Uzzini kā samazināt Kreditlimita komisijas maksu

Pirms kāda laika ātrie kredīti bija vienīgā iespēja, kā ātri un vienkārši aizņemties nelielas naudas summas internetā, tad tagad tiek piedāvātas jau nedaudz plašākas iespējas – aizņemties vairāk, atmaksāt pakāpeniski. Ferratum Bank piedāvā kredītlīniju, kas padarīt kredīta atmaksu krietni vien vienkāršāku, kā arī aizņemšanās iespējas – elastīgākas.


Lielāks ikmēneša maksājums samazina aizdevuma komisijas maksu

Ferratum Bank piedāvātā kredītlīnija darbojas līdzīgi kā visvienkāršākā kredītkarte. Ņemot vērā katra aizņēmēja iespējas atmaksāt aizņēmumu, Ferrtum Bank izvērtē un nosaka izdevīgāko un atbilstošāko variantu, piedāvājot pieejamo maksimālo kredītlimita summu. Lojālajiem klientiem, kuri jau ir pieteikušies un vairākkārt izmantojuši kredītlimitu, Ferratum izsniedz aizdevumus līdz 2000 eiro, savukārt jaunie klienti var aizņemties līdz 1000 eiro. Tiem, kuri aizņemas pirmo reizi, pirmās 60 dienas aizdevumam netiek piemēroti procenti. Lai padarītu vienkāršāku kredīta atmaksu, iespējams izveidot ikmēneša maksājumu grafiku, kurā katru mēnesi tiek noteikta konkrēta atmaksas summa (sākot no minimālās - 20 eiro). Izvēloties šādu atmaksas veidu, pirmajām 60 dienām netiek piemērota aizdevuma dienas procentu likme.


aizdevuma ikmēneša maksājums

Minimālais kredīta ikmēneša maksājums no 20 eiro

Kredītlīnijas limitu iespējams izmantot pa daļām, vai izņemt visu uzreiz, turklāt pati naudas izņemšana ir bez komisijas maksas. Atmaksājot noteiktu summu, pieejamā kredītlimita summa atjaunojas, un, ja tas ir nepieciešams, iespējams turpināt aizņemties, kamēr sasniegti kredītlīnijas maksimālā summa.

Arī samazināt komisijas maksu vai aizdevuma termiņu ir pavisam vienkārši. Ja minimālā ikmēneša atmaksas summa ir 20 eiro (ikmēneša maksājuma summa var variēt, atkarībā no apjoma, kāds izņemts no kredītlīnijas), tas nenozīmē, ka nedrīkst atmaksāt lielāku summu vienā maksājumā. Iespējams gan segt visu kredītlīnijas maksājumu uzreiz, ja to spējam, neveidojot ikmēneša maksājumu grafiku. Tāpat, iespējams kādā no mēnešiem samaksāt lielāku summu par noteikto minimālo ikmēneša maksājuma summu. Piemēram, 20 eiro vietā kādā mēnesī varam iemaksāt 60 eiro vai 120 eiro (atkarībā no pašu iespējām), tas samazinās aizdevuma termiņu un komisijas maksas apmēru.

Papildus naudas summas no kredītlīnijas var izņemt pat tad, ja nav atmaksāts viss iepriekš paņemtais. Galvenais ir savlaicīgi veikt ikmēneša minimālos maksājumus, kas ļauj turpināt izmantot kredītlimitu. Šis nav aizdevums, kas jāatdod vienā maksājumā – visa summa uzreiz. Bet, protams, kā jau minēts, to var darīt, taču pietiek ar ikmēneša minimālā maksājuma laicīgu apmaksu, lai palēnām atmaksātu aizdevumu.

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Kredītbrīvdienu pieteikšana: 0€
Dienas procentu likme: X
Maksimālā GPL: 139.71%

Minimālais maksājums pēc 60 dienām: 0€?

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

**Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 309.48€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 25.79€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +