Piedalies izlozē un laimē dāvanu karti 100€ vērtībā!

Sagatavojies skolai kopā ar Ferratum Bank!

Tāpat kā dzimšanas dienas, izlaidumi un citi lieli svētki, arī skolas gaitas uzsākšana ir svētki un liels notikums ikvienam – gan vecākiem, gan bērniem. Tas ir kā jauns sākums nezināmajam un kam nebijušam. Arī izdevumi sākas jau ar pašu pirmo dienu. Skolās jau tiek sastādīti saraksti ar nepieciešamajām lietām, kas obligāti jāiegādājas, lai bērni varētu uzsākt savas skolas gaitas un rūpīgi sākt mācīties un apgūt visu jauno.

Ikviens vēlas savus bērnus sagatavot skolai pēc iespējas labāk, lai viņam nekas netrūktu, lai bērns justos un izskatītos labi. Skolas lietu iegāde noteikti jau tiek plānota un nepieciešamās lietas tiek sagādātas laicīgi. Taču bieži vien skolas lietu iegāde rada lielus un neplānotus tēriņus.

Lielāku satraukumu šis jaunais sākums noteikti rada pirmklasnieku ģimenēm, kam viss ir jauns un nebijis. Tieši tāpēc ir svarīgi rast svētku sajūtu un parādīt bērnam, ka arī skolas sākums ir liels notikums bērna dzīvē. Arī daudzbērnu ģimenēm ir svarīgi visus bērnus vienlīdzīgi sagatavot skolai. Tāpat arī neizpaliek ģimenes, kurās ir viens bērns. Sagatavot bērnu jaunam sākumam ir svarīgi ikvienam.

Skolas sākums ir svētki, tāpēc Ferratum Bank nāk palīgā un piedāvā iespēju piedalīties akcijā “Skolas soma” ar iespēju laimēt kādu no izvēlētajām dāvanu kartēm no veikaliem Sportland, Rimi, Jāņa Rozes grāmatnīcas. Kas kaut nedaudz atvieglos lielos tēriņus no savas kabatas!

Atcerieties, ka gan Jums, gan Jūsu bērniem sākas jauns dzīves posms, izbaudiet to!

Piedalies akcijā norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, epasta adresi, kā arī atzīmē, kuru dāvanu karti vēlētos saņemt un piedalies!
Piedalīties akcijā var ikviens, kam šī tēma ir aktuāla un kam ir svarīgi sagatavot bērnu šim jaunajam startam!

Lai piedalītos, spied ŠEIT
 

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Dienas procentu likme: X
Maksimālā GPL: 139.71%

Minimālais maksājums pēc 60 dienām: 0€?

 

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

*Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 292,44€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 14 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 20€ un 15. mēnesī 12,44€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +