7 ieteikumi, kā izremontēt virtuvi ar ierobežotu budžetu

Jebkurš remonts mājoklī var sagādāt grūtības, tas ir kā izaicinājums, gan tev pašam, gan tavam naudas maciņam.

Noteikti arī tev ir radušies daudzi jautājumi saistībā ar remontu. Kā remontēt taupīgi? Vai remontam pietiks naudas līdzekļu, vai arī būs jāaspver tāda iespēja kā kredīts?

Vienmēr ir iespējams atrast veidus, kas palīdzēs ietaupīt naudu, taču saglabājot remonta kvalitāti.

Lūk, daži padomi, kas palīdzēs izremontēt virtuvi ar ierobežotu budžetu, taču noteikti ne sliktāk, kā tad, ja remontam būtu atvēlēti vairāki tūkstoši eiro.

1. Ietaupi uz sagatavošanas darbiem

Pirms uzsākt reomontu, ir jāatbrīvojas no vecajām flīzēm un citiem apdares materiāliem. Tā kā šim darbam nav nepieciešamas īpašas prasmes, tad to noteikti vari izdarīt pats.

Tādējādi nebūs jāmaksā kādam citam, kurš to darītu tavā vietā.

2. Neaizmirsti par praktisko pusi

Plānojot virtuvi, nevar aizmirst par tās prakstisko pusi. Plāno tā, lai jaunais iekārtojums neapgrūtinātu virtuves galveno funkciju – ēst gatavošanu.

Padomā par katru lietu, ko vēlies redzēt savā jaunajā virtuvē – vai šajai lietai būs praktisks pielietojums, vai tā tiks ikdienā izmantota.

Šādi padomājot par katru lietu un tās noderīgumu, novērsīsi iespēju iegādāties kaut ko, ko vēlāk nemaz neizmantosi, kā arī ietaupīsi naudu, nenopērkot neko lieku.  

3. Uzstādi plastmasas caurules

Virtuvē tāpat kā vannas istabā ir nepieciešamas caurules. Cauruļu mainīšanu gan vajadzētu uzticēt profesionālim, jo pieļautās kļūdas var dārgi maksāt – var nākties atkārtot remontu, kā arī var nopludināt kaimiņus, kas dzīvo zem tevis.

Izvēloties plastmasas caurules, var ietaupīt un neuztraukties par riskiem. Tās nav dārgas, tās ir viegli uzstādīt, un to kalpošanas ilgums ir vairāki gadi. 

4. Atjauno vecās mēbeles

Iespējams, ka nav nemaz nepieciešams iegādāties pilnīgi jaunas mēbeles. Ja tavā virtuvē ir mēbeles, kas ir labā stāvoklī, tad vienkārši atjauno tās.

Vislabākais veids ir tās pārkrāsot. Tu ieraudzīsi pārmaiņas un sapratīsi, ka vecais virtuves galds tomēr ir ļoti pievilcīgs un praktisks.

5. Apsver domu iegādāties lietotas mēbeles

Gadījumā, ja iepriekšējās virtuves mēbeles vēlies pilnībā nomainīt pret citām, taču saproti, ka tas prasīs lielus naudas līdzekļus, un naudas varētu visam nepietikt, apsver domu iegādāties lietotas mēbeles.

Bieži vien tieši lietotu mēbeļu veikalā var atrast to, ko esi jau sen meklējis, turklāt ļoti labā kvalitātē un par izdevīgu cenu. Šis pats attiecas arī uz sadzīves tehniku, arī to var iegādāties lietotu.

6. Stils un noformējums

Plānojot remontu, vajadzētu pieturēties pie klasiska virtuves dizaina, jo tas būs aktuālāks un kalpos vairākus gadus.

Turpretī, ja virtuves iekārtojumu veidosi pēc jaunākajām modes tendencēm, pēc kāda laika jaunā virtuve tev liksies novecojusi un gribēsi tajā ieviest jaunas pārmaiņas, kas atkal prasīs papildus tēriņus.

Tāpat izvēloties gan mēbeles, gan flīzes un grīdas segumu, jāpārliecinās, ka tas būs viegli kopjams un to tīrībai un uzkopšanai nevajadzēs pārāk lielus izdevumus. 

7. Dari pats vai uzticies meistaram

Visbeidzot izdomā, vai remontu veiksi paša spēkiem vai tomēr vērsīsies pēc profesionāļa palīdzības. Ja esi iecerējis virtuvē ieklāt flīzes, tad tas noteikti būtu jādara profesionālim, gadījumā, ja tev pašam nav pieredzes šādu darbu veikšanā.

Taču visu pārējo gan vari darīt pats, jo tas palīdzēs tev ietaupīt naudu un iekļauties paredzētajā budžetā.  

Sorry, there are errors on the page: