Kas ir Trustly?

Trustly ir tiešsaistes maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kas ļauj ātri, vienkārši un droši pārskaitīt līdzekļus Eiropas klientiem. Pašlaik Trustly atbalsta vairāk nekā 3 300 bankas 29 Eiropas valstīs.

Trustly izmantošanai Jums nav jāreģistrējas, un visa informācija, ko var izmantot, lai piekļūtu jūsu bankas kontam netiek saglabāta. Papildus banku drošības sistēmai, Trustly izmanto augstāko pieejamo šifrēšanas standartu.
 
Jūs varat veikt drošu depozītu trīs vienkāršos soļos:
Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksājumu var veikt bankas kontā norādītā persona, kas sakrīt arī ar Mintos konta pārvaldītāju;

  1. Izvēlieties savu banku un veiciet maksājumu, izmantojot parasto tiešsaistes banku akreditācijas datus;
  2. Izvēlieties kontu, no kura vēlaties veikt maksājumu;
  3. Apstipriniet maksājumu, izmantojot parastos tiešsaistes bankas akreditācijas datus.

Vai ir droši izmantot Trustly?

Trustly ir Eiropas Maksājumu pakalpojumu sniedzēja (PSP) licence saskaņā ar Maksājumu pakalpojumu direktīvu (PSD, 2007/64 / EK), kas Zviedrijas tiesību aktos ir ieviesta ar Zviedrijas Maksājumu pakalpojumu likumu (2010:751).

To kontrolē Zviedrijas finanšu uzraudzības iestāde, un tā ievēro stingrus noteikumus, kas attiecas uz maksājumu apstrādi, tādēļ uzticamiem maksājumiem ir nepieciešama stingra autentifikācija. Pārskaitījumu nevar veikt, ja vien nesniedzat tiešsaistes bankas akreditācijas datus, tostarp vienreizējo kodu, kurš ir zināms tikai Jums. Jūsu akreditācijas dati netiek saglabāti. 

Sorry, there are errors on the page: