Получи кредит на гибких условиях.

Практичный и мгновенный кредитный счет для ежедневного пользования

* *Если получена сумма в размере 600 €, ГПС составляет 47%, процентная ставка в год составляет 58.53% и общая возвращаемая сумма составляет 752.67€. Этот пример основан на том, что кредит погашается 12 платежами. Пример основан на допущении, что кредит погашается вовремя. Занимай ответственно, объективно оценивая свои возможности погашения кредита! Услуга предоставлена компание Ferratum Bank p.l.c. Наш адрес: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Регистрационный номер: C- 56251. Максимальный срок оплаты 60 месяцев.

Почему кредит стоит брать в Ferratum?

Плата за открытие кредита и снятие средств – 0 €.

14-дневное право на отклонение твоего займа.

Плата за обслуживание счёта – 12 € / месяц.

Подай онлайн!

01.

Укажи размер первой выдачи средств.

02.

Заполни и укажи необходимые данные

03.

Получи решение в считанные минуты.

Kredītlīnija. Kā pieteikties?

Kredītlīnija ir lielisks veids, kādā iegūt papildu finansiālo elastību. Būtībā kredītlīnija kalpo kā drošības spilvens, kas pieejams tad, kad Tev tas ir nepieciešams. Salūzusi veļas mašīna? Šī mēneša alga nav ieskaitīta pilnā apmērā? Šajos un līdzīgos gadījumos kredītlīnija lieti noderēs.

Mēs, Ferratum, uzskatām, ka kredītkonta atvēršanai jābūt vieglai un vienkāršai. Tieši tāpēc Tu vari ērti pieteikties kredītam internetā, izmantojot savu viedtālruni vai portatīvo datoru. Lai pieteiktos, vienkārši izvēlies atbilstošo kredīta summu un klikšķini Piesakies. Izpildi kredīta pieteikuma procesu, iesniedz prasīto informāciju un lieta darīta!

Kurš var saņemt Ferratum Kredītlīniju?

Atbilstības kritērijs:

  • Tavs vecums ir vismaz 19 gadi un ne vecāks par 75 gadiem.
  • Tev ir pastāvīga adrese Latvijā.
  • Tev ir nepieciešams aktīvs konts kādā no Latvijas bankām
  • Tev ir stabils ikmēneša ienākumu avots.
  • Tev ir pozitīva kredītvēsture.
  • Tev ir jābūt Latvijā reģistrētām tālruņa numuram.

Cik lielu kredītu ņemt?

Pareizā kredīta summa ir pilnībā atkarīga no Tavām individuālajām vajadzībām. Kādam nolūkam kredīts ir nepieciešams? Vai tas ir vienreizējs maksājums vai Tev nepieciešama finansiāla elastība ilgākam laikam posmam? Lai noteiktu, cik lielu kredītu Tev vajadzētu ņemt, izmēģini mūsu augstāk redzamo tiešsaistes kredīta kalkulatoru, lai, piemēram, redzētu, kā dažādi kredītlimiti ietekmē minimālo ikmēneša maksājumu.

Ņemot kredītu, Tu parasti maksā ikmēneša konta pārvaldīšanas maksu un ikmēneša minimālo maksājumu. Ikmēneša maksājums ir atkarīgs no izņemtā kredīta apjoma – ja neesi izņēmis kredītu, tad ikmēneša minimālo maksājumu Tu neveic. Ņem vērā, ka vienmēr vari atmaksāt visu atlikušo kredītu vienā paņēmienā – šādā veidā vari izvairīties no visiem nevajadzīgajiem kredīta procentiem.

Piezīme, ja Tev nepieciešams finansējums lielākam pirkumam vai apjomīgam projektam, tad iepazīsties ar mūsu aizdevumu produktiem.

Ferratum lietotne

Papildu kredītlimitam mūsu Ferratum lietotne nodrošinās visas Tavas ikdienas banku pakalpojumu vajadzības vienā mobilajā lietotnē. Nav slēptu izmaksu vai papildu uzcenojumu.

  • Piekļuve bezmaksas bankas kontam
  • Virtuālā debetkarte
  • Patēriņa aizdevums
  • Krājkonts

Sorry, there are errors on the page: