Kredītlīnija ar elastīgiem noteikumiem 

Nekādu slēptu izmaksu! Naudas izmaksa uzreiz, naudas izņemšana 0€

Kāpēc izvēlēties kredītlīniju?

Kredīta atvēršanas maksa un naudas izņemšanas izmaksas 0 €.

Elastīgs atmaksas datums.

Naudas saņemšana uzreiz bez komisijas.

Viegli piesakies internetā!

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu.

03.

Saņem piedāvājumu aizdevumam

Piesakies summai līdz pat 4000 EUR ar elastīgu atmaksas termiņu

Mūsdienās daudzi ir dzirdējuši par to, kas ir kredītlīnija. Šis aizdevuma veids nodrošina papildu finansiālo elastību tieši tad, kad tas visvairāk ir nepieciešams. Kredītlīnija ir kā "drošības spilvens" dažādām dzīves situācijām. Salūzusi veļas mašīna? Jāveic steidzams pirkums, bet līdz algai vēl jāpaciešas? Šajos un līdzīgos gadījumos lieti noderēs tāds finanšu risinājums kā kredītlīnija.

Mēs, Ferratum, uzskatām, ka kredītlīnijas izmantošanai jābūt vieglai un vienkāršai. Tieši tāpēc Tev ir iespēja pieteikties kredītam internetā, izmantojot savu viedtālruni vai portatīvo datoru. Lai pieteiktos, vienkārši izmanto mūsu tiešsaistes aizdevuma kalkulatoru, kurā uz slaidera vari izvēlēties kredītlīnijas summu.

Mēs saviem klientiem kredītlīnijas ietvaros piedāvājam aizņemties summu no 800 EUR līdz pat 4000 EUR, ar maksimālo atmaksas termiņu līdz pat 5 gadiem.

Kā pieteikties kredītlīnijai?

Izvēloties vajadzīgo kredītlīnijas summu, redzēsi, kā attiecīgi mainās ikmēneša maksājuma apjoms. Ņem vērā, ka šis ir informatīvs aprēķins, un konkrētu summu varēsi noskaidrot pēc tam, kad izskatīsim Tavu aizdevuma pieteikumu.

Elastīgā Ferratum kredītlīnija ir pieejama ar atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem Taču Tev ir iespēja arī iemaksāt lielāku naudas summu, vai arī vari atmaksāt kredītlīniju ātrāk pilnā apmērā, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem.

Kad kredītlīnija vajadzīgajā summā izvēlēta, spied “Piesakies”, un tad mēs lūgsim Tevi aizpildīt pieteikumu aizdevumam, norādot informāciju par sevi, tai skaitā, vārdu, uzvārdu, personas kodu, e-pasta adresi un mobilā tālruņa numuru. Šeit arī redzēsi to, ka, kredīta izņemšana, naudas tūlītēja saņemšana, aizdevuma noformēšana un papildu naudas izņemšana, piesakoties Ferratum Bank kredītlīnijai, būs pilnīgi bez maksas!

Pēc pieteikuma saņemšanas mēs to izskatīsim minūtes laikā, izvērtējot Tavu kredītvēsturi un maksātspēju. Tāpat mēs lūgsim Tevi arī veikt identifikācijas maksājumu mūsu bankas kontā 0,01 EUR apmērā, lai pārliecinātos, ka Tavā pieteikumā minētais konts tiešām pieder Tev.

Kad identifikācijas maksājums būs saņemts, turpinājumā ar Tevi sazināsies mūsu klientu apkalpošanas speciālists, kas informēs par turpmāko aizdevuma pieteikuma izskatīšanas gaitu. Iespējams, lūgsim Tevi sniegt papildu informāciju pilnvērtīgai kredītlīnijas pieteikuma izskatīšanai. Tev būs 72 stundas laika nosūtīt mums pieprasīto informāciju, vai arī pieteikumu anulēsim.

Pēc saņemtās informācijas izskatīšanas, Tu tiksi informēts, kāda kredītlimita summa Tev pieejama šajā brīdī. Ja tevi apmierinās kredītlīnija, kuru piedāvāsim, uzreiz var tikt noslēgts aizdevuma līgums. Nauda pāris minūšu laikā tiks pārskaitīta uz bankas kontu, kuru būsi norādījis, reģistrējoties mūsu mājas lapā. To, cik ātri saņemsi kredītu savā bankas kontā, var ietekmēt tas, kurā finanšu iestādē ir atvērts Tavs konts.

Kas ir kredītlīnija, un kādas ir tās galvenās priekšrocības?

Lai arī par to, kas ir kredītlīnija, dzirdējuši daudzi, ir vērts atgādināt šī finanšu risinājuma vērtīgās īpašības. Kredītlīnija ir aizdevums, kas izceļas ar īpašu elastību, un tā darbojas līdzīgi kā kredītkarte. Izvērtējot klienta maksātspēju un kredītvēsturi, aizdevējs nosaka pieejamo kredītlimitu. Kredītlīnija var tikt izmantota pilnā apjomā uzreiz, taču tāpat nauda var tikt arī izņemta pa daļām, kamēr piešķirtais kredītlimits to ļauj. Par atkārtotu naudas izņemšanu savā bankas kontā nav jāmaksā. Procentu likme tiek aprēķināta tikai par naudas summu, kas izņemta no kredītlīnijas.

Arī kredītlīnijas atmaksas periods ir viegli pielāgojams klienta vajadzībām. Vari izvēlēties segt tikai minimālo ikmēneša maksājumu saskaņā ar atmaksas grafiku. Tāpat savu iespēju robežās Tu vari veikt lielāku maksājumu vai pat atmaksāt aizdevumu pilnā apjomā ātrāk. Šādā veidā ietaupīsi naudu, ko iztērētu procentu maksājumos, jo procentu likme izņemtajai summai tiek aprēķināta tikai par katru dienu, kad kredītu esi izmantojis.

Svarīgākās kredītlīnijas priekšrocības:

 • Tu vari brīvi kontrolēt piešķirtā kredītlīnijas limita izmantošanu, kā arī aizdevuma atmaksu, ņemot vērā savas iespējas;
 • Iespējams pieteikties kredītlīnijai līdz pat 4000 EUR, kas ļauj īstenot mazākas un lielākas ieceres;
 • Procentu maksājums jāveic tikai tai summai, kas izņemta no kredītlīnijas un izmantota konkrētajā periodā;
 • Kredītlīnija var tikt atdota, veicot minimālo mēneša maksājumu (atmaksas termiņš līdz pat 60 mēnešiem), iemaksājot lielāku summu vai atdodot aizdevumu ātrāk pilnā apjomā;
 • Papildu summu no kredītlīnijas bez maksas var izņemt atkārtoti, kamēr to ļauj kredītlīnijas limits;
 • Ja vēlies, piešķirtais kredītlimits var netikt izmantots vispār, un tad procenti jāmaksā nebūs, taču šis būs vērtīgs “drošības spilvens”, kas noderēs, kad steidzami būs nepieciešama nauda.

Kas jāņem vērā, ja vēlies pieteikties kredītlīnijai?

Lai saņemtu kredītlīniju, Tev jāatbilst šādiem kritērijiem:

 • Tavs vecums ir no 19 līdz 75 gadiem;
 • Tev ir pastāvīga adrese Latvijā;
 • Esi atvēris kontu kādā no Latvijas bankām;
 • Tev ir jābūt stabiliem un oficiāliem ienākumiem;
 • Tev ir pozitīva kredītvēsture;
 • Tev ir Latvijā reģistrēts tālruņa numurs.

Atšķirībā no dažādiem citiem aizdevumu veidiem, lai saņemtu kredītlīniju, Tev nav nepieciešams galvotājs vai ķīla. Taču ir svarīgi, lai Tev būtu pastāvīgi un oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā, kas ļauj katru mēnesi veiksmīgi veikt maksājumu.

Dažkārt kredītlīnijas piešķiršana var tikt atteikta. Tas visbiežāk notiek, ja pieteikums nav pareizi aizpildīts, kā arī, ja persona nav atbilstošā vecumā (19 līdz 75 gadi), vai arī tiek noskaidrots, ka klientam ir negatīva kredītvēsture, nepietiekami ienākumi. Jebkura apjoma kredīts, kuru esi noformējis nozīmē kredītsaistības, tādēļ, pirms piesakies kredītlīnijai, rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt!

Kredītlīnija ir piemērota arī Tavām vajadzībām

Pareizā aizdevuma summa ir pilnībā atkarīga no Tavām individuālajām vajadzībām. Kādam nolūkam Tev nauda ir nepieciešama? Vai tas ir vienreizējs maksājums, vai Tev svarīga ir iespēja vajadzības gadījumā aizņemties vairāk? Lai noteiktu, cik lielu aizdevuma summu Tev izvēlēties, izmēģini mūsu augstāk redzamo tiešsaistes kredīta kalkulatoru, kur vari redzēt, kā kredītlīnijas summa ietekmē minimālo ikmēneša maksājumu.

Ikmēneša maksājums ir atkarīgs no tā, cik liela aizdevuma summa ir izmantota no kredītlīmita – ja neesi izņēmis kredītu, tad ikmēneša minimālo maksājumu Tu neveic. Ņem vērā, ka vienmēr vari atmaksāt visu atlikušo kredīta summu un ietaupīt uz procentu maksājumiem

Ja vēlies īstenot apjomīgāku projektu vai veikt lielāku pirkumu, iepazīsties arī ar citiem mūsu aizdevumu produktiem.

Sorry, there are errors on the page: