Kādēļ izvēlēties Ferratum Bank aizdevumu?

Ferratum ir starptautiska līmeņa mobilo patēriņa kredītu sniedzējs. Mēs kā pirmie uzsākām šāda veida darbību un darbojamies finanšu tehnoloģiju un mobilo kredītu jomā kopš 2005. gada, izvēršot savu darbību 24 valstīs.
Ferratum misija ir vienkārša – nodrošināt vislabākos, visātrākos un lietotājiem visdraudzīgākos kredīta un bankas pakalpojumus, klientu apkalpošanas dienestam esot pieejamam darba dienās no 8:00-20:00, sestdienās no 9:00-18:00 un svētdienās no 10:00-18:00.

Mēs izceļamies pārējo vidū!

Piesakoties kādam no Ferratum piedāvātajiem tiešsaistes skaidras naudas aizdevumiem, Jūs varat būt droši par to, ka Jūs esat labās rokās! Mēs nodrošinām pilnīgu pārredzamību. Nekādu slēpto maksu!
Ferratum ir pilnvarojusi un regulē Finanšu pārvaldības iestāde (FCA), un tas ir Patēriņa kredīta devēju asociācijas (CCTA) loceklis.
Draudzīgs padoms: apzinot tiešsaistes skaidras naudas aizdevumu iespējas, nemeklējiet „skaidras naudas aizdevumus bez kredītspējas pārbaudes”, jo daudzos gadījumos uzņēmumi, kuri apgalvo, ka tie neveic kredītspējas pārbaudi, bieži vien apkopo Jūsu datus un nodod tos starpniekiem un aizdevējiem, kuri šādu pārbaudi veic.
Piesakoties kādam no Ferratum piedāvātajiem aizdevumiem, Jūs varat būt droši par to, ka mēs nekad neizpaudīsim Jūsu personas datus bez Jūsu piekrišanas.

Uz klientu interesēm vērsts uzņēmums

Mēs apzināmies to, ka attiecībām ir ļoti liela nozīme. Tā kā mēs esam tiešie aizdevēji, daudzi no mūsu klientiem izmanto mūsu pakalpojumus vairākas reizes. Tiklīdz Jūs piesakāties kādam no mūsu piedāvātajiem ātrajiem tiešsaistes skaidras naudas aizdevumiem, mēs izveidojam Jūsu kontu, lai Jūs nepieciešamības gadījumā to varētu atkārtoti izmantot. Mūsu mērķis ir apmierināti klienti!
Ja Jums rodas jebkādi jautājumi, lūdzu, vērsieties mūsu klientu apkalpošanas dienestā, kas Jums ir pieejams darba dienās no 8:00-20:00, sestdienās no 9:00-18:00 un svētdienās no 10:00-18:00.

Mūsu piedāvāto īstermiņa aizdevumu būtība

Skaidras naudas aizdevumi bieži vien tiek dēvēti par tiešsaistes aizdevumiem, īstermiņa aizdevumiem vai tūlītējiem aizdevumiem. Ferratum piedāvā arī aizdevumu ar sms ziņojuma starpniecību,kura nosaukums jau liecina par to, ka klienti var pieteikties aizdevumam, nosūtot teksta ziņojumu tā vietā, lai minēto veiktu tiešsaistē. Kā arī, ja klientam ir atvērta kredītlīnija, papildus summai ir iespējams pieteikties telefoniski.

Aizdevuma piešķiršana gadījumos, kad banka to liedz

Ja veicama kredītspējas pārbaude, daudzi ir nobažījušies par to, ka to kredītvēsture ir daudz sliktāka, nekā tas ir patiesībā, taču ir patīkami pārsteigti, kad mēs tiem piedāvājam aizdevumu.
Klientu informācija tiek pārbaudīta, ņemot vērā vairākus virtuālus „atskaites punktus”, ar kuru palīdzību attiecīgā informācija šajā procesā tiek pārbaudīta. Šī procesa laikā mēs pārbaudām klienta identitāti un kredītspēju, kā arī tā spēju atmaksāt aizdevumu attiecīgajā datumā.

Kādēļ izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajiem skaidras naudas aizdevumiem?

Ir neskaitāmi iemesli tam, kādēļ klienti lūdz tiešsaistes aizdevumus. Ferratum klientu apkalpošanas dienests ir palīdzējis tūkstošiem personu – tieši tādiem, kā Jūs, izsniedzot tā piedāvātos skaidras naudas aizdevumus.
Neatkarīgi no tā, vai tas ir auto remonts, veterināra rēķini, izbraucieni nedēļas nogalē vai jebkas cits, mēs Jums varam palīdzēt!

Pieteikšanās kādam no Ferratum piedāvātajiem skaidras naudas aizdevumiem

Jūs kā klienti pavisam noteikti būsiet pamanījuši to, ka pieteikšanās mūsu tiešsaistes aizdevumiem ir ārkārtīgi vienkārša. Izmantojot mūsu modernās tehnoloģijas, Jūs varat aizpildīt pieteikumu vien piecu minūšu laikā, savukārt mums nepieciešamas vien pāris sekundes, lai izvērtētu Jūsu pieteikumu. Tieši tā – tas tiešām ir tik vienkārši!
Tā kā viss process norit tiešsaistē, mēs nelūdzam Jūs iesniegt Jūsu personas datu fiziskas kopijas, jo mēs veicam novērtēšanu tiešsaistē. Tas, protams, nozīmē to, ka Jums nav jāgaida rindā vai jāaizpilda jebkādi dokumenti.

Ātra un vienkārša Ferratum tiešsaistes skaidras naudas aizdevuma saņemšana. Attiecībā uz naudu Jums ir viena lieta mazāk, par ko uztraukties!

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.