Patēriņa kredīts

Kā pieteikties Premium Patēriņa kredīts aizdevumam?

Aizpildi pieteikumu aizdevumam. Pievieno bankas pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem. Identifikācija ar 0.01€ centa pārskaitījumi.  Pieteikuma izskatīšana 1 min laikā.

Ja jau esi saņēmis patēriņa kredīta piedāvājumu citā bankā, parādi to mums un mēs izvērtēsim izdevīgākus nosacījumus.
Sūti savu esošo kredīta piedāvājumu un telefona numuru uz izdevigak@ferratumbank.com un mēs ar Tevi sazināsimies. 

 

Pick your amount

No 7% gadā

Aizņemies tik cik nepieciešams, no 2000€ līdz pat 10000€, procenti no 7% gadā

 

Apply online

Bezmaksas piedāvājums

Pieteikšanās un pieteikuma izskatīšana tiešsaistē. Tavs pieteikums tiks izskatīts 1 minūtes laikā BEZ MAKSAS.

 

Funds transferred

Atbilde 1 minūtes laikā

Aizpildi pieteikumu un saņem atbildi uzreiz - 1 minūtes laikā

 

 

Patēriņa kredīts - kāpēc izvēlēties?

Citi aizdevēji

Aizdevums ar galvotāju vai ķīlu

Konta apkalpošanas maksa

Līguma noslēgšana bankas FILIĀLĒ

Pieteikuma izskatīšana līdz trim darba dienām

Ferratum Money

Aizdevums bez ķīlas un galvojuma

Konta apkalpošana ir BEZMAKSAS

Līguma noslēgšana INTERNETĀ

Pieteikuma izvērtēšana 1 minūtes laikā

Nekādu slēptu komisijas maksājumu

Ikviens Ferratum izsniegtais Premium Patēriņa kredīts ir bez slēptām izmaksām. Ferratum nepiemēro maksu par aizdevuma izsniegšanu, pieteikuma izvērtēšanu vai konta uzturēšanas maksu. Tiek piemērota vienreizēja maksa par kredīta noformēšanu, 5% apmērā no izsniegtās summas. 

Aizdevuma izsniegšanas maksa - 0€

Pieteikuma izvērtēšanas maksa - 0€

Konta uzturēšanas maksa - 0€

 

Low interest rates

Ātra pieteikuma izvērtēšana un naudas saņemšana

Ferratum Premium patēriņa kredīts sniedz iespēju ātri saņemt nepieciešamo aizdevumu pāris stundu laikā. Pieteikuma izskatīšana 1 minūtes laikā bez maksas!

 

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU BEZ MAKSAS TULĪT >>

 

 

World-class Customer Care

Pasaules līmeņa klientu serviss

Ferratum cenšas nodrošināt vislabāko klientu apkalpošanu! Lūdzu, nekautrējieties un uzdodiet mums jebkādus jautājumus pa telefonu, elektronisko pastu vai parasto pastu.

 

Sazināties ar klientu servisu >

 

Kāpēc Ferratum aizdevums ir labs kredīts?

Ferratum Bank uzticas jau miljoniem klientu vairāk kā 20 pasaules valstīs. Ferratum uzņēmums ir kotēts akciju biržā.

 

Vai es varu saņemt aizdevumu?

Aizdevumus mēs piešķiram no 21 gada vecuma. Lai pieteiktos, tev jābūt ar labu kredītvēsturi, maksātspējīgam, un tev nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm un mobilais telefons. Pēc tam, kad mūsu mājas lapā www.premium.ferratum.lv būsi aizpildījis pieteikumu, Tev jāveic identifikācija, pēc kuras nauda automātiski tiks aizskaitīta uz bankas kontu.

 

Kādai summai es varu pieteikties?

Patēriņa kredītā var pieteikties no 2000 - 10000€ aizdevumam .

 

Cik ātri aizdevums tiks ieskaitīts manā kontā?

Pēc tam, kad būsiet pieteicies aizdevumam, un tas tiks apstiprināts, naudu saņemsiet pēc identifikācijas veikšanas

 

Kā veikt ID maksājumu jeb konta identifikāciju?

ID maksājums jeb bankas konta identifikācija ir jāveic tikai vienu reizi – pirmo reizi piesakoties Ferratum Bank aizdevumam. 
Veicot identifikācijas maksājumu, mērķa laukā norādi:
(EVP4210003844564) |Jūsu personas kods|
 

Vai līgumu var noslēgt tiešsaistē?

Jā, līgumu var noslēgt tiešsaistē. Nav nepieciešams doties uz bankas filiāli un tērēt savu laiku. 

 

Vai ir nepieciešams galvotājs?

Lai saņemtu Ferratum Bank Premium patēriņa kredīta aizdevumu, tev nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla.

 

Cik ātri saņemšu atbildi par aizdevumu?

Dažu sekunžu līdz 1 minūtes laikā.

 

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir populārs aizdevuma veids, kuru Latvijā privātpersonām izsniedz gan banku, gan nebanku kredītiestādes. Šis kredīts sniedz iespēju ērtā un vienkāršā veidā iegūt papildu naudas līdzekļus ārkārtas situācijām, lielākiem pirkumiem un citiem mērķiem. Starp klasiskajiem ātrajiem kredītiem un patēriņa kredītu pastāv vairākas nozīmīgas atšķirības: 

Tev ir iespēja aizņemties sākot no 2000 līdz pat 10000 eiro, lai varētu veikt savu iecerēto pirkumu apmaksu.
 • Patēriņa kredīts piedāvā aizņemties lielāku naudas summu (līdz 10000 eiro);
 • Ilgāks atmaksas termiņš;
 • Patēriņa kredīta procentu likme ir ievērojami zemāka nekā ātrajiem kredītiem, tādēļ daudzi klienti savu mērķu sasniegšanai izvēlas tieši šo aizdevuma veidu;
 • Procentu likme ir ievērojami zemāka nekā īstermiņa aizdevumiem, tādēļ daudzi klienti savu mērķu sasniegšanai izvēlas tieši šo aizdevuma veidu.

Kredītu izsniegšana atļauta tikai tām kredītiestādēm, kas saņēmušas Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licenci. Arī Ferratum tā piešķirta, apstiprinot datu drošības ievērošanu un augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Aizdevējs savā darbībā ievēro PTAC vadlīnijas, lai īstenotu godprātīgu un atbildīgu aizdevumu izsniegšanu saviem klientiem. Lai arī šis aizdevums Latvijā ir pazīstami jau ilgāku laiku, nebanku aizdevēji tos piedāvā salīdzinoši nesen, jo pirms tam šāda veida kredīts bija pieejams tikai bankās. Taču, kopš patēriņa aizdevumu iespējams noformēt pie Ferratum, pieteikšanās un saņemšanas process ir kļuvis daudz ātrāks un vienkāršāks. Ir vairākas pazīmes, kas atšķir banku un nebanku kredītdevēju izsniegtos patēriņa kredītus:. 

 • Lai arī bankās piedāvāto aizdevumu summas parasti ir lielākas un ar garākiem atmaksas termiņiem, pieteikšanās un saņemšanas process ir sarežģītāks un aizņem daudz vairāk laika, kā arī pastāv lielāka iespēja saņemt atteikumu;
 • Lai saņemtu patēriņa kredītu pie nebanku aizdevēja, netiek prasīta ķīla vai pirmā iemaksa un nav nepieciešams galvotājs, kā tas nereti ir, noformējot pieteikumu bankā;
 • Pieteikties kredītam un to saņemt nebanku kredītiestādēs parasti iespējams, neizejot no mājas, savukārt bankas nereti pieprasa dokumentu parakstīšanu veikt tuvākajā filiālē.
 • Dažkārt, bankās var tikt piemērota kredīta noformēšanas maksa savukārt, piesakoties patēriņa kredītam pie Ferratum, maksas par aizdevuma noformēšanu, kredīta izņemšanu vai komisijas maksas par papildu naudas izņemšanu nav. Arī kredītbrīvdienu pieteikšana pie šī aizdevēja ir bez maksas.

Kādas ir prasības, lai varētu saņemt patēriņa kredītu?

Pirms piesakies patēriņa kredītam, aicinām, ne tikai rūpīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu, bet arī to, vai atbilsti sekojošiem kritērijiem:

 • Tu esi vecumā no 21 līdz 70 gadiem;
 • Esi Latvijas Republikas rezidents;
 • Tev ir konts kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm;
 • Tev ir telefons, kas darbojas kādā no Latvijas mobilajiem tīkliem;
 • Tevi iespējams sasniegt caur e-pastu;
 • Tu esi maksātspējīgs, proti, Tev ir oficiāli ienākumi pietiekošā apjomā, kas ļauj veiksmīgi atmaksāt patēriņa kredītu. Aizpildot pieteikumu aizdevumam, Tu redzēsi ikmēneša maksājumu, kas atkarīgs no norādītās summas un atmaksas termiņa. Laicīgi izvērtē to, vai katru mēnesi konkrētajā laika periodā spēsi laicīgi segt maksājumus;
 • Tev ir laba kredītvēsture, proti, Tu neesi kavējis iepriekšējo aizdevumu vai citu rēķinu apmaksas termiņus. Šeit ietilpst arī, piemēram, komunālie maksājumi, tādēļ pievērs uzmanību, lai laicīgi segtu visas savas finansiālās saistības. Pretējā gadījumā Tava kredītvēsture var tikt negatīvi ietekmēta un aizdevējs kredīta piešķiršanu atteiks.

Pēc tam, kad būsi aizpildījis pieteikumu Ferratum mājaslapā un veici ID maksājumu, mūsu kredītspeciālisti to izskatīs un 15 minūšu laikā izvērtēs Tavu kredītvēsturi, kā arī maksātspēju. Pēc tam ar Tevi sazināsies Ferratum klientu apkalpošanas speciālists, paziņojot par to, vai pieprasītā kredīta summa tiks piešķirta. Ja atbilde būs pozitīva, Ferratum 10 minūšu laikā pārskaitīs aizdevuma summu uz Tavu bankas kontu, no kura veici ID maksājumu.. 


Vai ir iespējams pārcelt kredīta atmaksas datumu?

Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, kuru gadījumā var pagarināt atmaksas termiņu, noformējot patēriņa kredītu, tas nebūs iespējams. Taču šeit jāņem vērā, ka patēriņa kredītam ir ne tikai garāks kopējais atmaksas termiņš, bet arī mazāki ikmēneša maksājumi. Aizdevumam tiks piemērota procentu likme, un kopējā atmaksājamā summa tiks sadalīta vienādos maksājumos, ņemot vērā norādīto termiņu (līdz 72 mēnešiem). Katru mēnesi klients saņems rēķinu, kas būs jāsedz līdz norādītajam datumam. Vienādās ikmēneša maksas ļauj brīvi plānot savas personīgās finanses, apzinoties to, kāda summa katru mēnesi jāatvēl rēķinu segšanai. Ferratum augstu vērtē savus klientus, tādēļ piedāvā skaidri saprotamus aizdevuma nosacījumus, bez slēptām komisijas maksām.. 


Vai patēriņa kredīta saņemšanai nepieciešama ķīla vai galvojums?

Kredīta saņemšanas process pie Ferratum ir ļoti vienkārša – atliek tikai aizpildīt pieteikuma anketu, norādīt vēlamo summu un atmaksas termiņu, kā arī veikt ID maksājumu un jau 15 minūšu laikā Tu saņemsi atbildi par aizdevuma piešķiršanu. Atšķirībā no banku kredītdevējiem, kas nereti kredīta piešķiršanai pieprasa saviem klientiem ķīlu vai galvojumu, Ferratum tie nav nepieciešami. Tas nozīmē, ka klientam pašam ir jāspēj objektīvi izvērtēt savas iespējas veikt kredīta maksājumus nevis tikai nākamajā mēnesī, bet visā atmaksas periodā. Ņem vērā, ka, lai arī Tev nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, noteikti ir vajadzīgi pastāvīgi un oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā, kas ļaus bez bažām atmaksāt kredītu laikā. Klienta maksātspēja ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, kuru aizdevējs ņem vērā, izskatot kredīta pieteikumu. Tāpat nozīmīga ir arī personas kredītvēsture, un tai jābūt pozitīvai, pretējā gadījumā aizdevuma saņemšanu var arī atteikt. Lēmumu par kredīta piešķiršanu no Ferratum saņemsi īsziņas vai e-pasta veidā. Aizdevējs ir tiesīgs nepaskaidrot aizdevuma atteikuma iemeslus.. 


Kā atmaksāt kredītu? Kā rīkoties, ja ir iespēja atmaksāt kredītu ātrāk? Ko darīt, ja ir radušās grūtības ar kredīta atmaksu?

Piesakoties kredītam pie Ferratum, tiks izveidots atmaksas grafiks ar datumiem un summām, kas katru mēnesi noteiktā termiņā būs jāapmaksā no sava bankas konta. Veicot aizdevuma rēķina apmaksu, esi uzmanīgs un norādi pareizu informāciju maksājuma mērķī: Ferratum Bank EVP numurs (EVP4210003844564); Savs personas kods. Piemēram: EVP4210003844564; 101010-12012. Ikvienam klientam ir tiesības atmaksāt aizdevumu arī pirms tā noteiktā termiņa. Atmaksājot aizdevumu ātrāk, Tu ietaupīsi uz ikmēneša procentu likmes maksājumiem. Lai veiktu kredīta pirmstermiņa atmaksu, lūdzam sazināties ar Ferratum klientu apkalpošanas servisu, kas aprēķinās precīzu atlikušo aizdevuma summu. Lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju par aizdevumu atmaksu, sazinies ar Ferratum pa tālruni +371 66100028 vai, rakstot uz e-pastu inkasso@ferratumbank.lv! Ja rodas kādas neskaidrības par kredītu saņemšanu vai citiem jautājumiem, vari rakstīt uz info@ferratumbank.lv vai zvanīt: +371 66100023. Ferratum iestājas par atbildīgu aizņemšanos, tādēļ, ja dažādu iemeslu dēļ esi nonācis situācijā, kad nevari atmaksāt kredītu saskaņā ar grafiku, noteikti nekavējies un sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisu! Mēs saprotam, ka gadās arī neplānotas problēmas, kas ietekmē klientu iespējas atmaksāt aizdevumu laicīgi, tādēļ palīdzēsim rast risinājumu, taču klientiem ir laicīgi ar mums jāsazinās. Patēriņa kredīts, tāpat kā jebkurš cits aizdevums, ir nopietnas finansiālas saistības, tādēļ pirms pieteikšanās tam rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt!