Ātrais kredīts
saņem piedāvājumu uzreiz!
 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Naudas tūlītēja saņemšana: 0€
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Dienas procentu likme: X

Minimālais maksājums pēc 30 dienām: 0€?

**Ja tiek izņemta summa 600€ apmērā, GPL ir 58.53%, procentu likme gadā ir 47% un kopējā atmaksājamā summa ir 752.67€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 maksājumos. Aizdevumam nav citu papildu procentu. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt! Pakalpojumu piedāvā Ferratum Bank p.l.c. Adrese: ST Business Centre 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta. Reģistrācijas numurs: C- 56251. **  Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.


Kas ir ātrie kredīti?

Ferratum piedāvātais ātrais kredīts (mikrokredīts) 500 līdz 3000 eiro apmērā ar atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem. Ferratum ātrie kredīti ir līdzīgi kredītlīnijas aizdevumam.  Aizdevumu nav nepieciešams pagarināt, jo piedāvājam kredītbrīvdienas 2 reizes bez maksas. Izvērtējot Tavu maksātspēju un līdzšinējo saistību izpildi, iespējams Tev tiks palielināta pieejamā summa un varēsi pieteikties papildus naudas aizdevumam. Ja Tev ir laba līdzšinējā kredītvēsture un esi vecumā no 19 līdz 75 gadiem, Tev ir iespēja pretendēt uz kredītu. Aizdevums palīdzēs situācijās, kad algas diena vēl jāgaida, taču jāveic kāds steidzams pirkums, kā arī situācijās, kad sen plānotā iegādei pietrūkst vien pavisam nedaudz. Aizņemoties naudu uz neilgu laiku (piemērm līdz 30 dienām), Tu neapgrūtināsi sevi ar ilgstošu saistību uzņemšanos. Lai pieteiktos kredītam Tev nepieciešams vienā no Latvijas Republikas kredītiestādem atvērts bankas konts un mobilais telefons kā arī mēs izvērtēsim Tavu maksātspēju un līdzšinējo saistību izpildi.

 

icon-loan

Aizdevums līdz 3000€

icon-loan

Iespēja pieteikt kredītbrīvdienas divas reizes bez maksas

icon-loan

Pieteikuma izskatīšana ātrāk kā 15min laikā

 

Ātrais kredīts - Kā tam pieteikties?

 

1
icon1

Izvēlies aizdevuma summu

2
icon1

Aizpildi aizdevuma pieteikumu un veic 0.01€ ID maksājumu

3
icon1

Pieteikuma izskatīšana 15min laikā

 
 

Ferratum klientu atsauksmes:

 

 

Ferratum Bank - Izbaudi aizdevuma bezmaksas priekšrocības!


50 svarīgi IEMESLI
KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES FERRATUM

#1 Ferratum Group ir starptautiska uzņēmumu grupa vairāk kā 20 valstīs

 

Kas ir ātrie kredīti?

Ātrais kredīts internetā ir īstermiņa naudas aizdevums (SMS kredīts). Latvijā tas zināms tikai no 2007. gada. Tieši Ferratum Group bija tā, kas iepazīstināja ar ātro kredītu piedāvājumu Latvijas iedzīvotājus. Nu jau šis naudas aizdevums ir kļuvis par diezgan zināmu un bieži izmantotu finansu pakalpojumu. Lielākoties ātro kredītu online izmantojam, lai risinātu īstermiņa finanšu problēmas, risinātu neparedzētas finanšu situācijas vai veiktu steidzamus un neatliekamus pirkumus. Ātrā kredīta jeb SMS kredīta aizdevuma summas ir ierobežotas, kredīta atmaksas laiks nav ilgāks par pāris mēnešiem. Ātro kredītu iespējams viegli un ērti noformēt internetā, piesakot vajadzīgo summu un atmaksas termiņu.


Ātro kredītu iespējams viegli un ērti noformēt internetā, piesakot vajadzīgo summu.

Ātrais kredīts un tā atšķirība no citiem kredīta pakalpojumiem

Ātro kredītu var dēvēt arī par īstermiņa aizdevumu vai sms kredītu. Ferratum Bank saviem klientiem piedāvā ātro kredītu līdz 2000 eiro, kura atmaksas termiņu nosaka pats klients, līdz pat 60 mēnešiem. Rūpīgi tiek sekots līdzi aizņēmēja kredītvēsturei – ar sabojātu kredītvēsturi nevar tikt pie ātrā kredīta. Tāpat, aizņemties Ferratum Bank ātro kredītu var tikai tās personas, kas sasniegušas 19 gadu vecumu. Maksimālais vecums, līdz kuram var pieteikties Ferratum Bank kredītam ir 75 gadi. Aizņemoties ātro kredītu, vienmēr jābūt pārliecinātam par spēju to atmaksāt. Atšķirībā no citiem Ferratum Bank piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem – kredītlimits un patēriņa kredīts, īstermiņa aizdevums (sms kredīts) ir vienkāršākais un aizdevuma summu ziņā nelielākais kredīts. Patēriņa kredīts, kas pieejams līdz 10000 eiro, paredzēts lielākiem pirkumiem un finansiālu situāciju risināšanai. Tā atmaksas termiņš ir līdz pat sešiem gadam un atmaksājamā summa tiek sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos. Arī Ferratum Bank patēriņa kredīts tiek piedāvāts bez papildus izmaksām – pieteikšana un izskatīšana ir bezmaksas. Savukārt kredītlimits ir iespēja pieteikt kredītu, ko var izmantot līdzīgi kā kredītkarti. Kredīta maksimālā summa ir līdz pat 2000 eiro, tomēr izņemt no kredītlimita var tikai to naudas summu, cik konkrētajā brīdī nepieciešams, atmaksājot arī tikai to summu, kas izņemta no kredītlimita. Ja kredītlīnijā pieejami 1200 eiro, iespējams izņemt 500 eiro, atmaksājot vairāku mēnešu laikā izņemtos 500 eiro. Vienlaicīgi, no kredītlīnijas var izņemt atlikušo summu, kas piešķirta, lai gan vēl iepriekšējais kredīts nav pilnībā atmaksāts. Kredītlīnija darbojās kā kredītkarte ar noteiktu limitu. Arī šis kredīta veids ir atmaksājams ilgtermiņā, katru mēnesi veicot fiksētus maksājumus. Atšķirībā no ātrā kredīta, patēriņa kredīts un kredītlimits ir ilgtermiņa finansiālās saistības, kuru atmaksas grafiks var būt pat līdz 72 mēnešiem, kamēr ātrais aizdevums online ir nelielas naudas summas, kas jāatmaksā īsā laika posmā. Ātrie kredīti nav paredzēti lielu finansiālu problēmu risināšanai. Tas vairāk paredzēts neplānotiem izdevumiem, palīdzot situācijās, kad nepieciešamā naudas summa nav liela, kā arī ir paredzamas kredīta atmaksas iespējas. Aizņemoties ātro kredītu (sms kredītu) uz neilgu laika posmu, neapgrūtinām sevi ar lielākām finansiālām parādsaistībām, tomēr spējam atrisināt nelielas finanšu problēmas. Lai pieteiktos ātrajam kredītam, nepieciešams bankas konts vienā no Latvijas Republikas bankām un mobilais telefons.

Ātrie kredīti - Kādiem mērķiem tiek izmantots piedāvājums?

Ātrie aizdevumi parasti tiek izmantots neparedzētām dzīves situācijām, kur nepieciešamā naudas summa nav pārāk liela, kā arī ir skaidrs redzējums par iespēju atmaksāt kredītu. Piemēram, ja nepieciešama steidzama ārsta vizīte, tomēr konkrētās naudas summas, kas nepieciešama vizītes apmaksai, nav. Iespējams izlīdzēties ar ātro kredītu uz īsu laika posmu, apzinoties, ka līdz ar pirmo regulāro ienākumu saņemšanu tiks atmaksāts arī ātrais kredīts. Šādi tiek pasargāta arī veselība, jo gaidīt līdz algas dienai, lai vērstos pie ārsta nav īpaši prātīgi. Tā arī ar specifiskiem un neparedzētiem pirkumiem. Iespējams nepieciešams iegādāties kādu jaunu tehniku, savukārt gaidīšana līdz algas dienai novilcinās laiku un iekavēs paredzētos darbus. Aizņemoties ātro kredītu laicīgi tiekam pie nepieciešamās ierīces, savukārt algas dienā var atmaksāt kredītu, summu, kas tāpat tiktu iztērēta paredzētajai ierīcei tikai nedaudz vēlāk.

Ferratum Bank Ātrais Kredīts - Izsniegšanas nosacījumi


Ātrais kredīts (SMS kredīts) jāaizņemas atbildīgi, tāpēc kredītiestādes rūpīgi izvērtē pieteikumus ātrajiem kredītiem, vērtējot, vai aizņēmums ir veikts pārdomāti, ir nesabojāta kredītvēsture un būs iespējams kredītu atmaksāt. Lielāka uzmanība tiek pievērsta ilgtermiņa kredītiem, tomēr arī ātrie kredīti netiek izsniegti vieglprātīgi. Lai pieteiktos Ferratum Bank ātrajam kredītam, jābūt sasniegušam vismaz 19 gada vecumu, jābūt atvērtam kontam bankā un nesabojātai kredītvēsturei. Iesākumā izvēlamies kredīta summu. Aizpildot kredīta pieteikumu, jauna klienta gadījumā, jāveic 0.01 eiro ID maksājums, lai apstiprinātu savu bankas kontu. Piecpadsmit minūšu laikā tiek izskatīta kredīta izsniegšana. Aizņemoties der atcerēties, ka Ferratum Bank ātrā kredīta atmaksas datumu var mainīt divas reizes, tāpēc pirms aizņemšanās jāapdomā kredīta atmaksas iespējas. Ferratum Bank aizdevums ir ērts un vienkāršs aizdevuma veids, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi, tomēr ikviens kredīts jāaizņemas apdomīgi!


Aizņemoties der atcerēties, ka Ferratum Bank kredīta atmaksai var saņemt bezmaksas kredītbrīvdienas.

Atbildīga aizņemšanās

SMS kredīts bieži vien tiek minēts kā riskantākais aizdevumu veids – aizņemoties, bieži vien netiek padomāts, kā kredīts tiks atmaksāts. Klientu ērtībai tiek piedāvātas kredītbrīvdienas. Atceramies – ātrie kredīti online (sms kredīts) ir īstermiņa aizdevums, un, ja izvēlamies izmantot šādu pakalpojumu, vienmēr jāapdomā kredīta atmaksas iespējas. Lai gan kredīta naudas summas tieši īsā termiņa dēļ nav lielas, tomēr, arī aizņemoties nepārdomāti, var rasties grūtība kredītu atmaksāt! Atbildīga aizņemšanās nodrošinās iespēju saglabāt nesabojātu kredītvēsturi un izmantot finanšu pakalpojumus citiem mērķiem nākotnē.