Ventspilī norisinājās Ziemeļvalstu spēkavīru sacensības “Best nordic Strongman 2018”

Ar Ferratum atbalstu Ventspilī norisinājās Ziemeļvalstu spēkavīru sacensības “Best nordic Strongman 2018”. Šajās sacensībās piedalījās astoņi atlēti no Latvijas, Ukrainas un Somijas. Šajās sacensībās atlētiem bija jātiek galā ar sešām disciplīnām: 

Jāpārvieto 14 tonnu smaga degvielas cisterna 30 metru garā distancē;

Jāpaceļ 135 kg smags baļķis virs galvas pēc iespējas vairāk reižu; 

Jāpārveļ 380 kg smaga riepa un jāpārvieto vairogs; 

Jāpārvieto 800 kg smaga ķerra 20 m distancē;

Jāpārvieto 340 kg smaki nēši un jānes 100 kg smaga muca;

Jāpaceļ Ferratum Money 320 kg smagais seifs pēc iespējas vairāk reižu.

Četrās no sešām disciplīnām spēku pārsvaru pierādīja Jānis Šleckus, iegūstot visvairāk punktu un pirmo vietu šajā sacensību posmā, otrais Oleksandrs Kočergins no Ukrainas, bet trešajā vietā ierindojās ugālietis Oskars Martužans.

Starplaikos starp spēkavīru vingrinājumiem Ferratum Money piedāvā piedalīties svara ripas turēšanas konkursā un laimēt pārsteiguma balvas! Kā arī ikvienam ir iespēja atgriezties bērnībā un uzspēlēt Tetra spēli dzīvajā. Dodies uz nākamo Spēkavīru čempionāta posmu un uzzini kā tas notiek!

Par neaizmirstamu mirkļu iemūžināšanu ir parūpējusies arī Ferratum Money fotosiena, kas izvietota sacensību teritorijā! Nofotogrāfejies pie Ferratum foto sienas, pievieno bildi savos sociālajos tīklos Facebook vai Instagram un atsūti bildi mums Facebook vai Instagram kontā un tiec pie "Lieliska dāvana" Dāvanu komplekta!

Ferratum aicina ikvienu klātienē vērot un atbalstīt atlētus Spēkavīru čempionāta nākamajos posmos – Preiļos, Pļaviņās un Ogrē.

Vairāk par sacensībām: stiprinieki.lv

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +