Tagad jauniem klientiem 60 dienas
bez maksājumiem
 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Aizdevuma noformēšanas maksa: 0€
Komisija par papildu naudas izņemšanu: 0€
Kredītbrīvdienu pieteikšana: 0€
Dienas procentu likme: X
Maksimālā GPL: 139.71%

Minimālais maksājums pēc 60 dienām: 0€?

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

**Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 309.48€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 12 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 25.79€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

Kāpēc izvēlēties Kredītlīniju?

Kredītlimits ir aizdevums, kas darbojas līdzīgi banku kredītkartēm: izvērtējot Tavas atmaksas iespējas, Ferratum Bank nosaka Tev pieejamo maksimālo Kredītlimita summu. Pieejamā aizdevuma summa ir līdz 2000€. Aizdevumu var atmaksāt visu vienā maksājumā vai pa daļām. Aizdevumu vari atmaksāt veicot ikmēneša maksājumus, sākot no 20 EUR. Piešķirto Kredītlimitu vari izņemt visu uzreiz vai pa daļām. No Tev piešķirtā Kredītlimita, naudu vari aizņemties atkārtoti - tik reižu, cik nepieciešams sava limita ietvaros. Ar katru atmaksātu rēķinu, Tev pieejamā Kredītlimita summa atjaunojas. Papildu aizdevuma summas izņemšana ir bez maksas.

 

icon-loan

Aizdevums līdz 2000€

icon-loan

60 dienas bez maksājumiem

icon-loan

Izņemt visu uzreiz vai pa daļām

icon-loan

Ikmēneša maksājums no 20€

icon-loan

Pieteikuma izskatīšana 15min laikā

icon-loan

Kredītbrīvdienas bez komisijas maksas

 

Kā pieteikties Kredītlīnijai?

 

1 icon1

Aizpildi pieteikumu aizdevumam

2 icon1

Veic 0.01€ identifikācijas maksājumu

3 icon1

Pieteikuma izskatīšana 15 min laikā

 

50 SVARĪGI IEMESLI
KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES FERRATUM BANK

#1 Ferratum Group ir starptautiska uzņēmumu grupa vairāk kā 20 valstīs

 

Jaunums! Pirmās 60 dienas bez maksājumiem! 


Atsauksmes par mums

 

Ferratum Bank Kredītlīnija

Kredītam vienmēr būtu jābūt pārdomātam un atbildīgam lēmumam. Ikdienā mēdz gadīties situācijas, kad papildus naudas līdzekļi ir nepieciešami un no tā nekur nevar izvairīties. Mūsdienās kredīts internetā ir viens no reālākajiem un vienkāršākajiem variantiem, kā šādas problēmas atrisināt. Tomēr arī šiem aizņēmumiem jābūt pārdomātiem. Kredītdevējs Ferratum Bank savā nozarē strādā jau ilgi un nodrošina saviem klientiem iespēju atrisināt dažādas finanšu problēmas, piedāvājot vairākus elastīgus risinājumus. Ferratum Bank jau savā nosaukumā ietver galveno aizdevēja lomu – sniedzot iespēju rast finansiālu atbalstu brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams.nbsp;


Aizņemties var tik reižu, cik nepieciešams, līdz ir sasniegts maksimālais limita apjoms.

Kredīts - kas tas ir?

Kredīlīnija ir kredīta veids, kas sākotnēji bija pieejams tikai kā banku pakalpojums, taču finanšu sektora pārmaiņu un attīstības rezultātā šobrīd to sākuši piedāvāt arī vairāki alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzēji. Šobrīd kredītlīnija pieejama arī pie mobilo finanšu pakalpojumu pioniera Ferratum. Kredītlīnijas darbības principu iespējams pielīdzināt kredītkartei un overdraftam. Pēc tam, kad izvērtēta klienta maksātspēja, aizdevējs nosaka pieejamo maksimālo kredītlimitu jeb summu, kuru iespējams tērēt jebkurā sev ērtā brīdī individuāli izvēlētam mērķim. Piemēram, ja klientam maksimālais piešķirtais kredītlimits ir 2000 eiro, viņš var izņemt visu summu uzreiz vai arī izmantot šo naudu pa daļām gadījumos, kad tas vajadzīgs. Sekojoši, procentus Ferratum aprēķinās tikai par izmantoto summu. Šobrīd īpaši izdevīgi izmantot tieši šo kredīta veidu, jo pirmās 60 dienas kredītlīnijai netiks piemēroti procenti. 

Kredītlīnijas galvenās priekšrocības ir sekojošas:

 • Klients var brīvi kontrolēt to, kā un kad izmantot kredītlīniju un arī elastīgāk plānot tā atmaksu;
 • Iztērēto kredītlīnijas summu var atmaksāt vienā vai vairākos maksājumos, vadoties pēc maksājumu grafika – Tu pats kontrolē kredīta atmaksu, ņemot vērā savas iespējas. Piemēram, ja vienā mēnesī izdevumi citās jomās ir lielāki, vari segt tikai minimālo kredītlīnijas mēneša maksājumu saskaņā ar grafiku, bet nākamajā mēnesī iemaksāt lielāku summu vai atdot visu aizdevumu, ja tas ir iespējams;
 • Procentu maksājumus klients veic tikai par tām dienām, kurās nauda no kredītlimita ir izmantota;
 • Klients var atkārtoti aizņemties arī vairākas reizes, kamēr to atļauj pieejamais kredītlimits;
 • Atkārtota naudas izņemšana ir bez papildu maksas;
 • Piešķirto kredītlimita summu var neizņemt un netērēt, un šajā laikā nekādi maksājumi nebūs jāveic. Tādējādi Tev jebkurā brīdī ir rezervēts finansiālais “drošības spilvens”, kuru izmantot ārkārtas gadījumos, kad steidzami nepieciešama nauda;
 • Ar katru atmaksāto rēķinu, pieejamā kredītlimita summa atjaunojas.

Kas ir nepieciešams, lai pieteiktos kredītlīnijai?

Pieteikšanās Ferratum kredītlīnijai ir vienkāršs un ātrs process, taču, pirms aizpildi pieteikumu, pārliecinies, ka atbilsti šiem nosacījumiem, pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka Tev kredītlīnijas piešķiršanu var atteikt: 

Izmantoto kredītlīnijas summu klients atmaksā pa daļām, un katru mēnesi tas var būt vai nu minimālais maksājums 20 eiro apmērā, vai arī summa, kuru veido 9% no izlietotās kredītlimita summas kopā ar dienas procentu likmi, kas ir 0.2483% par katru izmantoto dienu. To, kāds ir minimālā maksājuma apmērs, nosaka izmantotā kredītlimita summa un iepriekš veikto maksājumu skaits, proti:

 • Tavs vecums ir vismaz 20 gadi;
 • Tev ir stabili un oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā;
 • Tev ir pozitīva kredītvēsture, nav kavētu iepriekšējo maksājumu;
 • Tev ir aktīvs bankas konts kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm;
 • Tev ir telefona numurs, kas darbojas kādā no Latvijas mobilo operatoru tīkliem;
 • Tev ir aktīva e-pasta adrese, caur kuru ar Tevi varēs sazināties Ferratum;
 • Tu izturies atbildīgi pret aizņemšanos un esi rūpīgi pārdomājis lēmumu pieteikties kredītlīnijai, kā arī izvērtējis savas iespējas atmaksāt.

   

  Ja atbilsti visiem iepriekš minētajiem punktiem, uz slaidera norādi vēlamo summu un aizpildi pieteikuma veidlapu, norādot personīgo informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, personas kodu un citus datus. Atceries, ka kredītlīnijas saņemšanai pie Ferratum Tev nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, taču ir svarīgi, lai Tev būtu regulāri ienākumi 

  Cik ilgā laika posmā iespējams saņemt kredītlīniju?

  Pēc tam, kad aizpildīts pieteikums kredītlīnijai, 24 h laikā Tev būs nepieciešams veikt ID maksājumu jeb bankas konta identifikāciju, pārskaitot 0,01 EUR no sava bankas konta uz Ferratum kontu Citadeles bankā.nbsp;

  Maksājuma mērķī norādi sekojošu informāciju:

  [Personas kods]. Apstiprinu savu datu patiesumu un piekrītu Ferratum Bank (EVP4510001617135) vispārējiem aizdevuma līguma noteikumiem

  Kad veiktas šīs darbības, Ferratum speciālisti 15 minūšu laikā pārbaudīs pieteikumā minēto informāciju, kā arī izvērtēs Tavu maksātspēju un kredītvēsturi. Pēc tam ar Tevi sazināsies Ferratum operators un, ja atbilde būs pozitīva, kredīta summa nekavējoties tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. Ņem vērā, ka aizdevumu pieteikumu apstrādi, lēmumu pieņemšanu un naudas pārskaitīšanu klientiem Ferratum veic tikai uzņēmuma darba laikā:

 • No pirmdienas līdz piektdienai 08:00–20:00;
 • Sestdien 09:00–18:00;
 • Svētdien 10:00–18:00

  To, cik ātri varēsi saņemt kredītlīnijas summu savā kontā, atkarīgs no tā, kurā no bankām ir Tavs konts. Ferratum Bank pārskaitījumi tiek veikti 10 minūtēs.

   

  Kādas ir kredītlīnijas saņemšanas un izmantošanas izmaksas?

  Viens no svarīgiem aspektiem, kas jāņem vērā – piesakoties Ferratum kredītlīnijai, Tev nebūs jāmaksā par kredīta saņemšanu, noformēšanu vai komisiju par papildu naudas izņemšanu. Arī kredītbrīvdienu pieteikšana ir bez maksas. Kredītlīnija ir elastīgs kredīta veids, jo procenta maksājumi jāveic tikai par tām dienām, kad nauda ir izmantota. Kredīta dienas procentu likme ir: 0.2483% savukārt maksimālā GPL (Gada Procentu Likme) – 139.71%. Veicot kredītlīnijas atmaksu saskaņā ar grafiku, katru mēnesi vari veikt minimālo maksājumu 20 eiro apmērā vai arī summu, kuru veido: 9% no izmantotās kredītlīnijas summas + dienas procentu likme (0.2483% par katru izlietoto dienu). Ferratum šobrīd piedāvā saviem jaunajiem klientiem īpaši izdevīgus nosacījumus pirmās kredītlīnijas saņemšanai, proti, pirmās 60 dienas bez komisijas maksas. Tas nozīmē, ka pirmo 60 dienu laikā pēc kredītlīnijas saņemšanas to iespējams atmaksāt bez komisijas maksas jeb Tu atdod tieši tikpat, cik aizņēmies. Savukārt, ja izvēlies atmaksāt kredītlīniju ilgākā laika posmā, to iespējams darīt saskaņā ar maksājumu grafiku. Šajā situācijā komisijas maksa netiks piemērota par pirmajām 60 kredītlīnijas izmantošanas dienām. Cik lielu kredīta summu iespējams saņemt? Pēc tam, kad Ferratum Bank mājaslapā aizpildīsi pieteikumu kredītlīnijai, tiks izvērtēta Tava maksātspēja un noteikta Tev pieejamā summa. To varēsi redzēt savā klienta profilā, kas tiks izveidots pieteikšanās procesā. Maksimālā summa, kādai iespējams pieteikties, ir 2000 eiro. Neatkarīgi no tā, cik liels kredītlimits Tev tiek piešķirts, Tu jebkurā brīdī vari izņemt un izmantot visu summu vai tikai daļu no tā, kad vien nepieciešams, maksājot procentus tikai par dienām, kad nauda izmantota. Kredītlīnijas elastīgums sniedz iespēju saņemt finanšu līdzekļus ātri un bez liekas gaidīšanas, tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Piešķirto kredītlimita summu Tu vari izvēlēties arī neizņemt, un tādā gadījumā Tev nebūs jāveic nekādi papildu maksājumi. Tajā pašā laikā Tu zināsi, ka ārkārtas gadījumos nauda būs klikšķa attālumā.

  Kā notiek kredītlīnijas apmaksa?


  Kredītlīnijas apmaksa Tev jāveic, vadoties pēc rēķina, kuru sagatavosim un nosūtīsim Tev katru mēnesi. Veicot rēķina apmaksu, maksājuma mērķī, lūdzu, norādi sekojošu informāciju:

 • Ferratum Bank EVP numurs (EVP4510001617135);
 • Savs personas kods; Piemēram: EVP4510001617135; 101010-12012
 • Ja izmantota summa, sākot no 207 eiro, minimālais maksājums pirmajos mēnešos ir 9%;
 • Ja izmantota summa, sākot no 207 eiro, minimālais maksājums pēc vairākiem veiktiem maksājumiem jau būs tikai 20 eiro;
 • Ja izmantota summa, kas mazāka par 207 eiro, minimālais maksājums būs 20 eiro;
 • Savukārt, ja izmantota summa mazāk par 19 eiro, ikmēneša maksas nebūs, jo viss aizdevums jāatmaksā vienā reizē.

   

  Vai ir iespējams apmaksāt kredīta summu pirms termiņa?

  Jā, kredītlīnijas kopējo summu ir iespējams atmaksāt pirms termiņa. Lai noskaidrotu precīzu atlikušo summu, Tev būs jāsazinās ar Ferratum klientu apkalpošanas servisu. Atmaksājot aizdevumu ātrāk, Tu ietaupīsi naudu par procentu maksājumiem, jo procentu likme tiks aprēķināta tikai par tām dienām, kurās kredīts izmantots. Vēl viena iespēja, kas Tev var noderēt, ja vēlies kredītu atdot ātrāk, ir, atmaksāt lielāku summu par ikmēneša minimālo. Tomēr atceries, ka veicot apmaksu pirms rēķinā noteiktā datuma, šī summa tiks novirzīta nevis rēķina apmaksai, bet gan izsniegtās kapitāla pamatsummas dzēšanai. Rēķins tik un tā būs jāapmaksā norādītajā termiņā.

   

  Kur var uzzināt sev pieejamo kredītlīnijas summu?

  To, kāds kredītlīnijas apjoms klientam ir pieejams, Ferratum lemj, vadoties pēc vairākiem faktoriem. Pirmkārt, tie ir aizdevēja individuālie nosacījumi, otrkārt, svarīga ir kredītņēmēja maksātspēja un arī reize, kuru pēc kārtas klients aizņemas. Kā zināms, maksimālā pieejamā kredītlimita summa ir 2000 eiro. Sev pieejamo kredītlīnijas summu uzzināsi pēc tam, kad būsi aizpildījis pieteikumu un veicis ID maksājumu. Ferratum speciālisti izskatīs Tavu pieteikumu un sniegs atbildi par to, vai un kāda apjoma kredītlīnija Tev būs pieejams. Ņem vērā, ka, neatkarīgi no piešķirtā kredītlimita apjoma, Tu vari aizņemties bez papildu maksas arī atkārtoti arī gadījumā, ja kredītlīnijas pirmo summu jau esi izņēmis. Aizņemties vari tik reizes, kamēr sasniedz sava pieļaujamā kredītlimita apjomu. To, kāda summa ir atlikusi Tavā kredītlimitā, vari aplūkot savā klienta profilā. 

  Kādiem nolūkiem klienti izmanto kredītlīniju?

  Mēs apzināmies, ka cilvēkiem ikdienā var rasties dažādas situācijas, kurās nepieciešami finanšu līdzekļi. Bieži vien tie ir neplānoti un arī nepatīkami pārsteigumi, tādēļ ir vērtīgi, ja ārkārtas gadījumā var ātri un bez problēmām iegūt naudas līdzekļus. Un viena no šādām iespējām ir kredītlīnija, kad Tu aizpildi pieteikumu un saņem informāciju par sev pieejamo kredītlimitu, kuru vari izmantot uzreiz vai tikai tad, kad tas nepieciešams. Visbiežāk kredītlīniju izmanto sekojošiem mērķiem:

 • Negaidīties tēriņiem – tie var būt dažāda veida izdevumi, ar kuriem mēs ikdienā nesastopamies, taču nepieciešamības gadījumā tie ir jāsedz pēc iespējas ātrāk;
 • Nelieliem pirkumiem – gadījumā, kad pēkšņi saplīst veļasmašīna vai dators, kredītlīnija var noderēt jaunas tehnikas un ierīču iegādei;
 • Mājokļa remontam – ir gadījumi, kad nepieciešami telpu, santehnikas vai cita veida uzlabojumi, tādēļ noderēt var uzticams un elastīgs aizdevums;
 • Rēķinu un ikdienas izdevumu segšanai – situācijās, kad līdz algai atlicis vēl nedaudz, taču jāapmaksā kāds rēķins, izņēmuma gadījumos palīdzēt var kredītlīnija, ar noteikumu, ka izvērtē savas iespējas pēc tam šo summu atdot;
 • Veselības izdevumiem – par savu veselību ir jārūpējas, un uz tās rēķina taupīt nedrīkst, tādēļ, ja nepieciešami medicīnas pakalpojumi, piemēram, jāapmeklē zobārsts, jāveic operācija vai citas manipulācijas, palīdzēt var Ferratum aizdevums. Paslēpt

   

Lasīt vairāk
 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +