Patēriņa kredīts

Aizdevums līdz 15 000€ ar procentu likmi sākot no 7%! Saņem savu BEZMAKSAS piedāvājumu pāris minūšu laikā!

Ferratum patēriņa kredīts. Kāpēc izvēlēties?

Tu vari aizpildīt aizdevuma pieteikumu internetā, izmantojot tikai savu tālruni – atvadies no ilgas gaidīšanas rindā!
Saņem finansējumu vērienīgiem projektiem un pirkumiem ātri un viegli.
Pavisam vienkārši piesakies aizdevumam tiešsaistē un ātri saņem naudu kontā.
Individuāls atmaksas plāns un iespēja atmaksāt uzreiz.

Viegli piesakies internetā!

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu, ievadot savu kontaktinformāciju.

03.

Saņem piedāvājumu dažu minūšu laikā bez maksas.

Bezmaksas piedāvājums patēriņa kredītam

Lai palīdzētu saviem klientiem sasniegt dažādus mērķus, Ferratum piedāvā uzticamu patēriņa kredītu summā no 2000 līdz pat 15 000 eiro. Pieejamais aizdevuma atmaksas termiņš ir no 1 līdz 7 gadiem.

Pieteikties patēriņa kredītam ir ļoti ērti un vienkārši! Izlem, kāda kredīta summa Tev būs nepieciešama un atzīmē to patēriņa kredīta kalkulatorā. Pēc tam izvēlies sev piemērotāko aizdevuma atmaksas termiņu. Redzēsi, ka, mainot kredīta atmaksas termiņu, palielināsies vai samazināsies arī ikmēneša maksājums. Proti, jo ilgākā periodā vēlēsies atmaksāt kredītu, jo zemāks būs ikmēneša maksājums un otrādi. Ņem vērā, ka norādītais mēneša maksājums ir aptuvens, un precīzus datus par aizdevuma atmaksu varēsi iegūt pēc tam, kad būsim izskatījuši Tavu pieteikumu. Katra klienta kredīta pieteikums tiek izskatīts un izvērtēts individuāli.

Kad nepieciešamā patēriņa kredīta summa un atmaksas termiņš izvēlēts, spied Piesakies. Turpinājumā Jums būs jānorāda informācija par aizdevuma saņēmēju, tai skaitā, mobilā tālruņa numurs, personas kods, kā arī e-pasts, kas ir vajadzīgs, lai mēs varētu ar Tevi sazināties. Lai saņemtu patēriņa kredītu, pirms tam lūgsim Tev arī iesniegt mums sava bankas konta pārskatu, kas ir nepieciešams, lai mēs varētu izvērtēt Tavu maksātspēju. Pēc tam, kad būsim saņēmuši Tavu kredīta pieteikumu, mēs to izskatīsim dažu minūšu laikā un sagatavosim bezmaksas piedāvājumu patēriņa kredītam, kurā tiks ietverta arī kopējā atmaksājamā summa. Ja Tevi apmierinās kredīta nosacījumi, varēsim ķerties pie līguma noslēgšanas, ko iespējams veikt attālināti, neizejot no mājām. Kad tas būs paveikts, aizdevuma summa dažu minūšu laikā tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. Visi pieteikšanās procesa soļi ir viegli saprotami un izskaidroti. Ņem vērā, ka kredīta pieteikumus un naudas pārskaitījumus veicam saskaņā ar Ferratum darba laiku. Darbdienās tas ir no 8:00 līdz 20:00, sestdienās no 10:00 līdz 18:00 un svētdienās, kā arī svētku dienās no 10:00 līdz 18:00.

Kritēriji, kuriem Tev jāatbilst, lai saņemtu patēriņa kredītu

Ja vēlies pieteikties patēriņa kredītam, ņem vērā, ka ikviens aizdevums nozīmē finansiālas saistības, tādēļ rūpīgi izvērtē, vai spēsi to atmaksāt, kā arī, vai atbilsti sekojošiem kritērijiem:

  • Tev ir jābūt vecumā no 21 līdz 70 gadiem
  • Tev ir pastāvīga adrese Latvijā (esi pilsonis vai nepilsonis, kuram ir personas kods).
  • Ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām – Swedbank, SEB, Citadele, Luminor/DNB, Luminor/Nordea, Norvik
  • Tev ir aktīvs tālruņa numurs, kas darbojas kādā no Latvijas mobilajiem tīkliem.
  • Tu katru mēnesi gūsti oficiālus un stabilus ienākumus pietiekamā apjomā.
  • Tava kredītvēsture ir pozitīva.

Lai gan patēriņa kredīts internetā mūsdienās ir pieejams bez ķīlas, kā arī tā saņemšanai nav nepieciešams galvotājs, Tev ir jābūt pastāvīgiem ienākumiem, kas nodrošina kredīta ikmēneša maksājuma segšanu. Turklāt svarīgi, lai Tu spētu veiksmīgi apmaksāt summu ne tikai pirmajā, bet arī visos sekojošos mēnešos, nodrošinot, ka patēriņa kredīts tiek atdots laikus. Reizēm var būt situācijas, kad mums diemžēl ir jāatsaka klientam patēriņa kredīta piešķiršana. Biežākie atteikuma iemesli var būt: pārāk zemi oficiālie ienākumi, kas neļauj veiksmīgi un droši atmaksāt aizdevumu, kā arī tā var būt neatbilstoša maksātspēja, piemēram, negatīva kredītvēsture vai arī jau citas esošas kredītsaistības.

Ko ietver Gada procentu likme GPL?

Gada procentu likme ir nozīmīgs patēriņa kredītu raksturojošs faktors, kas ietver visas ar aizdevumu saistītās izmaksas. EUR Gada procentu likme tiek aprēķināta pēc konkrētas formulas, un to izsaka ikgadējā procentuālā apjomā no aizdevuma summas gadā. Šīs procentu likmes lielumu aprēķina pēc kredīta summas, kas tiek ieskaitīta klienta kontā, tāpat tiek ņemti vērā procenti, komisijas maksa par kredīta apkalpošanu un līguma noformēšanas maksa. Arī komisijas maksu aprēķina no aizdevuma apjoma. Gada procentu likme ir noteikta individuāli katram klientam, pēc viņa kredīta pieteikuma izvērtēšanas. Pirms pieteikšanās aizdevumam lūdzam rūpīgi izpētīt informāciju par kredīta nosacījumiem, ņemot vērā, kādas ir tā izmaksas, tai skaitā, komisijas maksa. Par to vairāk vari uzzināt sava aizdevuma līgumā, kā arī, sazinoties ar mūsu speciālistiem.

Uzticams patēriņa kredīts Tavā kontā īstajā brīdī

Tas, cik ātri kredīta summu pēc līguma noslēgšanas saņemsi savā kontā, atkarīgs no bankas, kuru Tu izmanto. Kad piesakies patēriņa kredītam, pārliecinies, ka ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām - SEB, Swedbank, Luminor/DNB, Citadele, Luminor/Nordea vai Norvik. Papildus tam, Tev arī būs jāatbilst citiem aizdevuma saņemšanas kritērijiem, tai skaitā, attiecībā uz vecumu, dzīvesvietu Latvijas Republikā, stabiliem ienākumiem un citu informāciju. Šīs prasības mums ir svarīgas, jo tās ļauj pārliecināties, ka kredīts patēriņa vajadzībām tiks atmaksāts laikus. Lai atvieglotu aizdevuma atmaksu, Tev būs izveidots lietotāja profils, kurā varēsi uzzināt visu informāciju par kredītu, savukārt aizdevuma atmaksa būs jāveic saskaņā ar norādīto maksājumu grafiku.

Tāpat atceries, ka mūsu draudzīgie klientu atbalsta speciālisti ir vienmēr gatavi Tev palīdzēt, ja radušies jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par, piemēram, to, kā tiek aprēķināta līguma noformēšanas maksa, vai par patēriņa kredīta atmaksu un citiem aizdevuma aspektiem.

Izmanto patēriņa kredīta priekšrocības

Par patēriņa kredītu dēvē vienu no mūsdienās bieži izmantotiem aizdevumu veidiem, kuru patērētāji izvēlas dažādu mērķu sasniegšanai. Pirms izvēlies sev nepieciešamo aizdevuma summu un kredīta atmaksas termiņu, noskaidro, kādas ir patēriņa kredīta priekšrocības un raksturīgākās iezīmes.

Pirmkārt, patēriņa kredīts no citiem aizdevumiem atšķiras ar to, ka tiek piedāvāta lielāka kredīta summa, kuru klienti var aizņemties. Tas savukārt ļauj īstenot apjomīgākas un svarīgākas ieceres. Otrkārt, patēriņa kredītu iespējams noformēt uz krietni ilgāku termiņu, ar fiksētu ikmēneša maksājumu. Un, treškārt, šo finanšu pakalpojumu lielākoties izmanto nopietnākiem mērķiem, piemēram, remontam, medicīnas pakalpojumiem, tehnikas iegādei un citām vajadzībām. Visbeidzot, arī patēriņa kredītu procentu likmes visbiežāk ir zemākas nekā ātrajiem aizdevumiem.

Ferratum saviem klientiem piedāvā iespēju ne tikai daļēji, bet arī pilnībā atmaksāt kredītu pirms termiņa. Par to, kāda ir patēriņa kredīta kopējā atmaksājamā summa, vari uzzināt, ienākot savā lietotāja profilā vai sazinoties ar mūsu klientu atbalsta speciālistiem, kur arī varēsi noskaidrot, kā iespējams daļēji atmaksāt aizdevumu, veicot lielāku ikmēneša maksājuma pārskaitījumu.

Sasniedz svarīgus mērķus ātrāk un vienkāršāk

Lai izvēlētos atbilstošu patēriņa kredīta summu, vispirms izlem, kādai vajadzībai Tev aizdevums nepieciešams. Mūsdienās patēriņa kredīti visbiežāk tiek izmantoti gan plānotiem, gan arī neplānotiem nopietnākiem izdevumiem. Naudas kredīts var noderēt, kad ir nepieciešams:

Ņemot vērā patēriņa kredīta atmaksas termiņu un pieejamo aizdevuma summu, šādu finanšu pakalpojumu neizmanto ikdienas izdevumu segšanai vai nelielu pirkumu veikšanai. Šādām vajadzībām parasti noder kredītlīnija vai ātrais kredīts.

Lai kādas būtu Tavas vajadzības, patēriņa kredītu saņemt tiešsaistē ir vienkārši un ērti. Tieši tāpēc pieteikšanās procesu Ferratum aizdevumam esam padarījuši tik vienkāršu, cik vien iespējams. Tu vari aizpildīt aizdevuma pieteikumu tiešsaistē, izmantojot tikai savu viedtālruni – Tev vairs nevajadzēs stāvēt rindā, lai pieteiktos!

Sorry, there are errors on the page: