Ar dažādu aplikāciju palīdzību, tev ir iespējams plānot savus izdevumus un ietaupīt naudu

Piekritīsit, ka finanšu plānošana nav vienkārša, vai ne? Tā prasa ne tikai prasmi plānot ilgtermiņā, bet arī spēcīgu pašdisciplīnu, lai noteikto summu nepārtērētu. Un pārtērēt sev noteiktos limitus gadās daudziem. Tas nav brīnums, jo mums apkārt ir tik daudz lietu, kuras tā vien vilina atvērt maciņu. Ir tikai pašsaprotami, ka mums kādreiz ir nepieciešams palīgs, kas plāno finanses mūsu vietā. Par laimi, mēs dzīvojam 21.gadsimtā, kur tehnoloģijas ir ienākušas teju ikvienā jomā. Ir radītas vairākas aplikācijas finanšu plānošanai, kuras var atvieglot jūsu dzīvi, un mēs pastāstīsim par piecām populārākajām, kuras iespējams izmantot Android viedtālruņos.

Budžeta plānošanas eksperts
Vēlies par tādu kļūt? Tad tev noteikti noderēs aplikācija “Money Lover”. Tās nosaukums jau visu izsaka – ja tu izturēsies pret naudu ar cieņu, tā pie tevis turēsies. Savukārt, lai to iemācītos, noderēs šī aplikācija, kurā tu vienkāršā veidā varēsi piefiksēt savus finanšu darījumus. Tos tev būs iespēja sadalīt kategorijās, lai saprastu, kurām jomām tērē naudu visvairāk. Un, kas to zina, varbūt par taviem tēriņu paradumiem atklāsies kas tāds, ko pats nebūsi gaidījis?

Lai iepirkšanās vairs nesagādātu galvassāpes
Ja vēlies ietaupīt naudu, tad, iespējams, neprātīgākā lieta, ko tu vari izdarīt, dodoties iepirkties, ir, nepaņemt līdzi iepirkumu sarakstu. Tad, cenšoties atcerēties, kas ir nepieciešams, mēs paspējam nopirkt daudz tādu lietu, kuras, visticamāk, nemaz nav nepieciešamas. Atvieglo savu ikdienu, izmantojot aplikāciju “Our Groceries Shopping List”. Tajā tu varēsi izveidot pārskatāmu sarakstu ar precēm, kas jāiegādājas. Tā ir lieliska aplikācija ģimenēm, jo iepirkumu sarakstus iespējams sinhronizēt ar citiem telefoniem. Piemēram, ja paši dažādu iemeslu dēļ netiekat uz veikalu, nosūtiet sarakstu citam ģimenes loceklim. Iepērcies gudri un nepārmaksā!

Lai ikmēneša rēķini vienmēr būtu apmaksāti laikā
Kurš gan no mums nav piedzīvojis to brīdi, kad mēneša sākumā gan īsziņu, gan e-pastu, gan vēstuļu veidā pie mums viens pēc otra dodas rēķini. Telefons, internets, īre, elektrība, gāze un vēl, un vēl… Ikdienas steigā var gadīties, ka kādu no tiem piemirstam apmaksāt laikā, taču tā tam noteikti nevajadzētu būt, jo, kā zināms, kavētiem rēķiniem var būt negatīvas sekas. Lai tev nekad vairs nebūtu jāuztraucas par laicīgu rēķinu apmaksu, izmanto aplikāciju “One Touch Expenser”. Tā piedāvā iespēju plānot budžetu, kā arī atgādina par nenomaksātiem rēķiniem. Izmantojot “Snapshot” opciju, varēsi nofotografēt pirkumu čekus, lai tie nepazustu. Tādā veidā tu varēsi kontrolēt savas izmaksas, kā arī salīdzināt savu ekonomēšanas prasmi dažādos periodos, piemēram, nedēļās, mēnešos, gados utt. 

Atrodi lētāko preci!
Izmantojot aplikāciju “ShopSavy Barcode Scanner”, tavi iepirkšanās paradumi mainīsies! Vai tev ir pazīstama situācija, kad, iepērkoties vienā veikalā un aizejot uz kādu citu, tu ieraugi, ka tās pašas preces varēji nopirkt par lētāku cenu? Protams, mēs neesam gaišreģi, un to nevaram paredzēt, taču tam ir domāta šī aplikācija! Noskenējot preces svītrkodu, tā aplikācijā atradīs veikalus, kur to iespējams iegādāties lētāk. Tomēr ņem vērā, ka šajā aplikācijā nav pieejami visi Latvijas veikali un preces.

Uzzini jaunākās aktualitātes finanšu jomā!
Ja arī tu neesi eksperts finanšu jomā, nekad nenāk par ļaunu uzzināt ko jaunu. Lai to izdarītu, iesakām izmantot aplikāciju “Bloomberg”, kurā pieejama informācija par akcijām, kredītiem un citiem finanšu jomas datiem.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +