Ferratum Bank piedāvātie personīgie aizdevumi

Ferratum misija ir vienkārša – nodrošināt vislabākos, visātrākos un lietotājiem visdraudzīgākos kredīta un bankas pakalpojumus, klientu apkalpošanas dienestam esot pieejamam darba dienās no 8:00-20:00, sestdienās no 9:00-18:00 un svētdienās no 10:00-18:00.

Dažreiz Jums nepieciešami papildu naudas līdzekļi, turklāt nekavējoties! Tieši tādēļ mēs esam izstrādājuši vienkāršu un elastīgu aizdevumu izsniegšanas pakalpojumu, ar kura palīdzību Jums nekavējoties tiek nodrošināta piekļuve papildu naudas līdzekļiem.

Personīgie aizdevumi, kas tiek dēvēti arī par mobilajiem mikroaizdevumiem vai aizdevumiem ar teksta ziņojuma starpniecību, ir ārkārtīgi lietderīgi, un bieži vien tie var būt ideāls risinājums neplānotās situācijās, kad Jūsu rīcībā nav pietiekamu līdzekļu savlaicīgai attiecīgo izdevumu segšanai.​

Ferratum piedāvātā personīgā aizdevuma apjoms

Jaunie Ferratum klienti tiek aicināti pieteikties personīgajam aizdevumam 50€ un 2000€ apmērā, kura atmaksas termiņš svārstās no 1 līdz 60 mēnešiem.
Pieteikšanās šim aizdevumam ir ātra, vienkārša un pilnībā bez maksas! Izvēlieties kādu no Jums vēlamajiem tiešsaistes aizdevumiem - kredītlīniju vai īstermiņa aizdevumu, kā arī to atmaksas termiņu un piespiediet pogu “pieteikties aizdevumam”, lai pabeigtu pieteikuma veidlapas aizpildīšanu!

Nepieciešamā informācija un pieteikuma apstrādes laiks

Izmantojot mūsu modernās un uzlabotās tehnoloģijas, mums nepieciešamas vien pāris minūtes (Ferratum Bank darba laika ietvaros), lai izvērtētu pieteikumu kādam no mūsu piedāvātajiem aizdevumiem. Pēc mirkļa ar Jums sazināsies Ferratum Bank klientu konsultants un Jūsu reģistrētajā epastā tiks nosūtīts ziņojums ar lēmumu – un tas viss vienā acumirklī!
Nav nepieciešams aizpildīt dokumentus vai iesniegt sarežģītus finanšu pārskatus, turklāt, tā kā viss process norit tiešsaistē, nav nepieciešams gaidīt rindā. Informācija tiek pārbaudīta, ņemot vērā vairākus virtuālus „atskaites punktus”, ar kuru palīdzību attiecīgā informācija šajā procesā tiek pārbaudīta. Šī procesa laikā mēs pārbaudām Jūsu identitāti un kredītspēju, kā arī Jūsu spēju atmaksāt kredītu attiecīgajā datumā. 
Pieteikšanās procesa beigās mēs lūdzam Jūs apstiprināt to, ka Jūs vēlaties turpināt pieteikšanos aizdevumam, un pēc tam lūdzam Jums pārskaitīt identifikācijas maksājumu, ar kuru Jūs apstiprināt, ka dati ir patiesi. Pēc tam uz Jūsu reģistrēto epastu tiek nosūtīts PIN kods. Izklausās vienkārši, vai ne?

Naudas saņemšanas laiks un veids

Nauda tiek pārskaitīta tieši Jūsu norādītajā bankas kontā atkarīgi no Jūsu bankas darba laika. 
Lūdzu, ņemiet vērā to, ka pirms plkst. 9.00 un pēc plkst. 17.00, kā arī nedēļas nogalē vai valsts svinamajās dienās naudas saņemšanai nepieciešams vairāk laika!

Pieteikšanās papildu personīgajam aizdevumam

Ja Jūs esat klients, kurš ir nodrošinājis un iepriekš veiksmīgi atmaksājis vienu no mūsu piedāvātajiem personīgajiem aizdevumiem, piemēram, īstermiņa aizdevumu, taču tagad vēlaties pieteikties vēl vienam aizdevumam, mēs nodrošinām teksta ziņojumu pakalpojumu, ar kura palīdzību minēto iespējams paveikt vēl ātrāk un vienkāršāk.
Ja esat izmantojis kredītlīnijas aizdevumu, tad papildus summai varat pieteikties zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni +371 66100023.

Ar Ferratum tas ir tik vienkārši!

Elastīgi, draudzīgi un ātri – Ferratum piedāvātie personīgie aizdevumi. Piesakieties jau šodien!

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.