Kredītlīnija

Kas ir kredītlīnija?

Kredītīnija ir aizdevuma veids, kas darbojas līdzīgi banku kredītkartēm. Izvērtējot atmaksas iespējas, mēs nosakām tev pieejamo maksimālo kredītlimita summu, kuru tu vari izņemt visu uzreiz vai izmantot pa daļām, kad tas nepieciešams. Dienas procentu maksa tiek aprēķināta tikai par izmantoto summu. Kredītllīnija ir beztermiņa pakalpojums, tu to vari izmantot neierobežotu laiku.

Kas var pieteikties aizdevumam ar samazinātu procentu likmi?

Aizdevumam ar samazinātu procentu likmi var pieteikties ikviens jauns klients. Piesakoties aizdevumam, dienas procentu likme būs 0,22% dienā.

Kur es varu uzzināt sev pieejamo kredītlīnijas summu?

Sev pieejamo kredītlimita summu tu varēsi uzzināt pēc tam, kad Ferratum Bank mājaslapā būsi aizpildījis kredītlimita pieteikumu. Pēc tavas maksātspējas izvērtēšanas mēs noteiksim pieejamo summu, un tu to varēsi apskatīties savā klienta profilā. Maksimālā summa ir 2000€. Šo summu tu vari izmantot pa daļām vai visu uzreiz un atmaksāt pēc elastīga maksājumu grafika.

Kā pieteikties papildu summai?

Atceries, ka kredītlīnijas gadījumā aizņemties atkārtoti tu vari arī tad, ja tu jau esi sācis to izmantot. Aizņemies tik reižu, cik vēlies, līdz ir sasniegts tavs maksimālais kredītlimita apjoms. Atlikušo summu vari apskatīt savā klienta profilā. 

Izmantotā summa ir jāatmaksā pa daļām, katru mēnesi veicot minimālo maksājumu, kas var būt 20 EUR vai 9% izlietotās kredītlimita summas (0.22% par katru izmantoto dienu). Kopējais mēnešu skaits aizdevuma atmaksai ir atkarīgs no izmantotās summas un atkārtotas naudas izņemšanas. Atmaksājot kredītlimitu ātrāk, dienas procentu likme tiek aprēķināta tikai par izmantotajām aizdevuma dienām.

Cik ilgi es varu atmaksāt kredītlīniju?

Izmantotā summa ir jāatmaksā pa daļām, katru mēnesi veicot minimālo maksājumu, kas var būt 20 EUR vai 9% izlietotās kredītlimita summas + dienas procentu likme (0.22% par katru izmantoto dienu). Kopējais mēnešu skaits kredīta atmaksai ir atkarīgs no izmantotās summas un atkārtotas naudas izņemšanas.

Kāda summa man būs jāatmaksā?

Kopējo atmaksājamo summa veido kopējā izmantotā kredītlimita summa + 0.22% par katru dienu, kad aizdevums tiek izmantots, neskaitot pirmās 60 dienas (jaunajiem klientiem), kad dienas procentu likme netiek piemērota. 

Kad minimālais maksājums ir 20 EUR un kad 9% + 0.2483%?

Minimālā maksājuma apmērs ir saistīts ar izmantoto kredītlimita summu un iepriekš veikto maksājumu skaitu.
Ja izmantotais apjoms ir 207 EUR vai lielāks, tad minimālais maksājums pirmajos mēnešos būs 9%, tomēr pēc vairāku maksājumu veikšanas tas samazināsies līdz 20 EUR. Ja būsi izņēmis mazāk par 207 EUR, tad minimālais ikmēneša maksājums būs 20 EUR, bet, ja 19 EUR vai mazāk, tad aizdevums jāatmaksā viena mēneša laikā (ar nosacījumu, ka kredītlimits tiek izmantots tikai vienu reizi).

Minimālā maksājuma apmērs ir saistīts ar izmantoto kredītlimita summu un iepriekš veikto maksājumu skaitu. 
- Izmantoti 207 EUR vai vairāk => pirmajos mēnešos 9%
- Izmantoti 207 EUR vai vairāk => pēc vairāku maksājumu veikšanas 20 EUR 
- Izmantots mazāk par 207 EUR => 20 EUR
- Izmantots 19 EUR vai mazāk => nav ikmēneša maksas, jo jāatmaksā viena mēneša laikā (ar nosacījumu, ka kredītlimits tiek izmantots tikai vienu reizi)

Vai es varu atmaksāt vairāk nekā tikai minimālo maksājumu?

Tu vari atmaksāt arī vairāk nekā minimālo ikmēneša summu, bet paturi prātā, ka, atmaksājot pirms rēķina izrakstīšanas, pārskaitītā nauda netiek uztverta kā rēķina apmaksa (vai daļa no rēķina apmaksas), bet tiek novirzīta izsniegtās kapitāla pamatsummas dzēšanai,  kā arī ņem vēra to, ka maksājums sedz dienas procentu likmes uzskaitīto summu. Rēķina apmaksa ir jāveic norādītajā termiņā, un jāpārskaita pilna tajā norādītā summa.

Ja aizdevumu atdodu ātrāk, vai kopējā atmaksājamā summa ir mazāka?

Jā, atmaksājot kredītlimitu ātrāk, mēs aprēķinām dienas procentu likmi tikai par izmantotajām aizdevuma dienām.
 

Kad es varu pieteikt Kredītbrīvdienas?

Kredītbrīvdienas var pieteikt tikai Kredītlimita aizdevumam.
Piesakot Kredītbrīvdienas, rēķina summa pieteiktajam periodam būs 0€ un rēķina apmaksa nebūs jāveic. Dienas procentu likme (0,2483%) par izmantotu Kredītlimita summu tiek aprēķināta par katru aizdevuma izmantošanas dienu, arī Kredītbrīvdienu laikā. Kredītbrīvdienas nevar pieteikt periodam, par kuru jau izrakstīts rēķins.

Kredītbrīvdienas var pieteikt:
- ne biežāk kā divas reizes 12 mēnešu laikā;
- kredītbrīvdienas nevar pieteikt divas reizes pēc kārtas;
- ja esi apmaksājis vismaz 1 ikmēneša rēķinu;
- ja nav kavēti maksājumi vairak par 14 dienām 4 mēnešu periodā.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +