Par Ferratum

Ferratum Bank izsniedz ātros kredītus vairāk kā 20 pasaules valstīsFerratum Group ir starptautiska mikrokredītu kompānija. 2005. gadā Ferratum bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā Eiropā, kas ļauj ikvienam klientam viegli un ērti noformēt īstermiņa aizņēmumu, aizsūtot vienkāršu īsziņu. Pašlaik Ferratum Group darbojas finanšu jomā 23 valstīs un lepojas ar to, ka apkalpo vairāk nekā 3 000 000 klientu. Pie mums strādā vairāk nekā 700 profesionāļu.

Ferratum Group Latvijā darbojas kopš 2007. gada un kopš tā laika piedāvā pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem. "Vairāk nekā nauda" ir mūsu biznesa pamats. Mēs piedāvājam pašu vieglāko un ērtāko pieteikšanās veidu, pašus ātrākos pakalpojumus un pašu lielāko konfidencionalitāti – vienmēr un katram klientam visā pasaulē. Pašlaik mēs baudām plašu savu klientu un darījumu partneru uzticību mūsu drošo un caurskatāmo pakalpojumu, mūsu profesionālās un ētiskās rīcības, kā arī klientiem ērto ātro lēmumu dēļ. Ferratum Bank p.l.c., ir Ferratum Group meitas uzņēmums, kas no Maltas Finanšu uzraudzības institūcijām ir saņēmis kredīt iestāžu licenci. Klientiem ir pamats izvēlēties aizdevumu no Ferratum Bankas daudzu iemeslu dēļ. Klienti gūst labumu no drošības un profesionalitātes, ko sniedz banka, kā arī izbauda ātrumu, vienkāršību un atvērtību, ko sniedz mūsu vienkāršie pakalpojumi. Vairumā gadījumu aizdevumu mēs izsniedzam dažu minūšu laikā, izvairoties no daudzām nevajadzīgām birokrātiskām prasībām. Mūsu veiksme slēpjas vienkāršā pieteikšanās procesā, ātrā servisā un stingrā drošībā.

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X;
Dienas procentu likme: 0.2483%
Maksimālā GPL: 136.85%

 

Pirmais minimālais maksājums
sākot no:
0€

Jaunajiem klientiem
atmaksājot 0.00 €

līdz 01.01.2015

bez maksas

 

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

*Ja tiek izņemta summa 270 €apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 408,66 €. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 13 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 30 € un 14. mēnesī 18,66 €. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Minimālais mēneša maksājums ir 9% no izņemtās summas vai 20€, atkarībā no tā, kura summa ir lielāka. Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.** Atmaksāt visu aizdevumu vari jebkurā laikā. ** Atmaksas periods ir atkarīgs no veiktajiem ikmēneša maksājumiem un aizdevuma summas, kas izmantota.