Noslēdzies spēkavīru čempionāts 2017

Visas vasaras garumā norisinājās Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionāts dažādās Latvijas pilsētās.

Sestdien, 9. septembrī, Rīgā, norisinājās izšķirošā cīņa par 2017. gada spēcīgākā vīra titulu, kuru sīvā konkurencē izcīnīja Artis Plivda.

Superfinālā kopā piedalījās un uz uzvarētāju kausu pretendēja astoņi spēkavīri – Oskars Martužans, Aivars Šmaukstelis, Jānis Šļeckus, Didzis Zariņš, Edgars Andersons, Artis Plivda, Magnuss Vucāns un Otomārs Skreija. Savus spēkus atlēti pierādīja 7 dažādos spēka vingrinājumos.

Ar Ferratum Bank atbalstu atlēti spēkiem mērojās Ferratum Bank seifa celšanā. Lai paceltu šo seifu, kura svars ir  323 kilogrami, atlētiem bija nopietni jāiesvīst. Pirmo/otro vietu dalīja Plivda un Andersons, paceļot seifu 10 reizes. Taču visu čempionātu posmu kopumā vislabāko rezultātu uzstādīja Artis Plivda, paceļot seifu 16 reizes, kas arī ir lielākais rekords visu spēkavīru vidū.

Apkopojot visus rezultātus, pārliecinošu uzvaru svinēja Artis Plivda. Otrajā vietā ierindojās Oskars Martužans, taču trešajā vietā palika Aivars Šmaukstelis.
Apsveicam uzvarētājus un  tiekamies nākamgad, Spēkavīru čempionātā 2018. gadā!


Vairāk par sacensībām: http://stiprinieki.lv/
Fotogalerija no Superfināla pieejama ŠEIT.

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Dienas procentu likme: 0.22%
Maksimālā GPL: 139.71%

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€

 

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

*Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 292,44€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 14 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 20€ un 15. mēnesī 12,44€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +