Patēriņa kredīts

Vēlies pirkt auto vai izremontēt mājokli?  Piedāvājums dažu minūšu laikā bez maksas! Aizdevums Tavām vajadzībām!

Saņemot aizdevumu 4200 € apmērā uz 4 gadiem, ikmēneša maksājums 125,49 €, procentu likme gadā 14%, maksa par līguma noformēšanu 336 €. Gada procentu likme (GPL) – 19,86%. Kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam 5950,23 €. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251

Ferratum Bank patēriņa kredīts. Kāpēc izvēlēties?

Tu vari aizpildīt aizdevuma pieteikumu internetā, izmantojot tikai savu tālruni – atvadies no ilgas gaidīšanas rindā!
Saņem finansējumu vērienīgiem projektiem un pirkumiem ātri un viegli.
Pavisam vienkārši piesakies aizdevumam tiešsaistē un ātri saņem naudu kontā.
Individuāls atmaksas plāns un iespēja atmaksāt uzreiz.

Viegli piesakies internetā!

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu, ievadot savu kontaktinformāciju.

03.

Saņem piedāvājumu dažu minūšu laikā bez maksas.

Bezmaksas piedāvājums patēriņa kredītam

Lai pieteiktos patēriņa kredītam, vienkārši izvēlies nepieciešamo summu un nospied Piesakies. Pieteikšanās procesā Tev būs jāiesniedz savs konta pārskats, lai varam sagatavot piedāvājumu. Neraizējies – aizdevuma pieteikšanās procesā redzēsi visus soļus, kas jāveic.

Papildus tam Tev ir jāatbilst visiem aizdevuma saņemšanas kritērijiem attiecībā uz Tavu vecumu, stabiliem ienākumiem un pastāvīgu dzīvesvietu Latvijas Republikā. Visu šo prasību kombinācija palīdzēs mums pārliecināties, ka Tu nesastapsies ar nepatīkamiem pārsteigumiem un Tev izdosies saglabāt savu finansiālo situāciju līdzsvarā.

Tiklīdz būsi aizpildījis tiešsaistes patēriņa kredīta pieteikumu, mēs ieskaitīsim apstiprināto aizdevuma summu Tavā kontā, dažu minūšu laikā. No šī brīža automātiski iestāsies Tavs personīgais ikmēneša maksājumu plāns. Vari sekot maksājumu plānam un veikt papildu maksājumus, kad vien vēlies. Tāpat atceries, ka mūsu draudzīgie klientu atbalsta speciālisti ir vienmēr gatavi Tev palīdzēt, ja radušies kādi jautājumi!

Patēriņa kredīts no Ferratum Bank

Atbilstības kritērijs:

  • Tavs vecums ir vismaz 21 gads un ne vecāks par 70 gadiem
  • Tev ir pastāvīga adrese Latvijā
  • Tev ir nepieciešams aktīvs konts kādā no šīm bankām – Swedbank, SEB, Citadele, Luminor/DNB, Luminor/Nordea, Norvik
  • Tev ir jābūt Latvijā reģistrētām tālruņa numuram
  • Tev ir stabils ikmēneša ienākumu avots
  • Tev ir pozitīva kredītvēsture 

Tiešsaistes aizdevums ātri un viegli

Lai kādas būtu Tavas vajadzības, patēriņa kredītu saņemt tiešsaistē ir vienkārši un ērti. Tieši tāpēc pieteikšanās procesu Ferratum aizdevumam esam padarījuši tik vienkāršu, cik vien iespējams. Tu vari aizpildīt aizdevuma pieteikumu tiešsaistē, izmantojot tikai savu viedtālruni – Tev vairs nevajadzēs stāvēt rindā, lai pieteiktos!

Pareizās aizdevuma summas izvēle ir atkarīga no Tavām vajadzībām. Vai Tev nepieciešams finansējums lielākam pirkumam, piemēram, jaunam datoram? Vai Tu vēlies finansēt apjomīgu projektu, piemēram, jaunu auto vai mājas labiekārtošanu, ar lielāku aizdevumu?

Mūsu tiešsaistes patēriņa kredīta kalkulators sniegs Tev ātru ieskatu individuālajā aizdevumā. Pielāgojot patēriņa kredīta summu un aizdevuma termiņu, uzreiz ieraudzīsi aptuveno ikmēneša maksājuma summu. Tomēr ņem vērā, ka detalizētu, individuālu maksājumu grafiku saņemsi patēriņa kredīta pieteikuma procesā.