Ferratum Bank aizdevumu spektrs

Ferratum ir vadošais starptautiskais mobilo finanšu pakalpojumu sniedzējs, un tas kā pirmais ir uzsācis šāda veida darbību un darbojas finanšu tehnoloģiju jomā kopš 2005. gada. Mūsu mērķis ir radikāli pārveidot banku sektoru.

Mēs piedāvājam saviem klientiem ātrus, vienkāršus un novatoriskus mobilās bankas un kredīta risinājumus, turklāt mēs izceļamies ar to, ka spējam nodrošināt jaunievedumus, vienkāršu izmantošanu un pārskatāmību.
Ferratum misija ir vienkārša – nodrošināt vislabākos, visātrākos un lietotājiem visdraudzīgākos kredīta un bankas pakalpojumus, klientu apkalpošanas dienestam esot pieejamam darba dienās no 8:00-20:00, sestdienās no 9:00-18:00 un svētdienās no 10:00-18:00.

Mūsu klienti

Mūsu klienti ir tik dažādi, cik dažādas ir to profesijas un dzīves situācijas. Taču visiem klientiem ir kas kopīgs, proti, ja rodas nepieciešamība pēc naudas, tie zina, ka iespējams paļauties uz Ferratum, Ferratum Bank spēj palīdzēt dažādās situācijās!lai bez jebkādiem sarežģījumiem un nekavējoties saņemtu aizdevumu.

Ātri un vienkārši

Neatkarīgi no situācijas Jums dažkārt nepieciešami papildu naudas līdzekļi, turklāt nekavējoties. Tieši tādēļ mēs esam izstrādājuši vienkāršu un elastīgu aizdevuma veidu – kredītlīniju, ar kuras palīdzību Jums nekavējoties tiek nodrošināta piekļuve papildu naudas līdzekļiem.
Izmantojot mobilo tālruņu tehnoloģijas un elektroniskās bankas kontu, klienti ar kādas mobilās ierīces palīdzību var pieteikties aizdevumam dažu minūšu laikā.

Neplānoti izdevumi

Ja Jums rodas kādi neplānoti izdevumi, piemēram, saistībā ar steidzamu auto remontu vai mājokli un Jūs nevarat gaidīt līdz nākamajai algai, mēs Jums varam palīdzēt! Ar mūsu ātro kredītu  palīdzību Jūs saņemsiet nepieciešamos naudas līdzekļus Jums vēlamajā laikā. Pateicoties Ferratum, Jums būs viena lieta mazāk, par ko uztraukties.

Neatkarīgi no tā, kādas ir Jūsu vajadzības!

Mūsu kredītlīnijas aizdevumu, īstermiņa aizdevumu vai patēriņa aizdevumu iespējams izmantot jebkuriem mērķiem, turklāt daudzos gadījumos tie ir ideālais risinājums gadījumā, ja Jums īstermiņā vai ilgtermiņā nepieciešama nauda. Neatkarīgi no tā, kādi ir Jūsu iemesli – atvaļinājums, dzimšanas dienas pārsteiguma ballīte vai varbūt pat Jūsu pašu kāzas – Ferratum var Jums palīdzēt!

Tikai līdz nākamajai algai!

Mēs apzināmies to, ka ikvienam no mums ir atšķirīgi darba apstākļi. Varbūt Jūs strādājat, lai uzturētu savu dzīvesveidu. Varbūt Jūs strādājat pilna laika darbu, vai esat darbuzņēmējs vai ārštata darbinieks. Atšķirīgas un unikālas ir ne tikai personu darba stundas un dzīves stils, bet arī to ienākumi un naudas plūsmas situācijas. Aizdevums bieži vien ir ideāls risinājums, ja radusies nepieciešamība pēc naudas, bet nepieciešams gaidīt līdz nākamajai algai vai dienai, kad tiks apmaksāti Jūsu kā ārštata darbinieka izrakstītie rēķini. Ferratum Jums palīdzēs ikvienā situācijā!

Nekādu papildu izmaksu!

Neatkarīgi no tā, kāda veida aizdevumu mēs Jums sniedzam, attiecīgās izmaksas vienmēr ir skaidras. Nav nekādu slēpto maksu – kvītī redzamais naudas apjoms vienkārši ir naudas apjoms, kuru Jūs atmaksāsiet aizdevuma atmaksas dienā.

Ar Ferratum tas patiešām ir tik vienkārši!
 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.