Janvārim jeb mēnešu pirmdienai noslēdzoties paliek tikai mēnesis līdz skaistajam un cerību pilnajam pavasarim.

Nu jau var patiesi sajust, ka dienas paliek garākas un ziemas drūmums pamazām atkāpjas. Vai esat iekavējušies ar savu Jaunā gada apņemšanos pildīšanu?

Neatkarīgi no tā, vai atbilde ir jā, nē vai kaut kas pa vidu tam, lai tuvojošais pavasaris atnestu jums visu to labāko, plānot ir jāsāk laikus. Un mēs varam piedāvāt jums pāris ideju!

Jaunu pilsētu iepazīšana

Laikapstākļi kļūst aizvien patīkamāki, un arī aizvien vairāk pilsētu kļūst pievilcīgākas tūristu acīm. Rietumeiropa un Ziemeļeiropa lietainās, aukstās un tumšās dienās ir patiesi nemīlīga un pat kaitinoša...

Ja visu izplānosiet pietiekami laicīgi, saņemsiet izdevīgāko transporta un naktsmītnes piedāvājumu. Vēl ir iespējams atrast lētas lidmašīnas biļetes, jo īpaši, ja nedosieties uz citu kontinentu.

Pavasaris ir tūrisma sezonas sākums, un daži to uzskata arī par labāko laiku, lai iepazītu jaunas pilsētas, jo tajās vēl nečum un nemudž no tūristiem.

Pavasara tīrīšana

Kurš gan negrib pavasara skaistumu un svaigumu redzēt arī savās mājās? Varbūt iepriekš to nezinājāt, bet bardaks var negatīvi ietekmēt jūsu emocionālo stāvokli, turklāt tas var arī novērst jūsu uzmanību.

Ja vēl neesat paguvis ieviest kārtību, kāpēc gan nesākt pavasari ar īpaši rūpīgu uzkopšanu? Atbrīvojieties no tā, kas vairs nav nepieciešams! Vai vēl labāk — kāpēc gan neziedot veco apģērbu labdarības organizācijām.

Labais vairo labo!

Sportošana

Kad ārā kļūst aizvien siltāks, varam atbrīvoties no biezā ziemas mēteļa un izvēlēties ko vieglāku un plānāku.

Mūsu ķermenis vēlas izkustēties, turklāt došanās ārā vairs nesagādā nekādas mokas un nerada nepatiku pret iecienīto sporta zāli. Varat arī sākt braukt ar velosipēdu — doties uz darbu vai izbraukumā.

Vai brīvdienās uzkrātie liekie kilogrami vēl aizvien liek par sevi manīt? Tad pavasaris ir lieliska iespēja savest savu ķermeni kārtībā vēl pirms vasaras!

Jauns hobijs

Kas mums patīk pavasarī? Tas ir laiks starp ziemas spelgoni un vasaras karstumu. Tas ir lielisks brīdis, kad uzsākt kādu jaunu aizraušanos.

Varat sākt gleznot, spēlēt kādu mūzikas instrumentu, nodarboties ar tēlotājmākslu... Varat izvēlēties jebko, kas palīdz izteikt sevi. Jūsos mākslinieks nemīt? Tad varat apgūt jaunu valodu, profesiju, kas palīdzētu nākotnē pelnīt vairāk, vai arī varat sākt vairāk lasīt, lai paplašinātu savu redzesloku. 

Noslēgumā

“Šis pavasaris būs vislabākais...” Varbūt tas jau ir vecs teiciens, bet vārdi vienmēr ir tikai vārdi, ja tiem neseko rīcība. Viss, protams, sākas ar plānu, bet, lai nodrošinātu, ka plāni nav tikai uz papīra uzskricelētas domas, nepieciešama disciplīna un neatlaidība.