Kā atmaksāt

Kas man jānorāda, lai apmaksātu rēķinu?

Veicot aizdevuma rēķina apmaksu, precīzi norādi maksājuma mērķi!

Tajā obligāti jāmin:
- Ferratum Bank EVP numurs (EVP4510001617135); 
- savs personas kods; 

Piemēram: EVP4510001617135; 101010-12012

Kā rīkoties, ja aizdevumu gribu atmaksāt pirms termiņa?

Ja vēlies, aizdevumu vari atmaksāt ātrāk, nekā norādīts maksājumu grafikā. Pirms tam lūdzam sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas servisu, lai varam aprēķināt precīzu atlikušo summu. 

Kā es varu pagarināt aizdevuma apmaksu?

Ja nepieciešams, īstermiņa aizdevuma atmaksu var pagarināt divas reizes. Aizpildi pieteikuma formu aizdevuma pagarināšanai savā Ferratum klienta profilā ne vēlāk kā 6 dienas pēc aizdevuma atmaksas termiņa beigām, un mēs pagarināsim atmaksu par 15 dienām. Patēriņa kredītam un kredītlimitam pagarināšana nav iespējama.

Ko darīt, ja es nevaru atmaksāt naudu paredzētajā termiņā?

Īstermiņa aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt par 15 dienām. Patēriņa kredīta un kredītlimita atmaksa jāveic pēc grafika – ja tā tiek kavēta, tiek piemēroti soda procenti. Ja ir radušās problēmas, lūdzam sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas servisu. 

Ko man darīt, ja neesmu saņēmis rēķinu?

Savus rēķinus tu vari apskatīties arī savā klienta profilā. Ja arī tur nav rēķina par nākamo maksājumu, aicinām sazināties ar klientu apkalpošanas servisu, un mēs informēsim tevi par veicamajiem maksājumiem. Rēķina nesaņemšana neatbrīvo no maksājumiem, kas paredzēti maksājumu grafikā.

Kas ir Paysera LT?

Paysera LT ir starptautiska licencēta maksājumu platforma, kas nodrošina drošus un ātrus naudas pārskaitījumus no Ferratum Bank uz tavu bankas kontu. Veicot maksājumu, maksājuma mērķa laukā noteikti norādi arī mūsu EVP sistēmas konta numuru: EVP4510001617135.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +