31% Latvijas iedzīvotāju Ziemassvētkos tērēs vairāk nekā 200 EUR

Ferratum Grupas veiktā starptautiskais pētījums par Ziemassvētku tēriņiem parādīja, ka 31% Latvijas iedzīvotāju šajos Ziemassvētkos plāno tērēt vairāk nekā 200 EUR, no kuriem 7% svētku tēriņiem veltīs 500-900 EUR, bet 2% aptaujāto – pat vairāk nekā 1000 EUR.

“Ferratum Bank” izpilddirektora vietnieks Anti Kumpulainens (Antti Kumpulainen) uzsver: “Svētki ir tas laiks, kad tēriņi parasti ir stipri lielāki nekā vidēji gada laikā, tāpēc īpaši pozitīvi vērtējam to, ka 59% Latvijas iedzīvotāju Ziemassvētkiem nolēmuši tērēt vairāk vai tikpat līdzekļu, cik pagājušajā gadā.”

Lielāko daļu tēriņu sastādīs saldumu un delikatešu iegāde (35%), sporta aktivitāšu finansēšana (32%), ziemas apģērba iegāde (22%) un ceļošana (10%). Savukārt populārāko dāvanu vidū ir rotaļlietas un grāmatas (28%), dāvanu kartes (27%), mājsaimniecības piederumi (19%) un elektropreces (12%).

“74% Latvijas iedzīvotāju svētkos būtiskākā ir laika pavadīšana ar ģimeni, un šī, mūsuprāt, ir ļoti liela vērtība,” turpina Anti Kumpulainens. Ziemassvētku gara izbaudīšana ir būtiska 28% Latvijas iedzīvotāju, saņemt dāvanas kā svarīgāko min 10% aptaujāto, izbaudīt ziemas sporta veidus vēlas 4% iedzīvotāju, savukārt, 5% aptaujāto Ziemassvētku laiku neuzskata par īpašu.

Sīkāk ar “Ferratum Grupas” Ziemassvētku Barometra aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties www.ferratumbarometer.com/lv/

Aptauju veica Ferratum Grupa, aptaujājot savus aktīvos klientus 14 valstīs, izmantojot interneta aptaujas metodi. Aptaujā piedalījās vairāk nekā 31 000 respondentu vecumā no 18 līdz 61 gadam.

Sorry, there are errors on the page: