Papildu naudas līdzekļi ar elastīgiem noteikumiem.

Tavs bezmaksas Ferratum konts ir pieejams ar ērtu kredītu, kuram varēsi pieteikties no sava tālruņa, kad vien nepieciešams.

 

App Apple    App Android

Piesakies kredītam no sava tālruņa.

Papildu naudas līdzekļi būs zibenīgi pieejami uzreiz pēc tam, kad izveidosi savu kontu ar Ferratum lietotni.

Tieši, kad Tev to vajadzēs.

Lai lietotu papildu naudu, vienkārši izņem vajadzīgo summu no sava norēķinu konta.

Prognozējama atmaksa.

Katrs izlietotais kredīts tiek automātiski atmaksāts ikmēneša maksājumu veidā. Vari arī atmaksāt visu summu, kad vien vēlies.

Sabalansē savas finanses ar elastīgi pieejamiem papildu naudas līdzekļiem 

Ferratum lietotne ir pieejama ar papildu naudas līdzekļiem – elastīgu kredītlīniju, kas gatava lietošanai jebkurā brīdī. Piemēram, Tev nepieciešams ātri nomainīt tālruni vai aptrūkusies atvaļinājuma nauda – tieši šādos gadījumos Tev lieti noderēs papildu finansiālā elastība!

Vajadzība pēc papildu finansēm parasti pielavās nemanot. Kad tas notiek, Tu visdrīzāk nevēlēsies tērēt laiku, meklējot finanšu iespējas tiešsaistē. Tieši tāpēc viena no Ferratum lietotnes pamatfunkcijām ir iespēja saņemt papildu naudas līdzekļus.

Kad Tev būs pieejami papildu naudas līdzekļi, tad vienkārši vari izņemt nepieciešamo summu no sava kredīta, kas pieejams tekošajā kontā. Vienkārši izvēlies vajadzīgo summu, izņem to, un Tev būs viss vajadzīgais dažu sekunžu laikā. Un, protams, šo visu vari paveikt savā viedtālrunī - Ferratum lietotnē.

 

App Apple    App Android

Kā saņemt papildu naudas līdzekļus?

Papildu naudas saņemšana ir iestrādāta Ferratum lietotnes pieteikšanās procesā. Tieši tā – papildu naudas līdzekļi Tev būs pieejami, tiklīdz atvērsi bezmaksas bankas kontu ar Ferratum lietotni. Ja nevēlies saņemt papildu naudu tagad, Tu vienmēr vari pieteikties tai vēlāk Ferratum lietotnē.

Sākumā lejupielādē un atver Ferratum lietotni. Lietotnē redzēsi nākamos soļus. Mēs esam oficiāla banka, tāpēc mums vajadzēs pārbaudīt Tavu identitāti un personīgo informāciju - vienkārši seko instrukcijām uz ekrāna.

Lai nodrošinātu Tev personīgo papildu naudas līdzekļu piedāvājumu, mums ir jāsaprot Tava finansiālā situācija. Tieši tāpēc mēs pieteikšanās procesā uzdosim Tev dažus jautājumus, kas saistīti ar Tavām personīgajām finansēm. Kad būsi sniedzis mums vajadzīgo informāciju, Tu saņemsi individuāli pielāgotu, īpaši Tev izstrādātu piedāvājumu. Naudu varēsi saņemt uzreiz pēc tam, kad būsi izskatījis un apstiprinājis papildu naudas līdzekļu piedāvājumu!

 

App Apple    App Android