5 grāmatas par finansēm, kuras vajadzētu izlasīt ikvienam

Grāmatu lasīšana padara cilvēkus gudrākus. Tās cilvēkiem dod jaunus iespaidus un zināšanas, kā arī papildina vārdu krājumu. Lai gan daudziem varētu šķist, ka grāmatu lasīšana ir ļoti garlaicīga un tā nedod nekādu labumu, tā nav. Grāmatas patiešām var cilvēkam daudz ko dot.

Protams, ir grāmatas, kuras neraisa nekādas pārdomas, taču ir arī tādas, kas spēj mainīt skatījumu uz dzīvi. Atliek vien izvēlēties pareizo grāmatu, ko ņemt rokās. Grāmatu lasīšana ir lielisks laika kavēšanas veids. Ja Tev ir jādodas garā ceļā vai jāgaidā rindā, tad labāk lasi grāmatu, nevis pārskati sociālos tīklos mobilajā telefonā. Protams, atrast tādu grāmatu, kas būs saistoša tieši Tev, varētu nebūt tik viegli.

Raksta turpinājumā minēsim tās 5 grāmatas par finansēm un biznesu, kuras vajadzētu izlasīt ikvienam – arī Tev.

Deivida Švarca grāmata  - Lielas domāšanas maģija

Šī grāmata ir bagāta ar informāciju, kas pilnveidos Tevi. Nereti cilvēki vilcinās ar kāda uzdevuma pildīšanu. Viņiem bieži vien pietrūkst motivācijas iesākto darbu novest līdz galam. Ja arī Tev ir šāda problēma, tad šī grāmata ir domāta Tev.

Švarcs savā grāmatā ir uzrakstījis prakstiskus padomus, kas spēj cilvēkos radīt motivāciju, kā arī iedvesmu. Jo vairāk Tu darīsi, jo vairāk varēsi sevi pierādīt profesionālajā jomā. Tu kāpsi augšup pa karjeras kāpnēm, līdz ar to arī vairāk nopelnīsi, varēsi vairāk atļauties, un Tev nebūs vajadzīgs kredīts, lai iegādātos kārotās lietas, kas maksā salīdzinoši dārgi.

Napoleona Hilla grāmata – Domā un kļūsti bagāts

Šajā grāmatā ir stāstīts par to, ka cilvēka domas materializējas. Ja Tu domāsi par saviem mērķiem, par to, ko un kā vēlies sasniegt, tad tas noteikti piepildīsies. Grāmatā ieteikts, kā izveidot ieradumus, kas varēs Tev palīdzēt ne tikai finansiālajā jomā, bet arī citās, ne ar naudu sasitītās lietās. Grāmata liks aizmirst par šķēršļiem, kas rodas ceļā uz panākumiem, tā palīdzēs fokusēties tikai un vienīgi uz nosprausto mērķi.

Randija Komisāra grāmata – Mūks un mīkla

Šajā grāmatā ir minēti daudz un dažādi padomi, kā uzsākt savu biznesu un pelnīt pašam. Vēl šajā grāmatā ir aprakstīts tas, kā izveidot sev tādu dzīvi, kuru ar baudu varētu dzīvot. Tas ir pats svarīgākais, jo laimīga dzīve ir veiksmes atslēga. Ja katru rītu modīsies ar smaidu uz lūpām, būsi gatavs turpmākajai dienai un izdarīt visus ieplānotos darbus.

Braiena Treisija grāmata – Fokusa punkts

Ir daļa cilvēku, kuri no rīta sastāda sarakstu ar uzdevumiem, kurus nepieciešams izpildīt. Šāda pieeja ir ļoti pareiza, jo tā dienas laikā var paveikt daudz vairāk. Taču šie uzdevumi ir jāpilda secīgi, kā arī pareizi, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Ir cilvēki, kas skraida no viena uzdevuma pie otra, līdz ar to nespēj laikā izdarīt nepieciešamo. Treisijs savā grāmatā cilvēkiem māca to, kā fokusēties uz vienu uzdevumu, to izpildīt un tikai tad ķerties klāt nākamajam. Ar šādu pieeju cilvēki kļūs produktīvāki.

Deila Karnegija grāmata – kā iegūt draugus un ietekmēt cilvēkus

Šī grāmata māca izveidot un uzturēt attiecības ar citiem cilvēkiem mūža garumā. Kā jau zināms, tad attiecības var noderēt ne tikai privātajā dzīvē, bet arī biznesā. Jo vairāk Tev būs biznesa partneru, jo veiksmīgāk varēsi veidot savu karjeru un gūt peļņu.

Sorry, there are errors on the page: