Gudra iepirkšanās Melnajā piektdienā

Melnā piektdiena ir neiedomājami populārs un ekstravagants iepirkšanās drudzis. Radusies ASV, Melnā piektdiena savā varā nu jau ir sagrābusi visu pasauli, it īpaši mazumtirgotājus internetā. Ko īsti mūsdienu pircējam nozīmē Melnā piektdiena, un kā no tās iegūt pēc iespējas vairāk?

Kas īsti ir Melnā piektdiena?

Melnā piektdiena ir brīdis, kad pēc svētku mielasta un atpūtas ģimenes lokā doties ārā. Došanās pastaigā uz lielveikalu cerībā atrast kādu izdevīgu piedāvājumu ir kļuvusi par īpašu atpūtas veidu, turklāt tā ir arī iespēja veikt izdevīgu pirkumu. Un to ir iespējams izdarīt pat tad, ja nesvini Pateicības dienu!

Pēdējo gadu laikā Melnā piektdiena ir kļuvusi par visā pasaulē zināmu tradīciju. Interneta mazumtirgotāji grib būt konkurētspējīgi un ir secinājuši, ka cilvēki vēlas un ir gatavi iepirkties, līdz paši to vairs nespēj. Neatņemama šo brīvdienu sastāvdaļa joprojām ir piedāvājumi pircēju pievilināšanai un preču piedāvājums ierobežotā skaitā (kas bieži vien attiecas uz lielām precēm). Taču īpašās izpārdošanas pamazām iekaro arī interneta veikalus.

Melnās piektdienas izpārdošana: tikai viena diena

Daudzi uzņēmumi gan ir aizdomājušies — kāpēc apstāties pie vienas dienas? Cilvēki atlaides un izdevīgus piedāvājumus meklē jau pirms lielās dienas. Kāpēc gan neļaut viņiem iepirkties visu novembri? Un te arī mūsu pirmais padoms. Labākie piedāvājumi varbūt nemaz neslēpjas Melnajā piektdienā, tāpēc turi acis vaļā!

Ja tevi kārdina kāds dārgs pirkums, ir vērts atcerēties, ka izpārdošanas Melnajā piektdienā ir pārspīlētas. Reizēm pat stipri pārspīlētas. Tas gan nenozīmē, ka nav iespējams atrast labu piedāvājumu. Tas tikai nozīmē, ka tā nav tava vienīgā iespēja.

Ir vērts zināt preču cenu pirms Melnās piektdienas. Turklāt, ja plāno iepirkties tiešsaistē, neaizmirsti iepriekš sagatavot vēlmju sarakstu, lai īstajā dienā vari iepirkties ātri un neļautu citiem piedāvājumiem novērst uzmanību.

Un kā ar Kiberpirmdienu?

Kā jau noskaidrojām, Melnā piektdiena vairāk ir koncepts, nevis īsta diena. Protams, ar dažiem izņēmumiem. Pirmdiena pēc Melnās piektdienas ir Kiberpirmdiena. Kā jau liecina pats nosaukums, izpārdošanas šajā dienā notiek tiešsaistē, nevis parastajos veikalos. Tomēr internetveikalu aktivitātes rezultātā robeža starp šīm divām dienām ir visai izplūdusi.

Kiberpirmdiena paļaujas uz savu tēlu kā lielisku piedāvājumu dienai, nu gluži kā līdzīgi Melnā piektdiena. Tomēr iepērcies prātīgi, jo izpārdošana ne vienmēr ir tik izdevīga, kā tiek reklamēts. Abās šajās dienās uz norādīto oriģinālo cenu droši skaties ar skepsi, jo tā reizēm var būt maldinoša. Tomēr par spīti tam arī Kiberpirmdienā vari saņemt preču bezmaksas piegādi vai citus papildu piedāvājumus.

Izmanto Melno piektdienu tehnoloģiju iegādei

Vietne Tech Radar norāda, ka daži no Melnās piektdienas labākajiem piedāvājumiem ir Apple produkti un stilierīces. Turklāt gadu no gada Apple piedāvājums mainās, jo mainās arī modeļi. Bet, kamēr Melnā piektdiena tikai tuvojas, tu vari atrast lieliskus ceļvežus (it īpaši Ziemeļamerikas tirgum), kas palīdzēs orientēties labākajos gaidāmo iepirkšanās dienu piedāvājumos.

Melnajā piektdienā dodies ārpus mājas

Lai arī lielai daļai no mums patīk izbaudīt komfortablo iepirkšanos mājās, Melnās piektdienas aizsākumi ir saistīti tieši ar došanos ārpus mājas. Daži no labākajiem piedāvājumiem slēpjas tieši veikalu plauktos, tāpēc noteikti neizlaid arī veikalu apmeklējumu. Turi acis vaļā un nepalaid garām sludinājumus — tas palīdzēs laikus pamanīt, vai kāds vilinošs piedāvājums būs arī tavā vietējā veikalā.

Turklāt daudzi veikali ir visai paredzami, un to piedāvājums Melnajā piektdienā gadu no gada ir tāds pats vai līdzīgs. Vai pagājušā gadā pamanīji kaut ko interesantu, kas tev noderētu šogad? Ieskaties tajā veikalā arī šoreiz, un varbūt tev paveiksies!

Sorry, there are errors on the page: