Tagad jauniem klientiem 60 dienas
bez maksājumiem
 

Vēlos aizņemties

Maksa par kredīta izņemšanu: X
Dienas procentu likme: X
Maksimālā GPL: 139.71%

Minimālais maksājums pēc 60 dienām: 0€?

 

Summa lielāka par 1000€ pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

*Ja tiek izņemta summa 200€ apmērā, GPL ir 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā summa ir 292,44€. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 14 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 20€ un 15. mēnesī 12,44€. Aizdevumam nav citi papildu procenti. Piemērs balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atdots laikā. Max GPL  139.71%. **  Minimālais atmaksas termiņš ir 3 mēneši. Maksimālais atmaksas termiņš ir 60 mēneši.

Kāpēc izvēlēties Kredītlīniju?

Kredītlimits ir aizdevums, kas darbojas līdzīgi banku kredītkartēm: izvērtējot Tavas atmaksas iespējas, Ferratum Bank nosaka Tev pieejamo maksimālo Kredītlimita summu. Pieejamā aizdevuma summa ir līdz 2000€. Aizdevumu var atmaksāt visu vienā maksājumā vai pa daļām. Aizdevumu vari atmaksāt veicot ikmēneša maksājumus, sākot no 20 EUR. Piešķirto Kredītlimitu vari izņemt visu uzreiz vai pa daļām. No Tev piešķirtā Kredītlimita, naudu vari aizņemties atkārtoti - tik reižu, cik nepieciešams sava limita ietvaros. Ar katru atmaksātu rēķinu, Tev pieejamā Kredītlimita summa atjaunojas. Papildu aizdevuma summas izņemšana ir bez maksas.

 

icon-loan

Aizdevums līdz 2000€

icon-loan

60 dienas bez maksājumiem

icon-loan

Izņemt visu uzreiz vai pa daļām

icon-loan

Ikmēneša maksājums no 20€

icon-loan

Pieteikuma izskatīšana 15min laikā

icon-loan

Kredītbrīvdienas bez komisijas maksas

 

Kā pieteikties Kredītlīnijai?

 

1 icon1

Aizpildi pieteikumu aizdevumam

2 icon1

Veic 0.01€ identifikācijas maksājumu

3 icon1

Pieteikuma izskatīšana 15 min laikā

 

50 SVARĪGI IEMESLI
KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES FERRATUM BANK

#1 Ferratum Group ir starptautiska uzņēmumu grupa vairāk kā 20 valstīs

 

Jaunums! Pirmās 60 dienas bez maksājumiem! 


Atsauksmes par mums

 

Ferratum Bank Kredītlīnija

Kredītam vienmēr būtu jābūt pārdomātam un atbildīgam lēmumam. Ikdienā mēdz gadīties situācijas, kad papildus naudas līdzekļi ir nepieciešami un no tā nekur nevar izvairīties. Mūsdienās kredīts internetā ir viens no reālākajiem un vienkāršākajiem variantiem, kā šādas problēmas atrisināt. Tomēr arī šiem aizņēmumiem jābūt pārdomātiem. Kreditors Ferratum Bank savā nozarē strādā jau ilgi un nodrošina saviem klientiem iespēju atrisināt dažādas finanšu problēmas, piedāvājot vairākus elastīgus risinājumus. Ferratum Bank jau savā nosaukumā ietver galveno aizdevēja lomu – sniedzot iespēju rast finansiālu atbalstu brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams.


Aizņemties var tik reižu, cik nepieciešams, līdz ir sasniegts maksimālais limita apjoms.

Kredīts - kas tas ir?

Pastāv kredīts dažādām dzīves situācijām un nepieciešamībām. Piemēram, studentam studiju turpināšanai būs nepieciešams pavisam citāda veida kredīts, kā cilvēkam, kurš plāno iegādāties māju. Ir kredīts, kuru atmaksājam ilgus gadus, pat lielāko daļu no mūža, un ir kredīts, kuru varam atmaksāt daudz īsākā laika posmā. Tirgū pastāv dažādi kredītu veidi, kurus var grupēt pēc dažādiem kritērijiem - nodrošinājuma veida, termiņa un procentu noteikumiem u.c. Viens no kredītu veidiem - kredītlīnija, kas paredzēta privātpersonām, situācijās, kad nepieciešama papildus naudas summa ikdienas pirkumiem. Tā ir iespēja ērti aizņemties naudu un tērēt vairāk, nekā dotajā brīdī ir kontā. Par nodrošinājumu kalpo darba alga vai citi regulārie ienākumi. Turpretī hipotekārais kredīts ir tas, kam par ķīlu kalpo nekustamais īpašums. Šis ir ilgtermiņa kredīts - līdz 40 gadiem. Mērķi šāda kredīta ņemšanai var būt dažādi - dzīvokļa iegāde, remonts, celtniecība, kā arī lielu pirkumu, piemēram, automašīnas iegāde. Neatmaksāšanas gadījumā naudas aizdevējam ir tiesības uz aizņēmēja ķīlu. Patēriņa kredīts ir finanšu iestādes piešķirts kredīts patērētājam. No citiem tas atšķiras lielākoties ar to, ka paredzēts fizisku personu personīgai lietošanai, nevis saimnieciskai darbībai. Parasti patēriņa kredīts ir ar salīdzinoši īsu atmaksas periodu, piemēram, atšķirībā no hipotekārā kredīta. 

Kredīti - uz cik ilgu laiku tie ir pieejami?

Ņemot vērā to, ka kredīti ir dažādi, arī atšķiras piedāvātie laika posmi, uz cik ilgu laiku kredīti var tikt piešķirti. Ilgtermiņa kredīti Latvijā ir pat vairāku tūkstošu apmērā ar diezgan ilgu atmaksas laiku. Atmaksa notiek pakāpeniski, veicot dalītu maksu katru mēnesi. Ferratum Bank saviem klientiem piedāvā divu veidu kredītus - īstermiņa kredītu un kredītlīiniju. Tie ir vienkārši un ērti atmaksājami kredīti. Šāda tipa kredīts paredzēts īstermiņa finanšu problēmu risināšanai. Otrs Ferratum Bank piedāvātais kredīta veids – kredītlīnija – ir bez maksimālā atmaksas termiņa. Tiek piedāvāta maksimālā aizdevuma summa līdz 2000Eur, ar iespēju dalīt atmaksu pa mēnešiem un katru mēnesi pakāpeniski nomaksāt kredītu, kamēr maksimālais kredītlīinijas atmaksas termiņš ir beztermiņa. Protams, ja vēlamies, visi kredīti ir atmaksājami arī ātrākā laika posmā, kā 12 mēneši, vai beztermiņā veikt maksājumus, kamēr kredīts nomaksāts.

Kā kredīts internetā atšķiras no citiem kredītu veidiem?


Latvijā ir pieejami vairāki kredīti un to veidi, taču visērtākie ir kredīti, ko var iegūt ar interneta starpniecību – ātri, neizejot no mājām. Tā kā pastāv dažādi interneta kredītu veidi (Kredītlīnija, hipotekārais kredīts, patēriņa kredīts, līzings, studiju kredīts un tā tālāk), tad katram no tiem ir arī nedaudz specifiskas atšķirības. Arī tie kredīti, kas pieejami internetā, atšķiras no tiem, kur jādodas klātienē uz banku, lai nokārtotu visus nepieciešamos dokumentus. Kredits interneta nodrošina iespēju tikt pie nepieciešamā aizdevuma ātri un ērti. Ferratum Bank piedāvāto kredītu nokārtošanai nav nepieciešama personīga ierašanās bankā – vien atliek izveidot savu klienta profilu un pirmo reizi piesakoties kredītam iesūtīt visus nepieciešamos un prasītos datus. Kredītlīnija ir kredīts, kur tā saņemšanai nepieciešami regulāri ienākumi. Kredīts internetā ir ātrākais veids, kā tikt pie papildus naudas līdzekļiem, tad, kad tie nepieciešami. Bieži vien situācija prasa ātru risinājumu, nevis došanos uz banku un vairāku dienu gaidīšanu, lai tiktu pie vajadzīgās naudas summas. Viena no priekšrocībām – kredīts internetā pieejams no jebkuras ierīces, kurā var izmantot internetu (viedtālrunis, planšete, dators), sniedzot iespēju aizņemties nelielas naudas summas uz salīdzinoši īsākiem termiņiem. Atkarībā no aizdevēja, atmaksas termiņi svārstās. Ferratum Bank piedāvā saviem klientiem elastīgu un ērtu atmaksas grafiku tā kredītlimita aizdevumam, tomēr katrs klients var izvērtēt savas spējas un atmaksāt kredītu ātrāk, nekā tas paredzēts izveidotajā grafikā.

Kredītlīnija - tās nosacījumi

Kredītlīnija Ferratum Bank – piesakoties tiek izvērtētas atmaksas iespējas un piešķirta maksimālā pieejamā summa, kuru var izņemt vai nu visu uzreiz, vai pa daļām, atmaksājot pakāpeniski bez noteikta termiņa. Kredītlīnija darbojas tā, ka dienas procentu maksu aprēķina tikai par to summu, kas dotajā brīdī IZŅEMTA no kredītlīnijas. Kredītlīniju Var atmaksāt ilgākā laika posmā, sekojot maksājumu grafikam. Kredītlīnija var tikt izmantota neierobežotu laika posmu. Sev pieejamo kredītlīnijas summu var noskaidrot pēc tam, kad aizpildīts pieteikumu. Maksimālā summa, ko var piešķirt, ir 2000 eiro. Kredītlīnija sākotnēji jāatver, un to izdarot var aizņemties atkārtoti arī tad, ja no tā jau ir izņemta daļa no maksimālās summas. Aizņemties var tik reižu, cik nepieciešams, līdz ir sasniegts maksimālais limita apjoms. Savukārt kopējais mēnešu skaits kredītlīnijas atmaksai ir atkarīgs no izmantotās summas un atkārtotas naudas izņemšanas. Ja kredītlīnija tiek atmaksāta ātrāk, nekā noteiktajā maksājumu grafikā ar minimālajiem ikmēneša maksājumiem, dienas procentu likme tiek aprēķināta tikai par izmantotajām dienām. Minimālā ikmēneša maksājuma apmērs tiek aprēķināts pēc izmantotās kredītlīnijas summas un iepriekš veiktā maksājumu skaita.

 

Kā un kur izmantot kredītlīniju?

To, kuru un kā vēlamies izmantot kredītlīnijā izņemto naudas summu, protams, izvērtējam paši. Tomēr, kā jau norādīts, kredītlīnija darbojas kā bankas kredītkarte. Tajā brīdī, kad nepieciešama papildus naudas summa, un, ja jau ir atvērta kredītlīnija, izņemt nepieciešamo naudas summu ir vienkāršāk. Izmantojot kredītlīniju, varam pārliecināties par tās priekšrocībām. Katrs klients sev pieejamo maksimālo kredītlīnijas summu var noskaidrot pēc tam, kad Ferratum Bank mājaslapā aizpildīts kredītlīnijas pieteikums. Kredītlīnijas gadījumā ļoti būtiska priekšrocība ir tā, ka iespējams aizņemties atkārtoti arī tad, ja jau tā sākta izmantot. Aizņemies var tik reižu, cik nepieciešams, līdz ir sasniegts piešķirtais maksimālais kredītlīnijas apjoms. Atlikušo summu var apskatīt savā klienta profilā. Priekšrocība viennozīmīgi ir arī iespēja atmaksāt kredītlimitā izņemto naudas summu ilgāk, kā arī iespēja atmaksāt visu aizņēmuma summu ātrāk. Atmaksājot kredītlīiniju ātrāk, dienas procentu likme tiek aprēķināta tikai par izmantotajām dienām. 

Aizdevums - kā to atmaksāt? Cik daudz jāatmaksā?

Jebkurš kredīta veids sniedz iespējas to nomaksāt dažādos veidos – atkarībā no tā, kāda veida aizdevums tas ir un no aizdevēja noteikumiem. Mūsdienās kredīts var būt tāds, ko var atmaksāt ar dažādiem atmaksas paņēmieniem, tomēr galvenokārt kredītiestādes izmanto četrus paņēmienus - anuitātes grafiku, lineāro maksājumu grafiks, vienreizējais maksājums un individuālais grafiks. Anuitātes maksājumu grafiks nozīmē periodiskos maksājumus vienādās summās. Maksājumi iekļauj sevī kredīta summas daļu un procentu maksājumus. Ferratum Bank kredītlīnijas maksājumi raksturojami ar anuitātes grafiku. Aizdevums ar lineāro maksājumu ir maksājumi, kur pamatsummas daļas ir vienādas, bet procentu daļa ir atkarīga no atlikušas, neatmaksātas summas. Lineārajā maksājumu grafikā, atšķirībā no anuitātes maksājumu grafika sākuma maksājuma summa ir vislielākā, bet pakāpeniski, atmaksājot grafiku, ikmēneša maksājuma summa samazinās. Ferratum Bank kredītlīnijas minimālā maksājuma apmērs ir tieši saistīts ar izmantoto aizdevuma summu un iepriekš veikto maksājumu skaitu. Piemēram, ja aizdevums sastāv no 279 eiro vai vairāk, tad minimālais maksājums pirmajos mēnešos būs 9% no summas, bet pēc vairāku ikmēneša maksājumu veikšanas tas samazināsies līdz 20 eiro mēnesī. Ja kredītā saņemta mazāka summa par 279 eiro, tad minimālais ikmēneša maksājums būs 20 eiro. Ja no kredītlīnijas kopējā apjoma izmantots 19 eiro vai mazāk, ikmēneša maksas nav, jo aizdevums jāatmaksā viena mēneša laikā (ar nosacījumu, ka tas tiek izmantots tikai vienu reizi – neņemot atkārtotu summu laikā, kamēr vēl nav nomaksāta izņemtā pirmā summa). Iespējams atmaksāt arī vairāk nekā minimālo ikmēneša summu, atceroties, ka, atmaksājot papildus summu pirms rēķinā norādītā datuma, pārskaitītā nauda netiek uztverta kā rēķina apmaksa (vai daļa no rēķina apmaksas), bet tiek novirzīta izsniegtās kapitāla pamatsummas dzēšanai. Savukārt ikmēneša rēķina apmaksa ir jāveic norādītajā termiņā, un jāpārskaita pilna tajā norādītā summa. 

Aizdevumi - Kā pieteikties papildus summai?

Tā kā kredītlīnija ir viens no aizdevumu veidiem, turklāt atvērtais, no kura var izņemt papildus naudas summu, arī tad, ja viena naudas summa jau izņemta, bet vēl nav pilnībā atmaksāta, jāatceras, ka šis ir viens no galvenajiem kredītlīnijas plusiem – nepieciešamības gadījumā aizņemties atkārtoti arī tad, ja aizdevumi jau sākti izmantot. Parasti nav ierasts, ka iespējami vairāki aizdevumi – lielākoties pastāv iespēja aizņemties vairākās kredītiestādēs, ja ieņēmumi atļauj veikt laicīgas nomaksas. Tomēr tieši ar Ferratum Bank kredītlīniju iespējami vairāki aizdevumi, turklāt atmaksājot tos visus kopā. Aizņemies var tik reižu, cik nepieciešams, līdz sasniegta piešķirtā maksimālā kredītlīnijas summa. Kredītlīnijā atlikušo summu var apskatīt savā Ferratum Bank klienta profilā. Tā kā atmaksāta tiek tikai izmantotā summa, katru mēnesi jāveic minimālais noteiktais maksājums, kas var būt minētie 20 eiro vai 9% izlietotās kredītlimita summas, plus dienas procentu likme (0.2483% par katru izmantoto dienu). Aizdevumi nav jāatmaksā noteiktā laika posmā – 12 mēneši, 24 mēneši - atmaksai nav noteikta kopējā atmaksas perioda, tomēr tas atkarīgs no izmantotās summas un atkārtotas naudas izņemšanas, kā arī tā, vai maksājam tikai minimālo noteikto ikmēneša maksājumu, vai iemaksājam lielākas naudas summas, lai ātrāk atmaksātu kredītu. Atmaksājot kredītlīniju ātrāk, dienas procentu likme tiek aprēķināta tikai par izmantotajām aizdevuma dienām. Paslēpt

Lasīt vairāk
 Novērtē mūs! Novērtējiet šo čatu, lai palīdzētu mums sniegt labāku klientu apkalpošanu. +