7 aplikācijas budžeta plānošanai

Nav noslēpums, mobilās aplikācijas paver dažādas iespējas un padara vienkāršāku mūsu ikdienu. Savām interesēm un dzīvesveidam atbilstošas mobilās lietotnes var atrast ikviens – piemēram, tiem, kuri lielu uzmanību pievērš personīgo finanšu plānošanai, noderīgas būs aplikācijas, ar kuru palīdzību šo uzdevumu paveikt būs daudz vienkāršāk. Tādā veidā finanšu uzskaite vienmēr būs ērti pieejama un pārskatāma. Turklāt daudzas aplikācijas var sinhronizēt ar internetbanku, iegūstot precīzu priekšstatu par naudas plūsmu. 

Protams, kad runa ir par finansēm, liela nozīme ir drošībai. Taču mobilo aplikāciju izmantošana nav riskanta, jo neļauj veikt naudas pārskaitījumus, kā arī neatspoguļo personas datus. Papildu drošībai daudzas lietotnes tiek aizsargātas ar PIN kodu. 

Mobilās aplikācijas budžeta plānošanai pieejamas plašā klāstā, minēsim tikai dažas no tām. 

Mint

Viena no populārākajām budžeta plānošanas aplikācijām, kas ļauj izvēlēties sev aktuālākos finanšu kontus, piemēram, norēķinu kartes, kredītkartes, PayPal, investīcijas, un sekot naudas plūsmai tajos. 

You need a budget

Aplikāciju izmantošana nav riskanta, jo neļauj veikt naudas pārskaitījumus, kā arī neatspoguļo personas datus.

Aplikācija, kas izmantojama kopā ar tās versiju datorā. Norādot vēlamo budžeta apmēru un veicot finanšu darījumu uzskaiti, lietotne ļaus sekot līdzi, cik daudz vēl vari tērēt. 
Vēl viena šīs lietotnes priekšrocība – tā palīdz ne tikai pārvaldīt ikdienas finanses, bet ieplānot lielākus pirkumus, piemēram, automašīnas iegādi.

Money Lover

Vienkāršs veids, kā sekot līdzi personīgo finanšu plūsmai. Visi izdevumi tiek sadalīti kategorijās, padarot informāciju ērti pārskatāmu un apstrādājamu. 

Goodbudget

Arī šī aplikācija ļauj izdevumus sadalīt vairākās kategorijās un naudas plūsmai sekot līdzi ar pārskatāmu grafiku palīdzību. Ja izvēlēsies aplikācijas bezmaksas versiju, varēsi pievienot 10 izdevumu kategorijas, taču, instalējot maksas versiju, to skaits būs neierobežots. 

Our Groceries Shoping List

Lai gan netiešā veidā, tomēr budžeta plānošanā noderīga – aplikācija, kas palīdz izveidot iepirkumu sarakstu, ko ērti var sinhronizēt ar vairākiem telefoniem vienlaicīgi. Tādā veidā iespējams komunicēt ar pārējiem ģimenes locekļiem, sniedzot iespēju katram to rediģēt un papildināt. 

ShopSavy Barcode Scanner

Izmantojot šo aplikāciju, varēsi iepirkties daudz izdevīgāk – noskenējot interesējošās preces svītru kodu, aplikācija atradīs tirdzniecības vietas, kur to iegādāties par izdevīgāku cenu. Lai arī lietotnē nav iekļauti visi Latvijas veikali un preces, tomēr tā var būt labs palīgs ikvienam, kurš vēlas samazināt veikalā atstāto summu. 

One Touch Expenser

Ja bieži aizmirsti apmaksāt kādu rēķinu, Tev noderēs šī aplikācija. Ar tās palīdzību saņemsi atgādinājumus par nesamaksātiem rēķiniem, kā arī varēsi plānot savu budžetu. Vēl viena noderīga lietotnes funkcija – ar to var nofotografēt arī pirkuma čekus, lai tie nepazustu.

Izvēlies sev ērtāko un noderīgāko mobilo aplikāciju, uzmanību pievēršot ne tikai piedāvātajām funkcijām, bet arī tam, kādām operetājsistēmām konkrētā aplikācija paredzēta. 

Sorry, there are errors on the page: