Kā pieteikties papildus summai

Atceries, ka aizņemties atkārtoti vari arī tad, ja Tev jau ir atvērts Kredītlimits. Aizņemties vari tik reizes, cik vēlies, nepārsniedzot Tev pieejamo Kredītlimita summu. Pieejamo un atlikušo summu vari apskatīt savā klienta profilā. Katru mēnesi Tev būs jāatmaksā* daļa no aizņemtās summas.

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€ Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

 

*Izmantotā Kredītlimita summa ir jāatmaksā pa daļām katru mēnesi atmaksājot minimālo maksājumu, kas var būt 30€ vai 10% no izmantotās Kredītlimita summas + dienas procentu likme (0.2483% par katru izmantoto dienu). Kopējais mēnešu skaits aizdevuma atmaksai ir atkarīgs no izmantotās Kredītlimita summas un atkārtotas aizdevuma izņemšanas. Atmaksājot izmantoto Kredītlimita summu ātrāk, mēs aprēķinām dienas procentu likmi tikai par izmantotajām aizdevuma dienām.