Получи кредит на гибких условиях.

Практичный и мгновенный кредитный счет для ежедневного пользования

* *Если получена сумма в размере 600 €, ГПС составляет 47%, процентная ставка в год составляет 58.53% и общая возвращаемая сумма составляет 752.67€. Этот пример основан на том, что кредит погашается 12 платежами. Пример основан на допущении, что кредит погашается вовремя. Занимай ответственно, объективно оценивая свои возможности погашения кредита! Услуга предоставлена компание Ferratum Bank p.l.c. Наш адрес: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Регистрационный номер: C- 56251. Максимальный срок оплаты 60 месяцев.

Почему кредит стоит брать в Ferratum?

Плата за открытие кредита и снятие средств – 0 €.

14-дневное право на отклонение твоего займа.

Плата за обслуживание счёта – 12 € / месяц.

Подай онлайн!

01.

Укажи размер первой выдачи средств.

02.

Заполни и укажи необходимые данные

03.

Получи решение в считанные минуты.

Kas ir ātrie kredīti?

Ferratum piedāvātais ātrais kredīts 500 līdz 3000 eiro apmērā ar atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem. Ferratum ātrie kredīti ir līdzīgi kredītlīnijas aizdevumam. Aizdevumu nav nepieciešams pagarināt, jo piedāvājam kredītbrīvdienas 2 reizes bez maksas. Izvērtējot Tavu maksātspēju un līdzšinējo saistību izpildi, iespējams Tev tiks palielināta pieejamā summa un varēsi pieteikties papildus naudas aizdevumam.

Ja Tev ir laba līdzšinējā kredītvēsture un esi vecumā no 19 līdz 75 gadiem, Tev ir iespēja pretendēt uz kredītu. Aizdevums palīdzēs situācijās, kad algas diena vēl jāgaida, taču jāveic kāds steidzams pirkums, kā arī situācijās, kad sen plānotā iegādei pietrūkst vien pavisam nedaudz. Aizņemoties naudu uz neilgu laiku (piemērm līdz 30 dienām), Tu neapgrūtināsi sevi ar ilgstošu saistību uzņemšanos. Lai pieteiktos kredītam Tev nepieciešams vienā no Latvijas Republikas kredītiestādem atvērts bankas konts un mobilais telefons kā arī mēs izvērtēsim Tavu maksātspēju un līdzšinējo saistību izpildi.

Kādiem nosacījumiem jāatbilst, lai es var saņemt aizdevumu internetā?

Jebkurš aizdevums veido finansiālas saistības, tādēļ pret to ir jāizturas atbildīgi. Lai varētu saņemt aizdevumu internetā, Tev jāatbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Tavs vecums ir vismaz 19 gadi un ne vecāks par 75 gadiem.
  • Tev ir pastāvīga adrese Latvijā.
  • Tev ir nepieciešams aktīvs konts kādā no Latvijas bankām
  • Tev ir stabils ikmēneša ienākumu avots.
  • Tev ir pozitīva kredītvēsture.
  • Tev ir jābūt Latvijā reģistrētām tālruņa numuram.

Ātrais kredīts un tā atšķirība no citiem kredīta pakalpojumiem

Kredītlīnija un patēriņa kredīts, īstermiņa aizdevums (sms kredīts) ir vienkāršākais un aizdevuma summu ziņā nelielākais kredīts. Patēriņa kredīts, kas pieejams līdz 10000 eiro, paredzēts lielākiem pirkumiem un finansiālu situāciju risināšanai. Tā atmaksas termiņš ir līdz pat sešiem gadam un atmaksājamā summa tiek sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos. Arī Ferratum Bank patēriņa kredīts tiek piedāvāts bez papildus izmaksām – pieteikšana un izskatīšana ir bezmaksas. Savukārt kredītlimits ir iespēja pieteikt kredītu, ko var izmantot līdzīgi kā kredītkarti.

Kredīta maksimālā summa ir līdz pat 3000 eiro, tomēr izņemt no kredītlimita var tikai to naudas summu, cik konkrētajā brīdī nepieciešams, atmaksājot arī tikai to summu, kas izņemta no kredītlimita. Ja kredītlīnijā pieejami 1200 eiro, iespējams izņemt 500 eiro, atmaksājot vairāku mēnešu laikā izņemtos 500 eiro. Vienlaicīgi, no kredītlīnijas var izņemt atlikušo summu, kas piešķirta, lai gan vēl iepriekšējais kredīts nav pilnībā atmaksāts. Kredītlīnija darbojās kā kredītkarte ar noteiktu limitu. Arī šis kredīta veids ir atmaksājams ilgtermiņā, katru mēnesi veicot fiksētus maksājumus. Atšķirībā no ātrā kredīta, patēriņa kredīts un kredītlimits ir ilgtermiņa finansiālās saistības, kuru atmaksas grafiks var būt pat līdz 60 mēnešiem, kamēr ātrais aizdevums online ir nelielas naudas summas, kas jāatmaksā īsā laika posmā.

Ātrie kredīti nav paredzēti lielu finansiālu problēmu risināšanai. Tas vairāk paredzēts neplānotiem izdevumiem, palīdzot situācijās, kad nepieciešamā naudas summa nav liela, kā arī ir paredzamas kredīta atmaksas iespējas. Aizņemoties ātro kredītu (sms kredītu) uz neilgu laika posmu, neapgrūtinām sevi ar lielākām finansiālām parādsaistībām, tomēr spējam atrisināt nelielas finanšu problēmas. Lai pieteiktos ātrajam kredītam, nepieciešams bankas konts vienā no Latvijas Republikas bankām un mobilais telefons.

Ātrie kredīti - Kādiem mērķiem tiek izmantots piedāvājums?

trie aizdevumi parasti tiek izmantots neparedzētām dzīves situācijām, kur nepieciešamā naudas summa nav pārāk liela, kā arī ir skaidrs redzējums par iespēju atmaksāt kredītu. Piemēram, ja nepieciešama steidzama ārsta vizīte, tomēr konkrētās naudas summas, kas nepieciešama vizītes apmaksai, nav. Iespējams izlīdzēties ar ātro kredītu uz īsu laika posmu, apzinoties, ka līdz ar pirmo regulāro ienākumu saņemšanu tiks atmaksāts arī ātrais kredīts.

Šādi tiek pasargāta arī veselība, jo gaidīt līdz algas dienai, lai vērstos pie ārsta nav īpaši prātīgi. Tā arī ar specifiskiem un neparedzētiem pirkumiem. Iespējams nepieciešams iegādāties kādu jaunu tehniku, savukārt gaidīšana līdz algas dienai novilcinās laiku un iekavēs paredzētos darbus. Aizņemoties ātro kredītu laicīgi tiekam pie nepieciešamās ierīces, savukārt algas dienā var atmaksāt kredītu, summu, kas tāpat tiktu iztērēta paredzētajai ierīcei tikai nedaudz vēlāk.