Virtuālā debetkarte.

Padari savu ikdienas iepirkšanos vienkāršu un ilgtspējīgu gan tiešsaistē, gan veikalos visā pasaulē.

 

Virtuālā debetkarte drošiem pirkumiem tiešsaistē

Tava virtuālā karte ir pieejama Tavā tālrunī - neraizējies, ka to pazaudēsi vai aizmirsīsi mājās.

Videi draudzīgas plastikāta kartes

Tu vari pasūtīt fizisku debetkarti, kas izgatavota no ilgtspējīga plastikāta, kurš bioloģiski noārdās.

Kas ir virtuālā debetkarte?

Kad būsi izveidojis savu bezmaksas bankas kontu ar Ferratum lietotni, Tava virtuālā debetkarte uzreiz būs pieejama lietotnē. Vari lietot virtuālo karti visur, kur lietotu tradicionālo karti: iepērkoties tiešsaistē vai maksājot ar viedtālruni veikalos visā pasaulē. Ferratum virtuālā karte tiek pieņemta, lai maksātu par pirkumiem un pakalpojumiem tūkstošiem tiešsaistes veikalos.

Virtuālā debetkarte ir perfekta maksājuma metode, lai droši iepirktos internetā. Ja Tev rodas aizdomas, ka virtuālās debetkartes numurs ir apdraudēts, vari bloķēt karti Ferratum lietotnē un sazināties ar mūsu klientu servisu, lai saņemtu jaunu karti – bez rūpēm un nepieciešamības gaidīt, kamēr karti piegādās Tavās mājās.

 

Saņem bezmaksas debetkarti

Ferratum lietotne ir pieejama ar bezmaksas, uzreiz saņemamu virtuālo debetkarti un papildu tradicionālo debetkarti. Ja vēlies turēt debetkarti savā makā, vienkārši pasūti to Ferratum lietotnē. Kad pasūtījums būs veikts, mēs steigsim to piegādāt un nosūtīsim Tev karti, cik drīz vien iespējams!

Lai gan virtuālā karte nodrošina minimālu negatīvo ietekmi uz vidi, arī tradicionālā debetkarte būs ilgtspējīga izvēle. Izstrādājot karti un atbilstoši izvēloties materiālus, mēs domājām par vidi. Ferratum debetkarte ir ražota no ilgtspējīgas plastmasas, kas bioloģiski noārdās.

 

Sorry, there are errors on the page: