Ātrais kredīts internetā līdz 4000€ 

Nekādu slēptu izmaksu! Naudas izmaksa uzreiz, naudas izņemšana 0€

Kāpēc izvēlēties aizdevums internetā?

Kredīta atvēršanas maksa un naudas izņemšanas izmaksas 0 €.
Elastīgs atmaksas datums.
Naudas saņemšana uzreiz bez komisijas.

Viegli piesakies internetā!

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu.

03.

Saņem piedāvājumu aizdevumam

Kas ir ātrie kredīti?

Pateicoties tam, ka mūsdienās ir pieejami dažādi kredītu veidi internetā, sev piemērotu finanšu risinājumu var atrast ikviens. Ātrie kredīti ir pazīstams un iecienīts aizdevumu veids, ko var izmantot dažādās situācijās.

Arī Ferratum piedāvājumā ir kredīti internetā, kuru ietvaros klientiem ir iespēja aizņemties no 800 līdz 4000 eiro, ar atmaksas termiņu līdz pat 60 mēnešiem. Šis Ferratum kredīts internetā darbojas līdzīgi kā kredītlīnija. Piedāvājam divreiz bez maksas izmantot kredītbrīvdienas, tādēļ ātro kredītu nebūs nepieciešams pagarināt. Veiksmīgi pildot kredītsaistības, mēs varam palielināt pieejamo kredītlīnijas summu, lai Tu nepieciešamības gadījumā varētu pieteikties papildu aizdevumam.

Mūsu īstermiņa kredīts ir īpaši noderīgs situācijās, kad līdz algas dienai vēl nedaudz jāpaciešas, taču steidzami nepieciešams veikt kādu pirkumu vai maksājumu. Īstermiņa kredīts, kuram ir salīdzinoši īss atmaksas termiņš (piemēram, 30 dienas), neapgrūtinās Tevi ar ilgstošām finansiālām saistībām un vienlaikus palīdzēs paveikt ieplānoto. Pieteikumu aizdevumam izskatīsim dažu minūšu laikā, un pēc tam nekavējoties informēsim tevi par pieņemto lēmumu. Pozitīvas atbildes gadījumā nauda dažu minūšu laikā tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. Šeit gan jāņem vērā arī Ferratum Bank darba laiks. Ja vēlēsies saņemt kredītu un nosūtīsi mums pieteikums ārpus darba laika, to apstrādāsim un izvērtēsim nākamajā darba dienā un pēc iespējas ātrāk ar Tevi sazināsimies. Plašāka informācija par to, kāds ir mūsu darba laiks, kā pieteikties aizdevumiem un veikt to atmaksu vari aplūkot Ferratum Bank mājas lapā, sadaļā Palīdzība.

Ja esi nolēmis izmantot šo finanšu pakalpojumu, ņem vērā, ka ātrā kredīta saņemšanai var pretendēt personas vecumā no 19 līdz 75 gadiem ar labu kredītvēsturi un stabiliem ienākumiem. Tāpat, lai pieteiktos ātrajam kredītam, Tev jābūt aktīvam kontam kādā no Latvijas bankām un būs nepieciešams arī mobilā tālruņa numurs, lai mēs varētu ar Tevi sazināties. Izvērtējot kredīta piešķiršanu, mēs ņemam vērā iepriekš minētos faktorus, kā arī aizņēmēja kredītvēsturi un, iespējams, arī līdzšinējo saistību izpildi.

Mēs atbalstām atbildīgu aizņemšanos, tādēļ, piesakoties aizdevumam, rūpīgi izvērtēt savu finansiālo stāvokli, kā arī iespējas laikus atmaksāt kredītu. Ferratum ir godīgs un atbildīgs aizdevējs, kuram arī ir piešķirta bankas licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

Kādiem nosacījumiem jāatbilst, lai es var saņemt aizdevumu internetā?

Lai saņemtu kredītu līdz 4000 eiro, lūdzu, izvērtē to, vai atbilsti kritērijiem pakalpojuma saņemšanai:

  • Tavs vecums ir vismaz 19 gadi un ne vecāks par 75 gadiem.
  • Tev ir pastāvīga adrese Latvijā.
  • Tev ir nepieciešams aktīvs konts kādā no Latvijas bankām
  • Tev ir stabils ikmēneša ienākumu avots.
  • Tev ir pozitīva kredītvēsture jeb kredītreitings.
  • Tev ir tālruņa numurs, kuru varam izmantot saziņai

Pirms piesakies kredītam, ieteicams pārbaudīt savu kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Kredītvēsturi var sabojāt ne tikai kavētas agrākās kredītsaistības, bet arī laikus nenomaksāti komunālo pakalpojumu vai telefona rēķini. Tādēļ, ja vēlies saņemt kredītu, centies laikus veikt visus maksājumus un atbildīgi izturēties pret aizņemšanos

Ātrais kredīts un tā atšķirība no citiem kredīta pakalpojumiem

 

Gan kredītlīnija, gan patēriņa kredīts izceļas ar savām unikālajām īpašībām, piemēram, katram ir atšķirīga  procentu likme, pieejamās summas un termiņi, bet ātrie kredīti internetā ir plašāk pazīstami, vienkārši un viegli pieejami.

Patēriņa kredīts ir pazīstams kā ilgtermiņa aizdevums, kurš piedāvā aizņemties līdz pat 15 000 eiro ar ievērojami ilgāku atmaksas termiņu, līdz pat sešiem gadiem. Viena no īpašībām, kas ir raksturīga šim kredītam - tā kopējā atmaksājamā summa tiek vienādos ikmēneša maksājumos atbilstoši noteiktajam atmaksas termiņam. Šādi kredīti internetā noderēs tiem, kas plāno lielus pirkumus, vēlas veikt remontu vai īstenot citus apjomīgus projektus un kuriem ir svarīgi skaidri zināt, kāda summa katru mēnesi viņiem jāmaksā. Patēriņa kredīts pieejams arī pie Ferratum Bank, bez papildu izmaksām. Pieteikuma iesniegšanu un izskatīšanu nodrošinām bez maksas.

Turpretī kredītlīnija ir elastīgs un mūsdienīgs aizdevuma veids dažādām vajadzībām. Tās darbības princips ir līdzīgs kā kredītkartei vai overdraftam. Kredītlīnijas ietvaros iespējams pieteikties summai līdz pat 4000 eiro. Kad būsim izvērtējuši Tavu kredītvēsturi un maksātspēju, piešķirsim Tev pieejamo kredītlimitu. Piešķirto summu varēsi izņemt no kredītlimita pilnā apjomā uzreiz, vai arī izmantot pa daļām. Piemēram, ja kredītlīnijā Tev būs pieejami 1200 eiro, šobrīd vari izņemt tikai 800, un procenti būs jāmaksā tikai par izmanto summu. Ja radīsies nepieciešamība pēc papildu summas, varēsi to izņemt, iekļaujoties piešķirtajā kredītlimitā. Papildu summu var izņemt arī tad, ja iepriekšējais kredīts vēl nav atmaksāts pilnībā. Arī kredītlīnija piedāvā iespēju atmaksāt aizdevumu ilgtermiņā, veicot fiksētus maksājumus. Tajā pašā laikā šis aizdevums ir elastīgāks, jo pastāv iespēja veikt lielākus maksājumus, tādējādi atdodot aizdevumu ātrāk. Maksimālais atmaksas termiņš, ko parasti piedāvā šādi kredīti internetā, ir līdz pat 60 mēnešiem.

Kā jau tā nosaukums pasaka, šis ir īstermiņa aizdevums, kura ietvaros tiek piedāvātas salīdzinoši nelielas naudas summas ar īsāku atmaksas periodu. Tāpat jāņem vērā, ka ātrais aizdevums nav paredzēts lielu finansiālu problēmu risināšanai. Ātrais kredīts internetā noderēs situācijās, kad vajadzīgā naudas summa nav liela, taču tā nepieciešama steidzami. Tāpat svarīgi, lai, piesakoties šim aizdevumam, klientam būtu skaidri paredzamas kredīta atmaksas iespējas, piemēram, alga pēc pāris nedēļām vai cita veida garantētie ienākumi, lai ātrie kredīti internetā tiktu laikus atmaksāti. Lai pretendētu uz ātro kredītu, pārliecinies, ka esi atvēris kontu kādā no Latvijas Republikas bankām, kā arī mobilais tālrunis, lai mēs varētu ar Tevi sazināties.

Kā gada procentu likme atšķiras dažādiem aizdevumu veidiem?

GPL jeb Gada procentu likme ir kopējās izmaksas, kas attiecas uz kredītņēmēju, un tās parasti tiek izteiktas ikgadējā procentuālā apjomā no kredīta kopējās summas. Šis ir svarīgs faktors, kuram noteikti vērts pievērst uzmanību, izvēloties sev piemērotāko aizdevuma veidu, jo GPL ietekmē to, kāda būs kopējā atmaksājamā summa.

Gada procentu likmi veido kredīta summa, aizņēmuma likme gadā, kā arī kredīta noformēšanas un administrēšanas kopējie izdevumi. Ferratum Bank ir svarīgi, lai klientiem būtu nodrošināta nepieciešamās informācijas pieejamība par procentu likmēm un citiem aizdevuma aspektiem. Informācija par dažādu kredītu veidu procentu likmēm pieejama mūsu mājas lapā, katra aizdevuma individuālajā sadaļā.

Kādos gadījumos ātrie kredīti ir piemērotākais risinājums?

Ātrais kredīts ir praktisks risinājums neparedzamām dzīves situācijām, piemēram, kad steidzami jādodas pie zobārsta, jāsalabo veļasmašīna vai jāveic kāds maksājums. Pateicoties tam, ka pieteikuma apstrāde un izskatīšana tiek veikta dažu minūšu laikā, šis ir ērts veids, kā saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus īsā laikā. Pateicoties tam, ka ātrie aizdevumi ir pieejami internetā, un, lai saņemtu šādu kredītu, nav jādodas ārpus mājas, rodas iespēja operatīvi atrisināt gan vienkāršākas, gan arī nopietnas problēmas, kas katram no mums var gadīties dzīvē. Ir situācijas, kurās nedrīkst ilgi gaidīt, piemēram, ja rodas veselības problēmas. Šādos un citos gadījumos ir noderīgi, ja ir pieejams tāds risinājums kā kredīts internetā.

Tāpat ātro kredītu izmanto arī neparedzētu maksājumu veikšanai, dažādiem svarīgiem pirkumiem un citām vajadzībām, kuras ir steidzamas. Protams, vienlaikus arī jāapzinās, ka pēc tam nebūs grūtību ievērot kredīta atmaksas termiņu.
 

Kāds ir Ferratum Bank klientu servisa darba laiks

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai ir neskaidrības par ātro kredītu un citu aizdevumu veidu noformēšanu, atmaksu vai citiem aspektiem, lūdzam sazināties ar mums. 

Mūsu klientu servisa darba laiks:
Darba dienās no 8:00 līdz 20:00;
Sestdienās no 10:00 līdz 18:00;
Svētdienās un svētku dienās no 10:00 līdz 18:00.
 

Sorry, there are errors on the page: