Seši iemesli, kāpēc iepirkties tiešsaistē

Gadu no gada iepirkšanās tiešsaistē kļūst aizvien populārāka. Patiesībā, kā liecina Eurostat, 2017. gadā tiešsaistē ir iepirkušies 69 % interneta lietotāju ES. 

Tas, iespējams, nav nekāds pārsteigums, bet aktīvākie pircēji tiešsaistē ir 25–34 gadus vecie interneta lietotāji (kopumā 77 %). Jānorāda gan, ka interneta veikalu apmeklētāju proporcija ES valstīs atšķiras: no 23 % aptaujāto Rumānijā līdz 86 % Apvienotajā Karalistē.

Ir vairāki iemesli, kāpēc iepirkšanās tiešsaistē ir prātīgs lēmums īpaši ģimenēm ar mazuļiem. Lūk, seši piemēri!

1. Ērti

Kā jauna ģimene ar mazuli, mēs saprotam, ka pats svarīgākais ir pavadīt laiku kopā ar jaundzimušo.

Audzināt bērnu nav viegli, un atrast laiku rūpēm par pārējiem ģimenes locekļiem ģimenes dzīves uzturēšanai vispār, sākot no pārtikas iegādes līdz apģērba meklēšanai, ir praktiski neiespējami.

Tieši šeit izpaužas interneta veikalu ērtums. 

Iepirkties jebkad un jebkur, pat neizejot ārā no mājas, ir viens no lielākajiem ieguvumiem, ko sniedz iepirkšanās tiešsaistē. Interneta veikali braucienu uz iepirkšanās centru vai lielveikalu padara aizvien nepievilcīgāku. 

2. Laiks ir nauda

Laiks ir nauda, un nav labāka veida, kā izmantot laiku, kā vien pavadīt to kopā ar mazuli. Vecāki sapratīs — dienā nepietiek stundu, lai izdarītu visu. Un ja vēl tam visam pa vidu jālolo un jāaudzina bērns...! 

Iepērkoties tiešsaistē, jūs varat taupīt enerģiju citām lietām, kas prasa jūsu laiku un uzmanību reālajā pasaulē. 

3. Atrodi visu vajadzīgo

Praktiski visu, ko jums var ievajadzēties, jūs varat atrast internetā. Tiešsaistes veikalos parasti ir plašāks preču klāsts, nekā to reālajām versijām. 

Iepērkoties internetā, jūs neierobežo mazs preču piedāvājums, īstās krāsas vai izmēra atrašana. Protams, ar dažiem izņēmumiem.

Iedomājieties: jūs sadūšojaties doties uz iepirkšanās centru, lai galu galā uzzinātu, ka tur nav jūsu izmēra vai izvēlētās krāsas apģērba! Tas var patiešām sadusmot.

Iepērkoties internetā, varēsiet uziet arī neparastus un retus izstrādājumus, kurus parastos mazumtirdzniecības veikalos neatrast. 

4. Ietaupi

Papildus ērtībām, noteikti jāpiemin arī interneta veikalu zemās cenas. Tā kā tiešsaistes veikalam nav jāmaksā par tirdzniecības telpu nomu, tas var atļauties pārdot preces par daudz mazāku cenu.

Daudzi tiešsaistes veikali piedāvā arī bezmaksas pakalpojumus, ja jūsu pirkums tajos pārsniedz noteiktu summu. Šādā veidā jūsu pirkums var izrādīties vēl izdevīgāks.

Tomēr, ja jums vēl nākas maksāt par piegādi, visdrīzāk šis cenu izlīdzinājums nebūs tik izteikts.

5. Droši

Kaut gan no krāpniecības internetā un kiberuzbrukumiem pasargāts nav neviens, tiešsaistes veikalu un e-tirdzniecības platformu drošības pasākumi kļūst aizvien efektīvāki. 

Ievērojot pāris vienkāršus noteikumus, piemēram, iegādājoties preces tikai no uzticamiem tirgotājiem, izmantojot pircēja aizsardzības iespējas, pirkumiem internetā neizmantojot publiski pieejamu datoru, jūs, veicot savus pirkumus internetā, varēsiet justies droši un ērti. Šis CNET publicētajā rakstā ir sniegti pāris vērā ņemami padomi, kas būtu jāņem vērā, iepērkoties tiešsaistē.

6. Īpašie piedāvājumi

Ja ar zemajām cenām jums nepietiek, atcerieties: piekrītot saņemt tiešsaistes veikala jaunumus, jūs, ļoti iespējams, saņemsiet arī īpašos atlaižu, izpārdošanu un pat bezmaksas piegādes piedāvājumus, kas kopumā iepirkšanos internetā noteikti padarīs daudz pievilcīgāku.

Sorry, there are errors on the page: