No šā gada 10.jūnija Ferratum Bank sāk piedāvāt jaunu produktu dzīves kvalitātes pacelšanai – Ferratum Premium patēriņa aizdevums.

Tas ir alternatīvs patēriņa kredīts universālo banku piedāvājumiem – lielākas aizdevuma summas (līdz 10 000 EUR) un mazākas procentu likmes (no 7% gadā) Salīdzinājumā ar citām bankām lēmums par kredīta piešķiršanu bez maksas tiek paziņots minūtes laikā, līguma parakstīšana notiek tiešsaistē, bet naudas saņemšana – 15 minūšu laikā no aizdevuma apstiprinājuma brīža. 

Pacel savu dzīves kvalitāti – mājokļa labiekārtošana, auto iegāde, ceļojumi vai citas ieceres

Pieteikties aizdevumam iespējams no 2000 līdz 10 000 EUR ar apmaksas termiņu no viena līdz sešiem gadiem. Procentu likme tikai no 7% gadā. Aizdevumu iespējams atmaksā arī pirms termiņa, iepriekš sazinoties ar klientu apkalpošanas servisu pa tālruni – 66100023. 

Kādi ir nosacījumi, piesakoties aizdevumam? Tev ir:

  • jābūt Latvijas iedzīvotājam;
  • jābūt vecumā no 21 līdz 70 gadiem;
  • nepieciešams aktīvs konts kādā no šīm bankām: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor/DNB, Luminor/Nordea vai Norvik;
  • jābūt Latvijā reģistrētām tālruņa numuram;
  • jābūt pastāvīgiem ienākumiem;
  • jābūt tīrai kredītvēsturei;;
  • jāiesniedz bankas konta izdruka par pēdējiem sešiem mēnešiem.

Lai saņemtu piedāvājumu, jāaizpilda pieteikums un jāveic identifikācijas maksājums 0,01 EUR apmērā. Pieteikuma aizpildīšana un individuāli izstrādātā piedāvājuma saņemšana ir bez maksas. 

Pēc pieteikuma izvērtējuma pieprasītais aizdevums tiks automātiski pārskaitīts uz norādīto bankas kontu, savukārt informācija par aizdevuma nosacījumiem, tā apmaksas kārtību, noformēšanas komisijas maksu un visa dokumentācija tiks nosūtīta e-pastā. 

Neskaidrību un citu jautājumu gadījumā, aicinām zvanīt pa tālruni – 66100028.