Svarīgi Ferratum Bank kredīta saņemšanas aspekti

Ja tev rodas kādi jautājumi, aicinām zvanīt uz mūsu klientu apkalpošanas servisu – telefons 66100023!

* Ātrie kredīti ir radīti ar domu, ka cilvēks tos spēs atdot īsā laika periodā, un tiem parasti tiek noteiktas augstākas procentu likmes. Pirms izmanto šo kredīta veidu, pārdomā savas iespējas to atdot laikā vai pat ātrāk.

* Nosūtot pieteikumu kredītam, tu uzņemies atbildību par to, ka esi sniedzis patiesu, precīzu un pilnīgu informāciju un ka ne vēlāk kā vienas darbdienas laikā informēsi Ferratum, ja šajos datus būs notikušas kādas korekcijas.

* Piesakoties kredītam, tev var piezvanīt Ferratum darbinieki, lai precizētu datus vai lai iegūtu kādu papildinformāciju saistībā ar kredīta pieprasījumu. Gadījumā, ja klients nesniedz šādu apstiprinājumu vai informāciju, kredīts var tikt atteikts.

* Pēc ātrā kredīta pieteikuma saņemšanas Ferratum izvērtē konkrētā kredīta prasītāja maksātspēju un izlemj – piešķirt kredītu vai ne, pilnā apmērā vai daļēji. Ferratum savu maksātspējas vērtējumu balsta: 
• uz dažādos parādu piedziņas uzņēmumos izveidotām datubāzēm
• uz PTAC vadlīnijām, kas radītas speciāli potenciālo klientu maksātspējas izvērtēšanai
• uz īpašiem izvērtēšanas mehānismiem, kas izveidoti pašā Ferratum Bank
• uz paša klienta iesniegto informāciju par viņa ikmēneša ienākumiem un tēriņiem
• uz sarunu ar klientu, kurā precizē pieteikumā pausto datu atbilstību patiesībai

* Lēmums par kredīta piešķiršanu tev tiks paziņots īsziņā vai e-pasta vēstulē. Negatīva lēmuma gadījumā kredīta devējam nav jāatklāj atteikuma iemesli.

* Visi kredīta devēja paziņojumi tev tiks nosūtīti uz e-pastu vai īsziņā. Šie paziņojumi tiek uzskatīti par saņemtiem tajā pašā dienā, kad ir izsūtīti.

* Īsziņās jāraksta precīza informācija, un tām jābūt precīzi formulētām atbilstoši Ferratum prasībām. To saturu un formulējumu vari iegūt mājaslapā www.ferratum.lv, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas servisu 66100023 vai nosūtot vēstuli uz e-pastu info@ferratumbank.lv.

* Ja tu 5 darbdienu laikā no kredīta pieprasīšanas dienas no Ferratum nesaņem paziņojumu par aizdevuma piešķiršanu, kredīta pieprasījumu var uzskatīt par noraidītu.

* Ja klients ir veicis ID maksājumu 1 centa apmērā, tad gadījumā, ja Ferratum atsaka kredītu vai arī ja klients no tā atsakās pats, šis maksājums atmaksāts netiek.

* Kredīts tiek pārskaitīts uz tavu identificēto bankas kontu, kas reģistrēts uz tavu vārdu. Kredīta atmaksa arī jāveic no šī paša konta. Ferratum var nepieņemt maksājumus, kas veikti no bankas konta, kas nav reģistrēts uz klienta vārda. 

* Lai saņemtu kredītu, tev ir jābūt parakstītam kreditēšanas līgumam. To var noslēgt izmantojot mūsu mājaslapu www.ferratum.lv. Pirms tā noslēgšanas tu vari lūgt Ferratum izsniegt līguma paraugus, kā arī tā pielikumu, un tev tie tiks izsniegti bez maksas.

NB Pirms paraksti līgumu, noteikti to izlasi! Elektroniski to var atrast Ferratum mājaslapā

* Kredīta līgums tiek uzskatīts par noslēgtu ar brīdi, kad tu no Ferratum saņem sev piešķirto kredīta summu vai PIN kodu piekļūšanai savam klienta profilam Ferratum sistēmā – atkarībā no tā, kas notiek vispirms.

* Savus ar Ferratum Bank noslēgtos līgumus tu vienmēr vari apskatīties savā klienta profilā. Tur tu atradīsi arī citu noderīgu informāciju.

 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.