Aizdevums ar vienādiem ikmēneša maksājumiem!
 

Aizdevuma summa

Aizdevuma termiņš

Mēneši

Maksa par aizdevumu: X
Atmaksājamā kopsumma: X
Atmaksas termiņš: X;
GPL: X

Ikmēneša maksājums: X

Šī summa ir pieejama tikai pastāvīgajiem klientiem.

Kāpēc izvēlēties Patēriņa kredīta aizdevumu?

icon-loan

Kredīts līdz 1500€

icon-loan

Vienādi ikmēneša maksājumi

icon-loan

Pieteikuma izskatīšana ātrāk kā 15min laikā

 

Patēriņa kredīti - Kā tiem pieteikties?

 

1 icon1

Izvēlies aizdevuma summu un termiņu

2 icon1

Veic 0.01€ identifikācijas maksājumu.

3 icon1

Pieteikuma izskatīšana 15min laikā

 
 

50 svarīgi IEMESLI
KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES FERRATUM Bank

#1 Ferratum Group ir starptautiska uzņēmumu grupa vairāk kā 20 valstīs

 

Ferratum klientu atsauksmes:

 

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir populārs aizdevuma veids, kuru Latvijā privātpersonām izsniedz gan banku, gan nebanku kredītiestādes. Šis kredīts sniedz iespēju ērtā un vienkāršā veidā iegūt papildu naudas līdzekļus ārkārtas situācijām, lielākiem pirkumiem un citiem mērķiem. Starp klasiskajiem ātrajiem kredītiem un patēriņa kredītu pastāv vairākas nozīmīgas atšķirības: 

Tev ir iespēja aizņemties patēriņa kredītu sākot no 250 līdz pat 1500 eiro, lai varētu veikt savu iecerēto pirkumu apmaksu.
 • Patēriņa kredīta ietvaros iespējams aizņemties lielāku naudas summu (līdz 1500 eiro). Ātrajiem kredītiem parasti maksimālā pieejamā summa ir 425 eiro;
 • Patēriņa kredītam ir ilgāks atmaksas termiņš. Ātrajiem kredītiem tas var būt maksimums 30 dienas;
 • Patēriņa kredīta procentu likme ir ievērojami zemāka nekā ātrajiem kredītiem, tādēļ daudzi klienti savu mērķu sasniegšanai izvēlas tieši šo aizdevuma veidu;
 • Ņemot vērā to, ka patēriņa kredītam ir krietni garāks atmaksas termiņš, to nevar pagarināt, kā tas ir iespējams ātrā kredīta gadījumā.

Patēriņa kredītu izsniegšana atļauta tikai tām kredītiestādēm, kas saņēmušas Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licenci. Arī Ferratum tā piešķirta, apstiprinot datu drošības ievērošanu un augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Aizdevējs savā darbībā ievēro PTAC vadlīnijas, lai īstenotu godprātīgu un atbildīgu aizdevumu izsniegšanu saviem klientiem. Lai arī patēriņa kredīti Latvijā ir pazīstami jau ilgāku laiku, nebanku aizdevēji tos piedāvā salīdzinoši nesen, jo pirms tam šāda veida kredīts bija pieejams tikai bankās. Taču, kopš patēriņa aizdevumu iespējams noformēt pie Ferratum, pieteikšanās un saņemšanas process ir kļuvis daudz ātrāks un vienkāršāks. Ir vairākas pazīmes, kas atšķir banku un nebanku kredītdevēju izsniegtos patēriņa kredītus:. 

 • Lai arī bankās piedāvāto patēriņa kredītu summas parasti ir lielākas un ar garākiem atmaksas termiņiem, pieteikšanās un saņemšanas process ir sarežģītāks un aizņem daudz vairāk laika, kā arī pastāv lielāka iespēja saņemt atteikumu;
 • Lai saņemtu patēriņa kredītu pie nebanku aizdevēja, netiek prasīta ķīla vai pirmā iemaksa un nav nepieciešams galvotājs, kā tas nereti ir, noformējot pieteikumu bankā;
 • Pieteikties patēriņa kredītam un to saņemt nebanku kredītiestādēs parasti iespējams, neizejot no mājas, savukārt bankas nereti pieprasa dokumentu parakstīšanu veikt tuvākajā filiālē.
 • Dažkārt, bankās var tikt piemērota patēriņa kredīta noformēšanas maksa savukārt, piesakoties patēriņa kredītam pie Ferratum, maksas par aizdevuma noformēšanu, kredīta izņemšanu vai komisijas maksas par papildu naudas izņemšanu nav. Arī kredītbrīvdienu pieteikšana pie šī aizdevēja ir bez maksas.

Kas ir nepieciešams, lai saņemtu patēriņa kredītu?

Pieteikties patēriņa kredītam pie Ferratum iespējams gan, izmantojot datoru, gan viedtālruni ar interneta pieslēgumu. Lai aizpildītu pieteikumu, iesakām veltīt tam pietiekoši daudz laika un nesteidzīgi izlasīt visas prasības un nosacījumus. Piesakoties patēriņa kredītam, pirmais solis būs vēlamās summas atmaksas termiņa norādīšana. Ferratum saviem klientiem piedāvā aizņemties līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz pat 12 mēnešiem. Nepieciešamo naudas summu un termiņu var ērti norādīt, izmantojot aizdevuma kalkulatoru. Kad tas izdarīts, uzklikšķinot uz lauciņa “Piesakies aizdevumam”, Tu tiksi novirzīts nākamajā lapā, kur būs nepieciešams norādīt informāciju par sevi: vārdu, uzvārdu, personas kodu, e-pasta adresi, mobilā tālruņa numuru. Aktīvs mobilā tālruņa numurs un e-pasts nepieciešams, lai Ferratum varētu ar Tevi sazināties par kredīta izsniegšanas procesu, kā arī nosūtīt ar to saistītu informāciju un ikmēneša rēķinus. Pēc tam, kad pieteikums aizpildīts, būs nepieciešams veikt ID maksājumu jeb konta identifikāciju. To īsteno tikai, piesakoties Ferratum kredītam pirmo reizi. Bankas konta identifikācija jāveic 24 h laikā pēc tam, kad aizpildīts pieteikums. Lai to izdarītu, no sava bankas konta jāpārskaita 0,01 eiro uz Ferratum kontu Citadele bankā, maksājuma mērķī norādot sekojošu informāciju: [Personas kods]. Apstiprinu savu datu patiesumu un piekrītu Ferratum Bank (EVP4510001617135) vispārējiem aizdevuma līguma noteikumiem Kad tas būs izdarīts, uz Tavu norādīto e-pastu būs nosūtīts PIN kods, ko varēsi izmantot, lai piekļūtu savam klienta profilam Ferratum mājaslapā, kurā turpmāk varēsi uzzināt visu ar kredītu saistīto informāciju.


Kāda ir patēriņa kredīta maksimālā summa un patēriņa kredīta atmaksas periods?

Patēriņa kredīta maksimālā summa, kas pieejama Ferratum jaunajiem klientiem, ir 2000 eiro. Atmaksas termiņš patēriņa kredītam var būt no 6 līdz 12 mēnešiem. Pēc tam, kad klients aizpildīs pieteikumu un veiks konta identifikāciju, Ferratum kredītspeciālisti pārbaudīs pieteikumā norādīto informāciju un izvērtēs Tavu kredītvēsturi, kā arī spēju atmaksāt kredītu. Nepieciešamības gadījumā Ferratum operators ar Tevi sazināsies, lai noskaidrotu papildu informāciju vai precizētu datus, kas nepieciešami Tava pieteikuma izvērtēšanai. Lēmumu par to, vai prasītā patēriņa kredīta summa ir piešķirta, klients saņems īsziņā vai e-pastā. Ja atbilde būs pozitīva, nauda nekavējoties tiks pārskaitīta uz bankas kontu. Tas, cik ātri notiks pārskaitījums, atkarīgs no bankas, kurā ir Tavs konts. Ņem vērā, ka pieteikties patēriņa kredītam pie Ferratum vari jebkurā laikā, taču pieteikuma izskatīšana, izvērtēšana un naudas pārskaitījumu veikšana norisinās tikai Ferratum darba laikā.


 

Kādiem mērķiem tiek izmantots patēriņa kredīts?

 

Piesakoties patēriņa kredītam pie Ferratum, netiek prasīts norādīt tā izmantošanas nolūkus, taču, lai palīdzētu Tev izvērtēt aizdevuma nepieciešamību un tā pielietojuma veidus, piedāvājam populārākos iemeslus, kādēļ patēriņa kredīti tiek noformēti: 

 • Apjomīgāki pirkumi. Mēs saprotam, ka jaunas veļas mašīnas vai plīts iegāde var prasīt līdzekļus, kuri ne visiem pieejami uzreiz. Tādēļ, lai nodrošinātu sev visu ikdienā nepieciešamo, noderēt var patēriņa kredīts, kas sniedz iespēju vienkāršā veidā aizņemties lielāku summu, ko pēc tam pakāpeniski atdot, veicot ikmēneša maksājumus;
 • Ārkārtas situācijas. Pēkšņi nepieciešams auto vai mājokļa remonts un dažādas citas ķibeles var mūs “izsist no sliedēm”, tādēļ papildu drošību sniegs Ferratum, kas piedāvā iegūt nepieciešamo naudas summu uzreiz, to vēlāk pakāpeniski atmaksājot līdz pat 12 mēnešu garumā;
 • Medicīnas pakalpojumi. Veselības problēmas ikvienu no mums var piemeklēt pēkšņi. Neatkarīgi, vai tas būtu sāpošs zobs, trauma, operācijas, medicīnas preču iegāde vai rehabilitācija, Ferratum patēriņa kredīts palīdzēs laicīgi saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību, lai Tu pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties ierastajā ikdienas ritmā.

Kādas ir prasības, lai varētu saņemt patēriņa kredītu?

Pirms piesakies patēriņa kredītam, aicinām, ne tikai rūpīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu, bet arī to, vai atbilsti sekojošiem kritērijiem:

 • Tu esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
 • Esi Latvijas Republikas rezidents;
 • Tev ir konts kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm;
 • Tev ir telefons, kas darbojas kādā no Latvijas mobilajiem tīkliem;
 • Tevi iespējams sasniegt caur e-pastu;
 • Tu esi maksātspējīgs, proti, Tev ir oficiāli ienākumi pietiekošā apjomā, kas ļauj veiksmīgi atmaksāt patēriņa kredītu. Aizpildot pieteikumu aizdevumam, Tu redzēsi ikmēneša maksājumu, kas atkarīgs no norādītās summas un atmaksas termiņa. Laicīgi izvērtē to, vai katru mēnesi konkrētajā laika periodā spēsi laicīgi segt maksājumus;
 • Tev ir laba kredītvēsture, proti, Tu neesi kavējis iepriekšējo aizdevumu vai citu rēķinu apmaksas termiņus. Šeit ietilpst arī, piemēram, komunālie maksājumi, tādēļ pievērs uzmanību, lai laicīgi segtu visas savas finansiālās saistības. Pretējā gadījumā Tava kredītvēsture var tikt negatīvi ietekmēta un aizdevējs kredīta piešķiršanu atteiks.

Pēc tam, kad būsi aizpildījis pieteikumu patēriņam kredītam Ferratum mājaslapā un veici ID maksājumu, mūsu kredītspeciālisti to izskatīs un 15 minūšu laikā izvērtēs Tavu kredītvēsturi, kā arī maksātspēju. Pēc tam ar Tevi sazināsies Ferratum klientu apkalpošanas speciālists, paziņojot par to, vai prasītā patēriņa kredīta summa ir piešķirta. Ja atbilde būs pozitīva, Ferratum 10 minūšu laikā pārskaitīs aizdevuma summu uz Tavu bankas kontu, no kura veici ID maksājumu.. 


Vai ir iespējams pārcelt kredīta atmaksas datumu?

Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, kuru gadījumā var pagarināt atmaksas termiņu, noformējot patēriņa kredītu, tas nebūs iespējams. Taču šeit jāņem vērā, ka patēriņa kredītam ir ne tikai garāks kopējais atmaksas termiņš, bet arī mazāki ikmēneša maksājumi. Aizdevumam tiks piemērota procentu likme, un kopējā atmaksājamā summa tiks sadalīta vienādos maksājumos, ņemot vērā norādīto termiņu (līdz 12 mēnešiem). Katru mēnesi klients saņems rēķinu, kas būs jāsedz līdz norādītajam datumam. Vienādās ikmēneša maksas ļauj brīvi plānot savas personīgās finanses, apzinoties to, kāda summa katru mēnesi jāatvēl rēķinu segšanai. Ferratum augstu vērtē savus klientus, tādēļ piedāvā skaidri saprotamus aizdevuma nosacījumus, bez slēptām komisijas maksām.. 


Vai patēriņa kredīta saņemšanai nepieciešama ķīla vai galvojums?

Patēriņa kredīta saņemšana pie Ferratum ir ļoti vienkārša – atliek tikai aizpildīt pieteikuma anketu, norādīt vēlamo summu un atmaksas termiņu, kā arī veikt ID maksājumu un jau 15 minūšu laikā Tu saņemsi atbildi par aizdevuma piešķiršanu. Atšķirībā no banku kredītdevējiem, kas nereti patēriņa kredīta piešķiršanai pieprasa saviem klientiem ķīlu vai galvojumu, Ferratum tie nav nepieciešami. Tas nozīmē, ka klientam pašam ir jāspēj objektīvi izvērtēt savas iespējas veikt kredīta maksājumus nevis tikai nākamajā mēnesī, bet visā atmaksas periodā. Ņem vērā, ka, lai arī Tev nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, noteikti ir vajadzīgi pastāvīgi un oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā, kas ļaus bez bažām atmaksāt patēriņa kredītu laikā. Klienta maksātspēja ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, kuru aizdevējs ņem vērā, izskatot pieteikumu patēriņa kredītam. Tāpat nozīmīga ir arī personas kredītvēsture, un tai jābūt pozitīvai, pretējā gadījumā aizdevuma saņemšanu var arī atteikt. Lēmumu par kredīta piešķiršanu no Ferratum saņemsi īsziņas vai e-pasta veidā. Aizdevējs ir tiesīgs nepaskaidrot aizdevuma atteikuma iemeslus.. 


Kā atmaksāt kredītu? Kā rīkoties, ja ir iespēja atmaksāt kredītu ātrāk? Ko darīt, ja ir radušās grūtības ar patēriņa kredīta atmaksu?

Piesakoties patēriņa kredītam pie Ferratum, tiks izveidots atmaksas grafiks ar datumiem un summām, kas katru mēnesi noteiktā termiņā būs jāapmaksā no sava bankas konta. Veicot aizdevuma rēķina apmaksu, esi uzmanīgs un norādi pareizu informāciju maksājuma mērķī: Ferratum Bank EVP numurs (EVP4510001617135); Savs personas kods. Piemēram: EVP4510001617135; 101010-12012. Ikvienam klientam ir tiesības atmaksāt patēriņa kredītu arī pirms tā noteiktā termiņa. Atmaksājot aizdevumu ātrāk, Tu ietaupīsi uz ikmēneša procentu likmes maksājumiem. Lai veiktu kredīta pirmstermiņa atmaksu, lūdzam sazināties ar Ferratum klientu apkalpošanas servisu, kas aprēķinās precīzu atlikušo aizdevuma summu. Lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju par aizdevumu atmaksu, sazinies ar Ferratum pa tālruni +371 66100028 vai, rakstot uz e-pastu inkasso@ferratumbank.lv! Ja rodas kādas neskaidrības par kredītu saņemšanu vai citiem jautājumiem, vari rakstīt uz info@ferratumbank.lv vai zvanīt: +371 66100023. Ferratum iestājas par atbildīgu aizņemšanos, tādēļ, ja dažādu iemeslu dēļ esi nonācis situācijā, kad nevari atmaksāt kredītu saskaņā ar grafiku, noteikti nekavējies un sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas servisu! Mēs saprotam, ka gadās arī neplānotas problēmas, kas ietekmē klientu iespējas atmaksāt aizdevumu laicīgi, tādēļ palīdzēsim rast risinājumu, taču klientiem ir laicīgi ar mums jāsazinās. Patēriņa kredīts, tāpat kā jebkurš cits aizdevums, ir nopietnas finansiālas saistības, tādēļ pirms pieteikšanās tam rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt!Paslēpt

 

Lasīt vairāk