Naudas aizdevums internetā

Nekādu slēptu izmaksu! Naudas izmaksa uzreiz, naudas izņemšana 0€

Kāpēc izvēlēties aizdevums internetā?

Kredīta atvēršanas maksa un naudas izņemšanas izmaksas 0 €.
Elastīgs atmaksas datums.
Naudas saņemšana uzreiz bez komisijas.

Viegli piesakies internetā!

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu.

03.

Saņem piedāvājumu aizdevumam

Aizdevums internetā var tikt izmantots sekojošiem mērķiem

Aizdevums internetā ir ērti un ātri noformējams kredīts, kuru Ferratum piedāvā saviem klientiem. Tas nozīmē, ka šis kredīts ir piemērots tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešams aizdevums, ar kura palīdzību iespējams iegūt lielākus naudas līdzekļus, bet pēc tam tos pakāpeniski atmaksāt vairāku mēnešu laikā.

  • Lielākiem pirkumiem - neatkarīgi no tā, vai pēkšņi sabojājusies veļas mašīna, vai arī nepieciešams jauns ledusskapis, gulta vai elektriskā plīts, ir gadījumi, kad steidzami vajadzīgs veikt apjomīgāku pirkumu, taču pašiem tādu naudas līdzekļu nav. Šajos gadījumos Ferratum aizdevums internetā var būt noderīga alternatīva, kas viegli ļauj iegūt to, kas mums nepieciešams.
  • Neparedzētiem izdevumiem - pēkšņas veselības problēmas, nepieciešamība pēc mājokļa vai auto remonta ir tikai daži no populārākajiem iemesliem, kādēļ cilvēkiem steidzami nepieciešama nauda. Turklāt šādos gadījumos, it īpaši, kad runa par veselību, kavēties un taupīt noteikti nevajadzētu.
  • Dažādu mērķu sasniegšanai - jau sen vēlējies aizbraukt ceļojumā? Iegūt autovadītāja apliecību? Iziet valodu vai kādus citus kursus? To visu tagad vari piepildīt, izvēloties pārdomātu aizdevumu internetā ar skaidriem noteikumiem un saprotamu ikmēneša maksājumu grafiku!

Atšķirībā no banku kredītiem, kas visbiežāk ir krietni lielākās summās un ar garākiem atmaksas termiņiem, Ferratum saviem klientiem piedāvā aizdevumu, kurš ļauj iegūt vajadzīgo summu uzreiz, atmaksājot to pakāpeniski, vairāku mēnešu laikā. Turklāt, ja bankās kredītu piešķiršana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, tad pie Ferratum Tavs pieteikums tiks izskatīts tikai 15 minūšu laikā!

Kādiem nosacījumiem jāatbilst, lai es var saņemt aizdevumu internetā?

Jebkurš aizdevums veido finansiālas saistības, tādēļ pret to ir jāizturas atbildīgi. Lai varētu saņemt aizdevumu internetā, Tev jāatbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Tavs vecums ir vismaz 19 gadi un ne vecāks par 75 gadiem.
  • Tev ir pastāvīga adrese Latvijā.
  • Tev ir nepieciešams aktīvs konts kādā no Latvijas bankām
  • Tev ir stabils ikmēneša ienākumu avots.
  • Tev ir pozitīva kredītvēsture.
  • Tev ir jābūt Latvijā reģistrētām tālruņa numuram.

Kas nepieciešams, lai var saņemt aizdevumu internetā?

Piesakoties kredītam bankā, cilvēkiem nereti nepieciešams doties uz tuvāko filiāli, lai parakstītu dokumentus, kā arī atbildētu uz kredītiestādes jautājumiem. Tāpat mēdz būt gadījumi, kad tiek pieprasīta ķīla vai galvojums, lai saņemtu kredītu bankā. Lai saņemtu Ferratum aizdevumu internetā, nekas no tā nav nepieciešams. Arī tas, kādam mērķim plāno naudu tērēt, Tev nav jānorāda, tādēļ Tu varēsi brīvi izvēlēties tās tērēšanas nolūkus.

Tāpat, lai saņemtu Ferratum aizdevumu internetā, nav nepieciešams maksāt par kredīta izņemšanu, noformēšanu vai papildu summas izņemšanu, kā tas var gadīties pie citiem aizdevējiem.

Kopumā var teikt, ka aizņemšanās noteikumi pie Ferratum ir draudzīgi un viegli saprotami, taču vienīgais, kam jāpievērš īpaša uzmanība, ir tas, lai Tev būtu oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā un pozitīva kredītvēsture.

Vai ir iespējams saņemt kredītu, ja ir slikta kredītvēsture?

Nē, kredītu nav iespējams saņemt, ja Tev ir sabojāta kredītvēsture.

Kredītvēsture ir jēdziens, kuru pēdējo gadu laikā dzirdam ļoti bieži, it īpaši, saistībā ar dažādiem aizdevumiem. Kredītvēsturi var raksturot arī kā personas finansiālo saistību pārskatu, kurā apkopotas viņa kredītsaistības, turklāt gan tās, kas ir aktīvas, gan tās, kas jau izpildītas.

Ja laicīgi netiek apmaksāti rēķini, pastāv risks, ka šādi kavējum parādīsies Tavā kredītvēsturē, un, to redzot, aizdevējs var atteikt aizdevuma piešķiršanu. Savu kredītvēsturi vari pārbaudīt, piemēram, mājas lapā Manakreditvesture.lv, pieslēdzoties ar internetbankas datiem. Divas reizes gadā pārskatu par savu kredītvēsturi vari redzēt bez maksas.

Ņem vērā, ka kredītu reģistrā jeb Tavā kredītvēsturē tiek saglabāti dati arī piecus gadus pēc tam, kad parādi ir atmaksāti, tādēļ attiecies pret rēķinu laicīgu apmaksu ļoti nopietni!

Vai var saņemt aizdevumu, ja ir jau cits aktīvs aizdevums?

Ja klientam jau ir aktīvkredīts citā kredītiestādē, viņam ir iespēja saņemt aizdevumu arī pie Ferratum, ar noteikumu, ka visi esošie maksājumi tiek veikti laicīgi, kā arī Tev ir pietiekami lieli, oficiāli ienākumi, lai Tu varētu atļauties segt ikmēneša maksājumus pie vairākiem kreditoriem. Stabils darbs un oficiāli ienākumi ir ļoti svarīgs aspekts šajā gadījumā, kuru aizdevējs ņems vērā. Tāpat ne mazāk nozīmīga ir arī pozitīva kredītvēsture.

Savukārt pie viena un tā paša aizdevēja Tev var būt viens aktīvs aizdevums, tādēļ jaunam kredītam vari pieteikties, kad iepriekšējais ir veiksmīgi atmaksāts. Izņēmuma gadījums ir kredītlīnija, kad papildu summu vari izņemt tik ilgi, kamēr to atļauj Tev piešķirtais kredītlimits.

Vai jābūt oficiāliem ienākumiem, lai varētu saņemt aizdevumu internetā?

Jā, Tev ir nepieciešami oficiāli ienākumi, lai Tu varētu saņemt aizdevumu internetā.

Mūsdienās, kad pieteikties kredītam internetā ir kļuvis tik vienkārši, arī aizdevējiem ir jārēķinās ar dažādiem riskiem, proti, klientiem, kas nespēs laicīgi atmaksāt aizdevumus, kā rezultātā būs jāuzsāk parādu piedziņas process. Ņemot vērā to, ka klientiem pieteikšanās procesā Ferratum neprasa ne ķīlu, ne galvotāju, kā nodrošinājums tiek izmantota klienta maksātspēja, proti, viņa oficiālie ienākumi pietiekamā apjomā, kas garantē, ka persona spēs katru mēnesi veiksmīgi segt kredīta maksājumu. Tieši tādēļ, lai saņemtu aizdevumu internetā, ir nepieciešami oficiāli ienākumi un darba vieta. Lai pārbaudītu klienta maksātspēju, var tikt pieprasīts iesniegt bankas konta izrakstu.

Sorry, there are errors on the page: