4 ieteikumi, kā ietaupīt naudu savām sapņu kāzām

Skaisti ziedi, ēdiens no restorāna, simtiem viesu utt.- to visu savā lielajā dienā vēlamies ikviens.

Bet, lai arī sapņu kāzas miljonāru stilā šķiet tieši tas, ko vēlamies, tomēr jāsaskaras ar to, ka budžets ir ierobežots. Bet tas nekādā ziņā nenozīmē, ka jūsu kāzas būs mazāk skaistas.

Jebkura laulību ceremonija ar mīļoto ir skaistākais notikums pāra dzīvē, neatkarīgi no tā, cik glaunas ir svinības un cik naudas tām iztērēts. 

Ja vēlies iekrāt naudu savām kāzām, tad šeit būs 4 padomi, kā to darīt:

Nosaki prioritātes

Lai tu saprastu, cik daudz naudas jūsu kāzām būs vajadzīgs, sākumā sastādi aptuveno plānu ar visu nepieciešamo kāzu ceremonijai un svinībām.

Pēc tam izrēķini, cik katrs no punktiem varētu izmaksāt. Ierēķini gan maksu par ziediem, izklaidi, fotogrāfa pakalpojumiem, laulību gredzeniem, dāvanām utt.

Kad tas ir izdarīts, laiks visu rūpīgi izvērtēt un noteikt prioritātes, proti, to, uz ko esat gatavi ietaupīt un uz ko noteikti nē, un izveidot plānu ar visām izmaksām.

Tā vietā, lai izīrētu muižu, padomā, varbūt varat organizēt kāzas kādā viesu namā vai pat mājās. Tā vietā, lai iznomātu limuzīnu, varbūt kāds no vedējiem var vadīt auto.

Lielu ziedu buķešu vietā varbūt vari palūgt tuvākajām draudzenēm izveidot ziedu pušķus no pļavā lasītiem ziediem (ja kāzas ir vasarā). Šādā veidā domājot, noteikti atradīsiet veidus, kā ietaupīt.

Sastādi budžeta plānu

Ja līdz kāzām atlicis vēl aptuveni gads vai pat mazāk, sastādiet budžeta plānu ne tikai ar izmaksām, bet arī summu, ko atlikušajos mēnešos vajadzētu iekrāt. Varbūt līdz kāzām pataupiet naudu, nedodoties ceļojumos.

Sestdienas vakara tikšanos ar draugiem rīkojiet mājās. Tā vietā, lai iegādātos abonementu sporta zālē, sportojiet brīvā dabā. Rūpīgi izvērtējiet savas iespējas ietaupīt visās jomās!

Un, protams, labāk mēģiniet ietaupīt vairāk, lai, ja nu gadījumā notiek kas neparedzēts, jums ir nepieciešamā nauda. Starp citu, ja gadījumā naudas kādā brīdī tomēr pietrūkst, Ferratum pieejams aizdevums, kas var kalpot kā lielisks risinājums, protams, ar noteikumu, ka tas vēlāk tiek atmaksāts.

Paļaujies arī uz saviem draugiem un radiem

Kā jau minēts iepriekš, ir lietas, kur varam ietaupīt vienkārši tās darot paši. Ikvienam no mums ir kāds talants. Varbūt vīra māte prot cept skaistas un gardas tortes? Tā būtu lieliska dāvana jūsu kāzās.

Varbūt kāds no jūsu draugiem strādā kā grafiskais dizaineris? Viņš noteikti spētu palīdzēt izveidot skaistu kāzu ielūgumu. Tāpat, ja izvēlaties kā pāris kāzās dāvināt dāvanas, padomājiet par to, vai nevarat tās pagatavot paši! Tas būtu pat vēl sirsnīgāk.

Ja budžets ir ierobežots, noteikti vajag izmantot šīs iespējas.

Šuj kāzu kleitu vai iegādājies internetā

Kāzu kleitas maksā dārgi, tas tiesa. Bet arī tad, ja budžets ir ierobežots, iegādāties skaistu kleitu ir iespējams. Galvenais noteikums ir nepievērst uzmanību dizaineru kleitām, jo tās būs vēl dārgākas. 

Paskaties kleitas internetā! Tur bieži vien tās ir pievilcīgākās cenās, turklāt ir tikpat skaistas kā pazīstamu dizaineru kleitas. Vēl viena iespēja ir pastaigāt pa veikaliem, nofotogrāfēt to kleitu, kas iekritusi sirdī, un parādīt šuvējai. Kopīgiem spēkiem noteikti izdosies radīt īpašu kleitu īpašai dienai, turklāt par to maksājot mazāk.

Radinieki un draugi vēlas atzīmēt jūsu īpašo dienu kopā ar jums, un viņiem nav svarīgi, cik daudz naudas jūs iztērējat kāzu rīkošanai. Arī svinības tikai ar pašiem tuvākajiem noteikti būs izdevušās.

Sorry, there are errors on the page: