Par Ferratum

Ferratum Group ir starptautiska kompānija, kas izsniedz īstermiņa aizdevumus un patēriņa kredītus internetā, kā arī kredītus  maziem un vidējiem uzņēmumiem. Pieteikties aizdevumam un noslēgt aizdevuma līgumu iespējams caur datoru vai mobilo telefonu internetā. Ferratum dibināta 2005. gadā un tās galvenais birojs atrodas Helsinkos, Somijā. Ferratum ir strauji paplašinājusies un šobrīd darbojas 25 valstīs visā Eiropā, Āfrikā, Dienvidamerikā, Ziemeļamerikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā.

 

Ferratum ir mobilo finanšu pakalpojumu pionieris. Ferratum mobilā banka, kas tika uzsākta 2016. gadā, ir novatoriska mobilo banku platforma, kas piedāvā virkni bankas pakalpojumu, tostarp digitālos maksājumus un pārskaitījumus vienā lietotnē. Šobrīd tas ir pieejams piecās Eiropas valstīs. Ferratum jau ir palīdzējis vairāk nekā 2 miljoniem klientu.

Ferratum grupa ir kotēta Frankfurtes Fondu biržas Prime Standard ar kodu "FRU". Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet www.ferratumgroup.com.

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Kredītbrīvdienu pieteikšana: 0€
Dienas procentu likme: X
Maksimālā GPL: 139.71%

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

**Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 309.48€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 25.79€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.