Kāpēc izvēlēties Ferratum

Ilgstoši strādājot finanšu nozarē, esam sapratuši, ka mūsu vēlme ir palīdzēt cilvēkiem uzlabot viņu dzīves kvalitāti, maziem solīšiem tuvināt viņus lielāku mērķu sasniegšanai. Tieši sīks finanšu trūkums bieži vien ir traucēklis vērienīgāku plānu īstenošanai tāpēc mēs ticam, ka ar nelieliem īstermiņa aizdevumiem mēs varam palīdzēt tos sasniegt. Sniedzot atbalstu Tavu mērķu sasniegšanai, mēs, Ferratum, esam izvirzījuši pamatvērtības, pie kurām pieturamies it visā, ko darām.
 

Vērtības

Mūsu pamatvērtības ir profesionalitāte, darba efektivitāte un ētika; 

  • Profesionalitāte nozīmē nepārtrauktu mācīšanos, skaidra rīcības modeļa īstenošanu un atbildību par veiktajām darbībām;
  • Mūsu darba efektivitāte ir ātruma, elastīguma un izaugsmes rezultāts. Ferratum Group ir nepārtraukti attīstījusies kopš tās dibināšanas 2005. gadā un jau pašā savas darbības sākumā ir sasniegusi labus izaugsmes rādītājus, un ir noskaņota uz turpmāku izaugsmi arī nākotnē;
  • Darba ētika ir tas, kā mēs izturamies pret citiem cilvēkiem, jo īpaši – mūsu klientiem. Tā atspoguļo to, kas mums šķiet pareizi un kādas prasības mēs izvirzām gan sev individuāli, gan saviem kolēģiem. Pieņemot lēmumus, mēs uzņemamies personisku atbildību par saviem klientiem un citām ieinteresētajām pusēm un esam apņēmības pilni atvērtai un pārskatāmai darbībai visos mūsu veiktajos darījumos. Mēs uzskatām, ka ētikas principi ir būtiski, lai izpelnītos klientu un darbinieku uzticību un lojalitāti.

 

Misija

Mūsu misija – „Vairāk nekā nauda”
Mūsu misija ir nodrošināt labāko patērētāju interfeisu aizdevumu procesiem un 24/7 individuālu klientu servisu, kas ir pieejams ar mobilā telefona, interneta vai mūsu partneru starpniecību. Šis mērķis ir īstenojams, ieviešot vienkāršas un viegli pieejamas produktu aplikācijas, ātrus un pārredzamus aizdevumu procesus, nodrošinot darījumu konfidencialitāti un klientu datu drošību, kā arī sniedzot patēriņa finansējumu ar fiksētām un pārskatāmām izmaksām.

 

Vīzija

Mūsu vīzija – kļūt par vadošo mobilo banku.
Ferratum Bank komandai ir skaidra vīzija par turpmāko attīstību un mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Jorma Jokela, Ferratum dibinātājs un ģenerāldirektors, saka: „Mēs virzām savas idejas uz jauninājumiem, un mums ir ambicioza izaugsmes stratēģija. Mūsu vīzija ir kļūt par pasaules līderi īstermiņa aizdevumu pakalpojumu sniegšanā. Mēs uzskatām, ka Ferratum Bank produkti un pakalpojumi ir nepieciešami un var palīdzēt neskaitāmiem klientiem daudzās valstīs.”

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X;
Dienas procentu likme: 0.2483%
Maksimālā GPL: 136.85%

 

Pirmais minimālais maksājums
sākot no:
0€

Jaunajiem klientiem
atmaksājot 0.00 €

līdz 01.01.2015

bez maksas

 

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

*Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 292,44€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 14 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 20€ un 15. mēnesī 12,44€. Aizdevumam nav citas papildu komisijas maksas. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā.
** Atmaksas periods ir atkarīgs no veiktajiem ikmēneša maksājumiem un aizdevuma summas, kas izmantota.
Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.