Par Ferratum

Ferratum Bank izsniedz ātros kredītus vairāk kā 20 pasaules valstīsFerratum Group ir starptautiska mikrokredītu uzņēmumu grupa. 2005. gadā Ferratum bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā Eiropā, kas ļauj ikvienam klientam viegli un ērti noformēt īstermiņa aizņēmumu, aizsūtot vienkāršu īsziņu. Pašlaik Ferratum Group darbojas finanšu jomā 24 valstīs un lepojas ar to, ka apkalpo vairāk nekā 3 000 000 klientu. Pie mums strādā vairāk nekā 800 profesionāļu.

Ferratum Group Latvijā darbojas kopš 2007. gada un kopš tā laika piedāvā pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem. "Vairāk nekā nauda" ir mūsu biznesa pamats. Mēs piedāvājam pašu vieglāko un ērtāko pieteikšanās veidu, pašus ātrākos pakalpojumus un pašu lielāko konfidencionalitāti – vienmēr un katram klientam visā pasaulē. Pašlaik mēs baudām plašu savu klientu un darījumu partneru uzticību mūsu drošo un caurskatāmo pakalpojumu, mūsu profesionālās un ētiskās rīcības, kā arī klientiem ērto ātro lēmumu dēļ. Ferratum Bank p.l.c., ir Ferratum Group meitas uzņēmums, kas no Maltas Finanšu uzraudzības institūcijām (Malta Financial Services Authority (MFSA)) ir saņēmis kredīt iestāžu licenci. Klientiem ir pamats izvēlēties aizdevumu no Ferratum Bankas daudzu iemeslu dēļ. Klienti gūst labumu no drošības un profesionalitātes, ko sniedz banka, kā arī izbauda ātrumu, vienkāršību un atvērtību, ko sniedz mūsu vienkāršie pakalpojumi. Vairumā gadījumu aizdevumu mēs izsniedzam dažu minūšu laikā, izvairoties no daudzām nevajadzīgām birokrātiskām prasībām. Mūsu veiksme slēpjas vienkāršā pieteikšanās procesā, ātrā servisā un stingrā drošībā.

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Dienas procentu likme: X
Maksimālā GPL: 139.71%

Minimālais maksājums pēc 60 dienām: 0€?

 

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

*Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 292,44€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 14 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 20€ un 15. mēnesī 12,44€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +