Nauda tiem, kuri dara!
Izvēlies kredītlīniju!
 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X;
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0 €
Papildu naudas izņemšana: 0 €
Kredītbrīvdienu pieteikšana: 0 €
Dienas procentu likme: 0.2483%
Maksimālā GPL: 136.85%

Pēc 60 dienām kopējā atmaksājamā summa: 0€

 

**Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 309.48€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 25.79€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.


Kāpēc izvēlēties Ātro kredītu?

Ferratum piedāvātais ātrais kredīts (mikrokredīts) 50 līdz 400 eiro apmērā ar atmaksas termiņu 60 dienas. Ferratum ātrais kredīts ir līdzīgs kredītlīnijas aizdevumam. Ja 60 dienu laikā tomēr nespēj atmaksāt visu aizdevuma summu, tā automātiski tiks sadalīta maksājumos un aizdevumu varēsi atmaksāt pa daļām, saņemot ikmēneša rēķinus. Aizdevumu nav nepieciešams pagarināt, jo piedāvājam kredītbrīvdienas 2 reizes bez maksas. Izvērtējot Tavu maksātspēju un līdzšinējo saistību izpildi, iespējams Tev tiks palielināta pieejamā summa un varēsi pieteikties papildus naudas aizdevumam. Ja Tev ir laba līdzšinējā kredītvēsture un esi vecumā no 19 līdz 75 gadiem, Tev ir iespēja pretendēt uz kredītu. Ātrais kredīts palīdzēs situācijās, kad algas diena vēl jāgaida, taču jāveic kāds steidzams pirkums, kā arī situācijās, kad sen plānotā iegādei pietrūkst vien pavisam nedaudz. Aizņemoties naudu uz neilgu laiku (kredīta atmaksas termiņš ir 60 dienas), Tu neapgrūtināsi sevi ar ilgstošu saistību uzņemšanos. Lai pieteiktos kredītam Tev nepieciešams vienā no Latvijas Republikas kredītiestādem atvērts bankas konts un mobilais telefons kā arī mēs izvērtēsim Tavu maksātspēju un līdzšinējo saistību izpildi.

 

icon-loan

Aizdevums līdz 400€

icon-loan

Iespēja pieteikt kredītbrīvdienas divas reizes bez maksas

icon-loan

Pieteikuma izskatīšana ātrāk kā 15min laikā

 

Ātrais kredīts - Kā tam pieteikties?

 

1 icon1

Izvēlies aizdevuma summu un termiņu

2 icon1

Aizpildi aizdevuma pieteikumu un veic 0.01€ ID maksājumu

3 icon1

Pieteikuma izskatīšana 15min laikā

 
 

Ferratum klientu atsauksmes:

 

 

Ferratum Bank - Izbaudi aizdevuma bezmaksas priekšrocības!


50 svarīgi IEMESLI
KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES FERRATUM

#1 Ferratum Group ir starptautiska uzņēmumu grupa vairāk kā 20 valstīs

 

Kas ir ātrie kredīti?

Ātrais kredīts internetā ir īstermiņa naudas aizdevums (SMS kredīts). Latvijā tas zināms tikai no 2007. gada. Tieši Ferratum Group bija tā, kas iepazīstināja ar ātro kredītu piedāvājumu Latvijas iedzīvotājus. Nu jau ātrais kredīts ir kļuvis par diezgan zināmu un bieži izmantotu finansu pakalpojumu. Lielākoties ātrais kredīts izmantojams, lai risinātu īstermiņa finanšu problēmas, risinātu neparedzētas finanšu situācijas vai veiktu steidzamus un neatliekamus pirkumus. Ātrā kredīta jeb SMS kredīta aizdevuma summas ir ierobežotas, kredīta atmaksas laiks nav ilgāks par vienu mēnesi (30 dienām). Ātro kredītu iespējams viegli un ērti noformēt internetā, piesakot vajadzīgo summu un atmaksas termiņu. Lielākoties aizņemoties pirmo reizi ātrais kredīts tiek piedāvāts bez procentiem, ja ievēro atmaksas termiņu. Procentu likme jāmaksā vien aizņemoties atkārtoti.


Ātro kredītu iespējams viegli un ērti noformēt internetā, piesakot vajadzīgo summu un atmaksas termiņu.

Ātrais kredīts un tā atšķirība no citiem kredīta pakalpojumiem

Ātro kredītu var dēvēt arī par īstermiņa aizdevumu vai sms kredītu. Ferratum Bank saviem klientiem piedāvā ātro kredītu līdz 400 eiro, kura atmaksas termiņš ir 15 vai 30 dienas. Aizņemoties pirmo reizi, maksimālā pieejamā kredīta summa būs līdz 350 eiro, ko piešķir kā bezprocentu kredītu. Rūpīgi tiek sekots līdzi aizņēmēja kredītvēsturei – ar sabojātu kredītvēsturi nevar tikt pie ātrā kredīta. Tāpat, aizņemties Ferratum Bank ātro kredītu var tikai tās personas, kas sasniegušas 20 gadu vecumu. Maksimālais vecums, līdz kuram var pieteikties Ferratum Bank kredītam ir 75 gadi. Aizņemoties ātro kredītu, vienmēr jābūt pārliecinātam par spēju to atmaksāt. Atšķirībā no citiem Ferratum Bank piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem – kredītlimits un patēriņa kredīts, īstermiņa aizdevums (sms kredīts) ir vienkāršākais un aizdevuma summu ziņā nelielākais kredīts. Patēriņa kredīts, kas pieejams līdz 1500 eiro, paredzēts lielākiem pirkumiem un finansiālu situāciju risināšanai. Tā atmaksas termiņš ir līdz pat vienam gadam un atmaksājamā summa tiek sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos. Arī Ferratum Bank patēriņa kredīts tiek piedāvāts bez papildus izmaksām – pieteikšana un izskatīšana ir bezmaksas. Savukārt kredītlimits ir iespēja pieteikt kredītu, ko var izmantot līdzīgi kā kredītkarti. Kredīta maksimālā summa ir līdz pat 1200 eiro, tomēr izņemt no kredītlimita var tikai to naudas summu, cik konkrētajā brīdī nepieciešams, atmaksājot arī tikai to summu, kas izņemta no kredītlimita. Ja kredītlimitā pieejami 1200 eiro, iespējams izņemt 500 eiro, atmaksājot vairāku mēnešu laikā izņemtos 500 eiro. Vienlaicīgi, no kredītlimita var izņemt atlikušo summu, kas piešķirta, lai gan vēl iepriekšējais kredīts nav pilnībā atmaksāts. Kredītlīnija darbojās kā kredītkarte ar noteiktu limitu. Arī šis kredīta veids ir atmaksājams ilgtermiņā, katru mēnesi veicot fiksētus maksājumus. Atšķirībā no ātrā kredīta, patēriņa kredīts un kredītlimits ir ilgtermiņa finansiālās saistības, kuru atmaksas grafiks var būt pat līdz 60 mēnešiem, kamēr ātrais kredīts ir nelielas naudas summas, kas jāatmaksā īsā laika posmā. Ātrie kredīti nav paredzēti lielu finansiālu problēmu risināšanai. Tas vairāk paredzēts neplānotiem izdevumiem, palīdzot situācijās, kad nepieciešamā naudas summa nav liela, kā arī ir paredzamas kredīta atmaksas iespējas. Aizņemoties ātro kredītu (sms kredītu) uz neilgu laika posmu, neapgrūtinām sevi ar lielākām finansiālām parādsaistībām, tomēr spējam atrisināt nelielas finanšu problēmas. Lai pieteiktos ātrajam kredītam, nepieciešams bankas konts vienā no Latvijas Republikas bankām un mobilais telefons.

Ātrie kredīti - Kādiem mērķiem tiek izmantots piedāvājums?

Ātrais kredīts parasti tiek izmantots neparedzētām dzīves situācijām, kur nepieciešamā naudas summa nav pārāk liela, kā arī ir skaidrs redzējums par iespēju atmaksāt kredītu. Piemēram, ja nepieciešama steidzama ārsta vizīte, tomēr konkrētās naudas summas, kas nepieciešama vizītes apmaksai, nav. Iespējams izlīdzēties ar ātro kredītu uz īsu laika posmu, apzinoties, ka līdz ar pirmo regulāro ienākumu saņemšanu tiks atmaksāts arī ātrais kredīts. Šādi tiek pasargāta arī veselība, jo gaidīt līdz algas dienai, lai vērstos pie ārsta nav īpaši prātīgi. Tā arī ar specifiskiem un neparedzētiem pirkumiem. Iespējams nepieciešams iegādāties kādu jaunu tehniku, savukārt gaidīšana līdz algas dienai novilcinās laiku un iekavēs paredzētos darbus. Aizņemoties ātro kredītu laicīgi tiekam pie nepieciešamās ierīces, savukārt algas dienā var atmaksāt kredītu, summu, kas tāpat tiktu iztērēta paredzētajai ierīcei tikai nedaudz vēlāk.

Ferratum Bank Ātrais Kredīts - Izsniegšanas nosacījumi


Ātrais kredīts (SMS kredīts) jāaizņemas atbildīgi, tāpēc kredītiestādes rūpīgi izvērtē pieteikumus ātrajiem kredītiem, vērtējot, vai aizņēmums ir veikts pārdomāti, ir nesabojāta kredītvēsture un būs iespējams kredītu atmaksāt. Lielāka uzmanība tiek pievērsta ilgtermiņa kredītiem, tomēr arī ātrie kredīti netiek izsniegti vieglprātīgi. Lai pieteiktos Ferratum Bank ātrajam kredītam, jābūt sasniegušam vismaz 20 gada vecumu, jābūt atvērtam kontam bankā un nesabojātai kredītvēsturei. Iesākumā izvēlamies kredīta summu un atmaksas termiņu (līdz 400 eiro uz 30 dienām). Aizpildot kredīta pieteikumu, jauna klienta gadījumā, jāveic 0.01 eiro ID maksājums, lai apstiprinātu savu bankas kontu. Piecpadsmit minūšu laikā tiek izskatīta kredīta izsniegšana. Aizņemoties der atcerēties, ka Ferratum Bank ātrā kredīta atmaksas datumu var pagarināt divas reizes, tāpēc pirms aizņemšanās jāapdomā kredīta atmaksas iespējas. Ferratum Bank ātrais kredīts ir ērts un vienkāršs aizdevuma veids, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi, tomēr ikviens kredīts jāaizņemas apdomīgi!


Aizņemoties der atcerēties, ka Ferratum Bank ātrā kredīta atmaksas datumu var pagarināt divas reizes

Atbildīga aizņemšanās

Ātrais kredīts bieži vien tiek minēts kā riskantākais aizdevumu veids – aizņemoties, bieži vien netiek padomāts, kā kredīts tiks atmaksāts. Klientu ērtībai tiek piedāvāta atmaksas termiņa pagarināšana, tomēr atbildīgākie kredītdevēji ir ierobežojuši termiņa pagarināšanas iespējas līdz divām vai trim reizēm, lai klients nenonāk parādu aplī, ik mēnesi pagarinot kredītu, tomēr tā arī nespējot to atmaksāt. Atceramies – ātrais kredīts (sms kredīts) ir īstermiņa aizdevums, un, ja izvēlamies izmantot šādu pakalpojumu, vienmēr jāapdomā kredīta atmaksas iespējas. Lai gan kredīta naudas summas tieši īsā termiņa dēļ nav lielas, tomēr, arī aizņemoties nepārdomāti, var rasties grūtība kredītu atmaksāt! Atbildīga aizņemšanās nodrošinās iespēju saglabāt nesabojātu kredītvēsturi un izmantot finanšu pakalpojumus citiem mērķiem nākotnē.Paslēpt

 

Lasīt vairāk