10 aplikācijas, kas palīdzēs plānot savas finanses

Ja reiz dzīvojam 21. gadsimtā, tad būtu muļķīgi savā labā neizmantot tās priekšrocības, kādas mums sniedz tehnoloģijas.

Piemēram, aplikācijas finanšu plānošanai. To ir tik daudz, un katrai ir savi knifi, īpašās funkcijas, rīki un daudzi citi papildinājumi.

Izmantojot šīs aplikācijas, mēs varam ērtā veidā sekot līdzi saviem izdevumiem, lai visi rēķini, piemēram, telefona sarunas, elektrība, kredītlīnija un īre tiktu laikā samaksāti, kā arī palīdz atrast veidus naudas ietaupīšanai.

Piedāvājam 10 iPhone un Android aplikācijas finanšu plānošanai, kas šajā gadā ir ieguvušas lielāko popularitāti lietotāju vidū. 

1. You Need a Budget (YNAB)

Jau šīs aplikācijas nosaukums nodod ziņojumu, ka Tev ir nepieciešams plānot savu budžetu! Un, lai to izdarītu, vajadzīga ērti lietojama aplikācija.

YNAB koncentrējas uz četriem svarīgākajiem noteikumiem, lai Tu iemācītos kontrolēt savas finanses – izmanto katru eiro lietderīgi, domā par neplānotiem izdevumiem, pielāgojies situācijai, ja pārtērējies un iemācies izdzīvot pēdējās dienas līdz algai. P.S. Pirmās 34 dienas šī aplikācija ir bez maksas, pēc tam tās izmantošana vairs nebūs par brīvu. 

2. GoodBudget

Šī aplikācija darbojas ar aplokšņu sistēmu, palīdzot Tev kontrolēt savu naudas plūsmu.

Savas izmaksas vari sadalīt pa “aploksnēm”, lai tās labāk pārskatītu, kā arī Tev ir iespēja iemācīties ietaupīt naudu lielākiem mērķiem, piemēram, atvaļinājumam. Aplikācijai pieejama gan bezmaksas, gan Pro versija par maksu. 

3. HomeBudget

Šī aplikācija izceļas ar plašu informācijas sinhronizēšanas iespēju klāstu starp visām ierīcēm. Lai arī šī ir maksas aplikācija, tomēr tā piedāvā noderīgas funkcijas, kas to padara par vērtīgu ieguldījumu, ļaujot plānot finanses kopā ar visiem ģimenes locekļiem. 

4. Wally

Šī aplikācija ļoti ērti ļauj sekot līdzi savām izmaksām. Viena nozīmīga priekšrocība – tā bezmaksas aplikācija. Izmaksas vari piefiksēt gan, ievadot tos manuāli, gan arī, ielādējot fotogrāfiju ar čeku.

Tāpat Wally sūta paziņojumus par to, ka tuvojas rēķina apmaksas termiņš, mudina Tevi sasniegt savu iekrājumu mērķi utt. 

5. Spendee

Tās būtība mazliet atšķiras no citām tradicionālajām finanšu aplikācijām. Spendee palīdzēs Tev noskaidrot, kā Tu tērē savu naudu, kas ir ļoti svarīgi, lai iemācītos ar to rīkoties.

Izmaksas būs pārskatāmi sadalītas, lai Tu varētu redzēt, kurās jomās ir lielākās izmaksas. Pieejama gan bezmaksas, gan Premium versija par maksu. 

6. Wallet

Arī šī aplikācija domāta, lai Tu veiksmīgāk varētu kontrolēt savus izdevumus. Tā atbalsta dažādas valūtas. Tāpat, izmantojot Wallet, iespējams arī sekot līdzi ienākumiem un plānot savu budžetu nākotnē.

Aplikācija ir bez maksas, un tajā nav jāievada kartes informācija. Pieejama arī Premium versija. 

7. Money Lover

Bezmaksas aplikācija ar skaidri saprotamām, krāsainām sadaļām un noderīgām funkcijām. Tā ļauj pārlūkot izmaksas, turklāt tās var sadalīt kategorijās, piemēram, pārtika, dzērieni utt.

Tāpat aplikācija seko līdzi Taviem ienākumiem un tēriņiem visu laiku, lai Tu varētu saprast, kam vērē visvairāk. Kā kaitinošāko bezmaksas versijas aspektu lietotāji min reklāmas. 

8. Mobills

Aplikācija piedāvā vienkāršu platformu, kas pārskatāmu grafiku veidā palīdzēs saprast, kādās proporcijās sadalās Tavi izdevumi. Savukārt līniju diagramma parādīs Tavu ienākumu pieaugumu/samazināšanos laika gaitā.

Ar to pat vari plānot, kā sasniegt savus finanšu mērķus, atliekot katru mēnesi tiem noteiktu summu. 

9. Monefy

Ērti pievienot savus izdevumus katru reizi, kad par kaut ko norēķinies ar karti vai skaidrā naudā. Izmaksas arī tiek sadalītas pa kategorijām, lai procentuāli varētu redzēt, kam tērē visvairāk. 

10. Money Manager

Viegli lietojama finanšu plānošanas aplikācija, kas ļauj ērti pārskatīt gan privātos, gan biznesa tēriņus un ienākumus. Pieejama gan bezmaksas, gan maksas versija.

Iespējams aplūkot statistiku par savām izmaksām, lai tām vieglāk sekotu līdzi. 

Sorry, there are errors on the page: