Kā pieteikties kredītam

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Aizdevumus mēs piešķiram no 20 gada vecuma. Lai pieteiktos, tev jābūt ar labu kredītvēsturi, maksātspējīgam, un tev nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm un mobilais telefons. Pēc tam, kad mūsu mājas lapā www.ferratum.lv būsi aizpildījis pieteikumu, 10 minūšu laikā tas tiks izvērtēts, un ar tevi sazināsies mūsu klientu apkalpošanas speciālists.

Kādai summai es varu pieteikties?

Jaunie klienti īstermiņa aizdevumā var saņemt līdz 350 EUR, patēriņa kredītā – līdz 1000 EUR, kredītlīnijā - līdz 2000€. Atdodot aizdevumu noteiktajā termiņā, nākamajam aizdevumam varēsi pieteikties jau lielākai summai: patēriņa kredītā – līdz 1500 EUR.

Cik ātri aizdevums tiks ieskaitīts manā kontā?

Pēc tam, kad būs pārbaudīta pieteikumā norādītā informācija un izvērtēta tava kredītvēsture un spēja atmaksāt aizdevumu, kā arī nepieciešamības gadījumā tu būsi veicis bankas konta identifikāciju – ar tevi sazināsies Ferratum Bank operators, un pozitīvas atbildes gadījumā nauda uz tavu bankas kontu tiks pārskaitīta nekavējoties.

Pieteikumi tiek apstrādāti, lēmumi par aizdevumu piešķiršanu tiek pieņemti un nauda uz klientu kontiem tiek pārskaitīta tikai Ferratum Bank darba laikā:
no pirmdienas līdz piektdienai 08:00–20:00 
sestdien 09:00–18:00 
svētdien 10:00–18:00 

Cik ātri saņemsi aizdevumu savā kontā – atkarīgs no bankas, kurā tev ir konts. Ferratum Bank pārskaitījumu veic 10 minūšu laikā. 

Kā veikt ID maksājumu jeb konta identifikāciju?

ID maksājums jeb bankas konta identifikācija ir jāveic tikai vienu reizi – pirmo reizi piesakoties Ferratum Bank aizdevumam. Pēc konta identificēšanas uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi tu saņemsi PIN kodu piekļuvei klienta profilam. Bankas konta identifikācija jāveic 24 stundu laikā no aizdevuma pieteikuma nosūtīšanas brīža, pārskaitot 0.01 EUR no pieteikumā norādītā bankas konta uz Ferratum kontu Citadele banka.


Veicot identifikācijas maksājumu, mērķa laukā norādi:
[Personas kods]. Apstiprinu savu datu patiesumu un piekrītu Ferratum Bank (EVP4510001617135) vispārējiem aizdevuma līguma noteikumiem

Vai varu saņemt papildu aizdevumu?

Papildu aizdevumam vari pieteikties tad, ja tev ir atvērts kredītlimits un neesi izmantojis visu tā summu. Īstermiņa aizdevuma un patēriņa kredīta gadījumā pieteikties papildu aizdevumam nav iespējams. 

Vai ir nepieciešams galvotājs?

Lai saņemtu Ferratum Bank aizdevumu, tev nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla.

Vai jābūt oficiāliem ienākumiem piesakoties aizdevumam?

Lai pieteiktos aizdevuma, tev jābūt regulāriem ienākumiem. 

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +