Starptautiskās sieviešu dienas kampaņa #playyourpart

Vēsture rāda, ka skaitļos ir spēks. Ferratum saprot, ka pirmais solis ceļā uz pārmaiņām ir izpratne, bet mēs arī zinām, ka svarīgi ir rīkoties.

8. marts, Starptautiskā sieviešu diena

Diena, kurā daudzas valstis visā pasaulē atzīmē sieviešu sasniegumus ekonomikā, kultūrā, politikā un sociālajā jomā. 

2017. gads ir bijis ievērības cienīgs, un tajā īpaša uzmanība tika veltīta arī seksuālās vardarbības un aizskaršanas biežajiem gadījumiem, par kuriem sievietes runāja kampaņā #metoo. Runājot par netaisnību pret sievietēm, sieviešu aizskaršana, jo īpaši darbavietā, ir tikai aisberga redzamā daļa. 

Ja kaut kas ir darīts noteiktā veidā ilgu laiku, tas nebūt nenozīmē, ka tā tam ir jābūt. Patiesībā daudzos gadījumos tradīcijas ir arhaiskas. Ferratum uzskata, ka tradīcijas ir jāpārbauda un jālauž.

Mēs sakām “Veco prom, jauno šurp! Ir pienācis laiks pārmaiņām.” 

Šogad Ferratum Starptautisko sieviešu dienu atzīmēja izveidojot sienu dzīvīgajā Tallinas vēsturiskajā centrā. Allaž aizņemtajiem pilsētas biroju darboņiem, dodoties ikdienas gaitās uz darbu, un pilsētas viesiem, dodoties ziemīgā rīta pastaigā, nācās izvēlēties un pieņemt lēmumu — meklēt citu ceļu vai mesties uz vienu roku ar citiem un ņemt rokās āmuru, lai izsistos caur sienu. 

Pilsētās visā pasaulē tika dalītas arī papīra rozes. Roze kā puķe simbolizē ierasto pieeju Starptautiskajā sieviešu dienā. Bet mūsu roze bija atritināma un nesa vēstījumu, kas rosina rozes saņēmēju pastāvēt par sevi un mest izaicinājumu ierastajam.

Galu galā, sievietes šajā dienā nevēlas rozes. Sievietes vēlas tikt uzklausītas. Sievietes vēlas vienlīdzību un atzinību.

Ferratum mērķis ir lauzt lietu ierasto gaitu. Kurš piedalās? #PlayYourPart.

 

 

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +