Aizdevums ar vienādiem ikmēneša maksājumiem!
 

Aizdevuma summa

Aizdevuma termiņš

Mēneši

Maksa par aizdevumu: X
Atmaksājamā kopsumma: X
Atmaksas termiņš: X;
GPL: X

Ikmēneša maksājums: X

Šī summa ir pieejama tikai pastāvīgajiem klientiem.

Kāpēc izvēlēties Patēriņa kredīta aizdevumu?

Patēriņa kredīts ir kredīts no 250 līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz pat vienam gadam. Ātra pieteikuma izskatīšana - tikai 15 minūtēs un pozitīvas atbildes gadījumā nauda tiks pārskaitīta uz tavu kontu. Atšķirībā no daudzām citām bankām, kuras piedāvā patēriņa kredītu, pie mums pieteikuma izskatīšana un naudas izmaksa ir bez maksas. Vienīgais maksājums, kas jāveic ir procentu likme par izmantoto patēriņa kredītu. Ja vēlies pats plānot savas finanses visu kredīta termiņu, tad patēriņa kredīts ir piemērots tieši tev, jo kredīta atmaksa ir jāveic vienādos ikmēneša maksājumos. Nav slēptu komisijas maksu, vienīgais maksājums kas jāveic, kredīta kalkulatorā norādītā summa uz tavu izvēlēto termiņu. Piesakies patēriņa kredītam, ja esi sasniedzis 20 gadu vecumu, ar labu kredītvēsturi un regulāriem ikmēneša ienākumiem. Tāpat tev jābūt atvērtam bankas kontam kādā no Latvijas kredītiestādēm un mobilā telefona numuram.

icon-loan

Kredīts līdz 1500€

icon-loan

Vienādi ikmēneša maksājumi

icon-loan

Pieteikuma izskatīšana ātrāk kā 15min laikā

 

Patēriņa kredīti - Kā tiem pieteikties?

 

1 icon1

Izvēlies aizdevuma summu un termiņu

2 icon1

Veic 0.01€ identifikācijas maksājumu.

3 icon1

Pieteikuma izskatīšana 15min laikā

 
 

50 svarīgi IEMESLI
KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES FERRATUM Bank

#1 Ferratum Group ir starptautiska uzņēmumu grupa vairāk kā 20 valstīs

 

Ferratum klientu atsauksmes:

 

Ferratum Bank Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ļauj aizņemties noteiktu naudas summu, lai varētu veikt kādu pirkumu vai, piemēram, doties ceļojumā. To ir iespējams saņemt ar termiņu līdz pat vienam gadam, tāpēc varēsi ilgākā laika posmā veikt kredīta atmaksu. Summa, ko vari aizņemties ir lielāka nekā citiem kredītu veidiem. Ferratum Tev ir iespēja aizņemties līdz pat 1500 eiro. Tas ir ātrs un ērts process, jo aizdevuma pieteikums tiek izskatīts 15min laikā Lai saņemtu patēriņa kredītu, Tev ir nepieciešams aktīvs konts kādā no Latvijas bankām, kā arī mobilais telefons. Saņemot Tavu pieteikumu, Ferratum sniegs atbildi dažu minūšu laikā. Izvēloties patēriņa kredītu no Ferratum, Tu saņemsi kvalitatīvu un godīgu servisu bez slēptām komisijas maksām un neskaidriem līguma nosacījumiem. Mēs vēlamies, lai aizņemšanās process ir pēc iespējas saprotamāks un ērtāks ikvienam. 


Tev ir iespēja aizņemties patēriņa kredītu sākot no 250 līdz pat 1500 eiro, lai varētu veikt savu iecerēto pirkumu apmaksu.

Kas ir patēriņa kredīts? Cik daudz un uz cik ilgu laiku?

Patēriņa aizdevums ir pieejams ikvienam Latvijas Republikas iedzīvotājam kam ir regulāri ienākumi. Tas tiek izsniegts personām no 25 līdz 75 gadiem ar labu kredītvēsturi. Patēriņa kredīts ir viens no risinājumiem, kā iegūt naudu, lai varētu piepildīt kādu konkrētu mērķi, piemēram, iegādāties sadzīves tehniku, aizbraukt ceļojumā, veltīt naudu ārsta apmeklējumam un citām lietām. Tev ir iespēja aizņemties patēriņa kredītu sākot no 250 līdz pat 1500 eiro, lai varētu veikt savu iecerēto pirkumu apmaksu. Atšķirībā no citiem aizdevuma veidiem, patēriņa kredīta atmaksas termiņu nav iespējams pagarināt. Attiecīgi, ja nespēsi laikā apmaksāt aizdevuma summu, tad tiks piemēroti soda procenti. Savukārt gadījumā, ja plāno atmaksāt patēriņa kredītu ātrāk nekā plānots, to Tu, protams, vari darīt, iepriekš sazinoties ar klientu apkalpošanas servisu, lai varētu aprēķināt precīzu summu, ko nepieciešams atmaksāt. Izvēloties summu un termiņu, noteikti apsver, cik liela aizdevuma summa ir nepieciešama. Neaizņemies vairāk kā Tev nepieciešams, bet gan rūpīgi izplāno, cik liela naudas summa ir nepieciešama, kā arī cik ilgā laika posmā varēsi veikt šīs summas atmaksu. Protams, aizdevumu ar lielāku naudas summu varēsi saņemt tikai tādā gadījumā, ja būsi laicīgi veicis iepriekšējā patēriņa kredīta maksājumu. Gadījumā, ja to nebūsi izdarījis, tad Ferratum var nepiešķirt nākamo aizdevumu ar lielāku naudas summu. 

Kāds ir patēriņa kredīta pieteikšanās process?

Lai saņemtu patēriņa kredītu Tev ir nepieciešams izvēlēties patēriņa aizdevuma summu, kā arī termiņu. Kad tas ir izdarīts, tad vari aizpildīt aizdevumu pieteikumu. Lai saņemtu patēriņa kredītu nav nepieciešams pildīt neskaitāmas formalitātes, jo gan pieteikšanās, gan arī aizdevuma saņemšana notiek ļoti ātri. Tavs pieteikums tiks izskatīts 15 minūšu laikā, un, ja komisija būs nosvērusies par labu aizdevuma izsniegšanai, tad dažu minūšu laikā saņemsi izvēlētos naudas summu savā bankas kontā. Tev nebūs jāveic nekādas papildus izmaksas par aizdevuma noformēšanu un saņemšanu, jo Ferratum to visu piedāvā bezmaksas. Ja nespēj pieņemt lēmumu, cik lielu un ar kādu atmaksas termiņu vēlies saņemt patēriņa kredītu, tad vari izmantot Ferratum piedāvāto aizņemšanās kalkulatoru, kas noteikti ļaus daudz vieglāk un ātrāk pieņemt lēmumu. Kalkulatorā vari izvēlēties sev vēlamo summu no 250 līdz pat 1500 eiro, kā arī atmaksas termiņu no 6 līdz pat 12 mēnešiem. Izvēloties nepieciešamo summu un termiņu varēsi redzēt kāds būs sagaidāmais ikmēneša maksājums. Tā ir iespēja pārskatāmā veidā uzzināt, kāds būs ikmēneša maksājums par patēriņa kredītu. Kad tas ir izdarīts, tad vari pieteikties aizdevumam. Patēriņa kredīta pieteikuma formā Tev būs nepieciešams norādīt savus personas datus – vārdu, uzvārdu, personas kodu, vēlamo komunikācijas valodu, mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi, kā arī dzimumu. Lai varētu saņemt patēriņa kredītu Tev būs nepieciešams norādīt arī informāciju par savu dzīvesvietu, kas ietver faktisko adresi, pasta indeksu, kā arī pilsētu. Lai varētu Tev izsniegt patēriņa kredītu, ir nepieciešams zināt, vai būsi spējīgs aizdevumu ne tikai paņemt, bet arī atdot. Tieši tāpēc pieteikuma formā ir nepieciešams norādīt arī informāciju par ienākumiem. Šajos laukos būs jānorāda gan ikmēneša ienākumi, gan ikmēneša izdevumi, gan ikmēneša ienākumu avots, kā arī bankas konta numurs. Attiecīgi banka izskatīs, vai ienākumu un izdevumu līmenis ir gana samērīgs, lai varētu piešķirt Tev patēriņa kredītu. Ja ienākumu līmenis nebūs gana pietiekošs, tad patēriņa kredīts var tikt arī atteikts. Lai pieteiktos patēriņa kredītam, Tev ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu Ferratum mājaslapā, un jau pēc dažām minūtēm Tavs pieteikums tiks izskatīts un tiksi informēts par pieņemto lēmumu. Viss process notiek ļoti ātri un bez liekām formalitātēm, tāpēc jau pēc 15min zināsi, vai patēriņa kredīts Tev tiks piešķirts vai tomēr atteikts. Gadījumā, ja pēc aizdevuma saņemšanas izvēlēsies atteikties no aizdevuma, Tev ir tiesības to darīt 14 dienu laikā no aizdevuma saņemšanas brīža. Paziņojumu nepieciešams nosūtīt Ferratum, iekļaujot iemeslu, kāpēc vēlies atteikties no patēriņa kredīta, kā arī jāapņemas 30 dienu laikā atmaksāt visu naudas summu. Tev būs ērti plānot savus izdevumus un budžetu, jo patēriņa kredīta atmaksa notiek saskaņā ar maksājumu grafiku, un katru mēnesi Tev būs nepieciešams atdot noteiktu naudas summu.

Kas ir nepieciešams, lai saņemtu patēriņa kredītu?


Patēriņa kredītu var saņemt ikviens Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 25 gadu vecumu. Tāpat tiek ņemta vērā arī kredītvēsture. Attiecīgi, ja aizdevuma ņēmējam ir kādas nenomaksātas kredītsaistības, tad visticamāk, ka patēriņa kredīts tiks atteikts. Lai varētu saņemt patēriņa kredītu ir nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi, lai aizdevējam būtu pārliecība, ka patēriņa kredīta ņēmējs būs spējīgs veikt kredīta atmaksu. Tāpat ir nepieciešams arī aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī mobilā telefona numurs, uz kuru tiks sūtīta informācija par patēriņa kredītu. Patēriņa kredīts tiks izsniegts tikai tādā gadījumā, ja kredītņēmēja vēsturē neparādīsies citas kredītsaistības un nenomaksāti kredīti pret Ferratum Bank. Gadījumā, ja kredītvēsture ir sabojāta, patēriņa aizdevums netiks izsniegts, jo tas tiek darīts paša kredītņēmēja labā, lai nenokļūtu vēl lielākās kredītsaistībās. Tas pats attiecības arī uz ikmēneša ienākumiem. Aizdevēji izskata katru individuālu gadījumu, un nosaka, vai konkrētajai personai var izsniegt aizdevumu. Tas tiek vērtēts, skatoties gan uz ieņēmumiem, gan arī norādītajiem izdevumiem, tādā veidā ir saprotams, vai konkrētajam cilvēkam var izsniegt patēriņa kredītu. Lai saņemtu patēriņa kredītu Tev nav nepieciešams ne galvotājs, ne arī ķīla. Gadījumā, ja Tev tiek atteikts patēriņa kredīts, tad tam varētu būt vairāki iemesli. Pirmais iemesls, kāpēc tiek atteikti patēriņa kredīti ir vecuma ierobežojums. Ļoti populārs aizdevuma atteikuma iemesls ir arī slikta kredītvēsture. Ja aizdevējs redz, ka Tev pagātnē ir bijušas problēmas ar aizdevuma atmaksu, tad visticamāk patēriņa kredīts Tev netiks piešķirts. Atceries arī to, ka nevarēsi aizņemties divus patēriņa kredītus paralēli. Kas nozīmē, ja Tev jau ir viens patēriņa aizdevums pie Ferratum, Tu nevari aizņemties vēl vienu. Pirms patēriņa kredīta ieskaitīšanas Tavā kontā, aizdevējs pārbaudīs visu nepieciešamo informāciju, lai pārliecinātos, ka Tev var izsniegt patēriņa kredītu. Kad būsi aizpildījis aizdevuma pieteikumu, un aizdevējs piekritīs izsniegt Tev patēriņa kredītu, uz Tavu bankas kontu nekavējoties tiks pārskaitīta izvēlētā naudas summa. Ferratum pārskaitījumu veic 10 minūšu laikā. Savukārt kredītņēmēju pieteikumi tiek izskatīti no pirmdienas līdz piektdienai 08:00-20:00, sestdienās 09:00-18:00, kā arī svētdienās 10:00-18:00. Kā zināms, 2015.gadā tika pieņemti jaunie likuma grozījumi, kas paredz, ka turpmāk līgumu par patēriņa aizdevuma saņemšanu nevarēs noslēgt no 23:00 līdz 07:00. Tādā veidā ir iespējams samazināt nepārdomāto lēmumu skaitu. Pirms piesakies patēriņa kredītam, noteikti apdomā, vai spēsi laicīgi veikt kredīta atmaksu, jo gadījumā, ja nevarēsi laicīgi veikt kredīta atmaksu, būs nepieciešams maksāt soda procentus, kā arī nonāksi parādnieku sarakstā, kas nākotnē apgrūtinās aizņemšanos pie citiem aizdevējiem. 
Ja aizņemies pie Ferratum pirmo reizi, tad Tev būs nepieciešams veikt sava bankas konta identifikāciju. Šis process neattiecas uz klientiem, kuri aizņemas atkārtoti. Pēc sava bankas konta identificēšanas Tu saņemsi PIN kodu sava klienta profila piekļuvei. Piesakot patēriņa kredītu, Tev 24 stundu laikā nepieciešams veikt bankas konta identifikāciju, pārskaitot 0.01 EUR uz Ferratum kontu.

Kāda ir patēriņa kredīta procentu likme un kā tā tiek aprēķināta?

Patēriņa kredīta procentu likme mainās atkarībā no summas un izvēlētā termiņa. Piemēram, ja aizņemies patēriņa kredītu 500 eiro apmērā ar termiņu uz 12 mēnešiem, tad ikmēneša fiksētais maksājums Tev būs jāveic 68.68 eiro apmērām. Kopējumā summa, ko būs nepieciešams atmaksāt ir 824.10 eiro. Gada procentu likmes apmērs ir 175.06%. Attiecīgi, ja aizdevums tiek noformēts uz 6 mēnešiem, tad gada procentu likmes apmērs ir 249,86%. 7 mēnešu gada procentu likme ir 223,79%, 8 mēnešu – 213,95%, 9 mēnešu – 200,02%, 10 mēnešu – 189,91%, 11 mēnešu – 182,26. Jo garāku atmaksas posmu būsi izvēlējies, jo mazāka būs ikmēneša maksa par aizdevumu. Patēriņa kredīts ir izdevīgs, jo vari aizņemties lielāku naudas summu ar lielāku termiņu, tādā veidā apmaksāt arī lielākus pirkumus. Ja nevarēsi atmaksāt patēriņa kredītu laikā, tad Tev nebūs iespējams to pagarināt, bet gan nāks soda procenti par katru nokavēto dienu, kas ir 0,28 – 0,33% apmērā. Attiecīgi, ja aizņemies uz 6 mēnešu termiņu, tad soda procenti par katru nokavēto dienu būs augstāki – 0,33%, savukārt, ja aizņemies uz 12 mēnešu


termiņu, tad soda procenti būs 0,28% apmērā. Gadījumā, ja patēriņa kredīts netiek atmaksāts laikus, un maksājuma kavējums pārsniedz 30 dienas, tad Ferratum ir tiesības izbeigt līgumsaistības un pieprasīt kredītņēmējam nekavējoties atmaksāt visas nodevas desmit dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Attiecīgi, ja arī tad patēriņa kredīta ņēmējs neatmaksā aizdevuma summu, tiek sabojāta kredītvēsture, kas liegs turpmāk aizņemties patēriņa kredītus vai arī citus aizdevuma veidus. Tieši tāpēc ir nepieciešams ar lielu apdomu apsvērt, vai varēsi laicīgi atmaksāt aizdevuma summu. Ja māc šaubas, tad vislabākais risinājums šādā situācijā ir pirms lēmuma pieņemšanas konsultēties ar Ferratum klientu apkalpošanas speciālistiem, kuri ieteiks labāko risinājumu Tavai situācijai. Noteikti nevajadzētu aizņemties neapdomīgi, jo tādā veidā vari nokļūt situācijā, ka nevari atmaksāt aizdevuma summu un nokļūsti parādnieku sarakstā. Noteikti atceries arī to, ka aizņemoties patēriņa kredītu, Tu nevarēsi pieteikties papildus aizdevumam. No sākuma Tev būs nepieciešams veikt patēriņa kredīta atmaksu, un tikai tad varēsi aizņemties vēl vienu kredītu. Visus rēķinus vari aplūkot savā klienta profilā. Ja neredzi tur rēķinu par nākamo maksājumu, tad noteikti sazinies ar Ferratum klientu apkalpošanas servisu, lai saņemtu informāciju par veicamo maksājumu. 

 

Kam tērēt patēriņa kredītu?

Patēriņa kredīti vispiemērotākie ir situācijās, kad cilvēkam ir nepieciešama konkrēta naudas summa kāda pirkuma veikšanai, dārza vai mājokļa labiekārtošanai. Noformējot patēriņa kredītu, izvēlētā naudas summa būs pieejama Tavā bankas kontā uzreiz pēc līguma noformēšanas. Patēriņa kredītu cilvēki visbiežāk izvēlas aizņemties, lai segtu plānotus pirkumus. Viens no populārākajiem mērķiem, kura sasniegšanai tiek ņemts patēriņa kredīts, ir ceļojumi. Tā ir iespēja aizbēgt no ikdienas steigas un doties uz kādu no savām sapņu valstīm kopā ar saviem mīļajiem. Protams, pirms patēriņa kredīta aizņemšanās ir nepieciešams rūpīgi apspriest visus plusus un mīnusus, kas saistīti ar aizņemšanos. Ja nav pārliecības, ka pēc ceļojuma varēsi kredītu atmaksāt, tad, iespējams, labāk ir nogaidīt. Tu noteikti nevēlies atgriezties pēc ceļojuma un saprast, ka tomēr nav brīvi līdzekļi, kurus veltīt kredīta atmaksai. Savukārt, ja esi pārliecināts, ka Tev būs nepieciešamie naudas līdzekļi, lai varētu segt aizdevuma atmaksu, tad vari aizņemties patēriņa kredītu un doties un kāroto galamērķi, neuztraucoties, ka pēc atgriešanās nebūs nauda ar ko atmaksāt aizdevumu. 


Patēriņa kredīti vispiemērotākie ir situācijās, kad cilvēkam ir nepieciešama konkrēta naudas summa kāda pirkuma veikšanai.
Bieži vien cilvēki izvēlas arī iegādāties automašīnu ar patēriņa kredīta palīdzību. Protams, arī šajā gadījumā ir nepieciešams kārtīgi apdomāt, vai varēsi veikt patēriņa kredīta atmaksu laikā un vai tā nesagādās papildus galvas sāpes. Jāsaprot, ka patēriņa kredīti uzliek arī lielas saistības, tāpēc noteikti apsver, vai tā nav tikai mirkļa iegriba, bet gan nopietna vajadzība. Protams, patēriņa kredīti tiek izmantoti arī citām vajadzībām. Piemēram, ja pēkšņi salūzusi veļas mašīna, televizors vai arī ir nepieciešama datora iegāde. Arī šajā gadījumā var palīdzēt patēriņa kredīts, jo tā ir iespēja saņemt naudas summu līdz pat 1500 eiro, kas noteikti ļaus iegādāties nepieciešamo tehniku. Šie ir tikai daži no populārākajiem pirkumiem, kuru dēļ cilvēki izvēlas aizņemties patēriņa kredītu. Piemēram, ja nauda steidzami nepieciešama medikamentu iegādei vai kādam citam mērķim. Ne katram no mums šādos steidzamos dzīves gadījumos ir pieejama nepieciešamā naudas summa, lai segtu neplānotus izdevumus, tāpēc ir iespējams aizņemties patēriņa kredītu, kas ļaus izkļūt no šādām neparedzētām situācijām.

 

Ikviens no mums vēlas doties neaizmirstamos ceļojumos un iegādāties dažādas sadzīvē noderīgas lietas. Tomēr pirms patēriņa kredīta noformēšanas noteikti apdomā, vai varēsi atmaksāt visu aizdevuma summu laikā un bez problēmām. Rūpīgi apsver, vai Tavi ienākumi un izdevumi ir līdzsvarā, lai varētu veikt patēriņa kredīta atmaksu laikā, bez problēmām, un šie maksājumi netraucētu Taviem ikdienas tēriņiem. Ferratum piedāvā aizņemties patēriņa kredītu, piedāvājot kvalitatīvu servisu. Ja Tev ir kādi neskaidri jautājumi par un ap patēriņa kredītu, tad droši vari sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistiem, kuri noteikti atbildēs uz visiem Taviem neskaidrajiem jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties pašu piemērotāko risinājumu atbilstoši Tavai situācijai. Paslēpt

Lasīt vairāk
 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +