Iepazīsties - SweepBank

Ferratum Bankas mobilā lietotne tagad tiks saukta par Sweep. Nepalaid garām iespēju augt kopā ar mums!

 

Iepērcies viegli, lai kur arī Tu atrastos

Pievienojies un saņem savu virtuālo debetkarti, kuru izmantot drošiem pirkumiem tiešsaistē. Mūsu kartes atbalsta bezkontakta maksājumus.

Bankas pakalpojumi Tavā viedtālrunī

Aktivizē savu bezmaksas bankas kontu ar Sweep. Pieeja kontam, tā atlikumam un veiktajiem maksājumiem - vien pāris pieskārienu attālumā.

Noguldi naudu iekrājumos un nopelni

Mēs vienkāršojam veidu, kā uzkrāt naudas līdzekļus - izvēlies naudas apjomu, kuru vēlies iekrāt, un mēs izdarīsim pārējo.

Kas notiks ar Ferratum?

Ferratum Bank nekur nepazudīs. Sweep ir jauns zīmols, izveidots Ferratum Grupas paspārnē. Lietotni joprojām izstrādā tā pati komanda. Tas nozīmē, ka arī līgumā, ko noslēdzāt, atverot savu Ferratum kontu, netiks veiktas izmaiņas.

Kādēļ Sweep?

Sperot nākamo soli mūsu kompānijas attīstībā, mēs gatavojamies iepazīstināt mūsu pakalpojumus arvien jaunās pasaules valstīs un tieši tādēļ radījām jaunu zīmolu ar jauniem mērķiem un vīziju. Turpmāk mēs vēlamies veidot banku kopā ar Tevi un, lai sasniegtu šo mērķi, nolēmām radīt Sweep zīmolu.

Vai man ir jāpārslēdzās uz Sweep?

Jā. Tomēr pārslēgšanās uz Sweep ir tikpat vienkārša kā parastas lietotnes atjauninājums Tavā viedtālrunī. Tava konta informācija un konta atlikums tiks pārcelts uz jauno lietotni automātiski, kā arī Tavi lietotnes piekļuves dati paliks nemainīgi.

Sorry, there are errors on the page: