Kredīts remontam.

Īsteno savus sapņus ar aizdevumu mājas labiekārtošanai vai remontam. Aizdevums līdz 15 000€ ar procentu likmi sākot no 7%! Saņem savu BEZMAKSAS piedāvājumu pāris minūšu laikā!

Kredīts remontam. Kāpēc izvēlēties aizdevumu no Ferratum?

Tu vari saņemt aizdevuma piedāvājumu, izmantojot tikai savu tālruni,– atvadies no ilgas gaidīšanas rindā!
Saņem finansējumu vērienīgiem projektiem un pirkumiem bez ilgas gaidīšanas.
Aizpildi pieteikumu un saņem bezmaksas piedāvājumu pāris minūšu laikā.
Ja Tev pieder nekustamais īpašums, vari saņemt 9% aizdevuma likmei

Saņem bezmaksas piedāvājumu

Mūsu kredīta kalkulators sniegs Tev ieskatu personīgajā aizdevumā.

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu, norādot savu kontaktinformāciju.

03.

Saņem piedāvājumu dažu minūšu laikā.

Īsteno savus sapņus ar aizdevumu labiekārtošanai

Plāno renovēt māju vai dzīvokli? Vai Tavai dzīvojamajai istabai nepieciešams neliels kosmētiskais remonts vai arī virtuvei - pilnīga pārbūve? Šajā rakstā mēs ciešāk ieskatīsimies labiekārtošanas projektu finansiālajā pusē un uzzināsim, vai aizdevums mājokļa labiekārtošanai varētu būt Tev noderīgs.

Vērienīga labiekārtošana parasti prasa pietiekami lielus naudas un līdzekļu ieguldījumus. Tāpēc ir svarīgi rūpīgi plānot labiekārtošanu un apsvērt Tavas finansiālās iespējas. Neatkarīgi no tā, vai Tu krāj naudu vai domā par aizdevumu mājokļa labiekārtošanai, izlasi šos ieteikumus, kas ļaus pārvērst Tavu sapni par īstenību!

Kad ir labākais laiks, lai labiekārtotu māju?

Daudzi cilvēki apsver remonta vai mājokļa labiekārtošanas projektu brīžos, kad pārceļas uz jaunām mājām vai arī ir dzīvojuši vienā mājoklī ilgāku laiku. Izmaiņas mājoklī ieviest iedvesmo arī ievērojamas pārmaiņas dzīvē, piemēram, mazuļa piedzimšana. Reizēm Tev vienkārši apnīk iepriekšējais mājokļa izskats un sajūtas, vai arī vēlies atjaunināt visas virtuves iekārtas vienā paņēmienā.

Šie visi ir labi iemesli, lai sāktu labiekārtošanu. Tomēr labiekārtošanai atvēlētais laiks var ievērojami ietekmē Tavas finanšu iespējas.

Teiksim – Tu pērc jaunu māju un pirms pārvākšanās vēlies to labiekārtot. Šajā gadījumā dzīvokļa vai mājas iegāde jau tā būs atstājusi iespaidu uz Tavām finansēm. Tev vajadzēs daudz naudu īsā laika posmā. Atkarībā no bankas Tu vari vienoties par papildu mājokļa labiekārtošanas budžetu, kas tiek iekļauts Tavā hipotēkā. Tomēr biežāk noder atsevišķs aizdevums mājokļa labiekārtošanai, kas palīdz ātrāk īstenot ieceri par Tavu sapņu māju!

Ir arī iespējams, ka esi dzīvojis savā mājā vairākus gadus pirms radās ideja par tās labiekārtošanu. Ja Tu nesteidzies, tad iespēju ir vairāk: vari katru mēnesi atlikt noteiktu naudas summu, lai palielinātu savu mājokļa labiekārtošanas budžetu. Tomēr šis ceļš prasa ilgtermiņa plānošanu un apņēmību!

Mērķu noteikšana un labiekārtošanas budžetu plānošana

Viens no Taviem pirmajiem soļiem ir labiekārtošanas mērķu noteikšana. Neaprobežojies ar neskaidriem mērķiem, piemēram, “vēlos pārveidot visu māju!”, centies detalizēti definēt, ko vēlies sasniegt. Piemēram, izej cauri visām istabām un uzraksti, ko gribi mainīt. Ja iespējams, sastādi sarakstu atbilstoši prioritātēm.

Kad mērķi ir definēti, vari sākt strādāt pie konkrētā labiekārtošanas budžeta. Šajā posmā vari sākt budžeta plānošanu pats vai konsultēties ar profesionāli.

Kad sāksi darbu pie budžeta, ņem vērā turpmāk minēto:

  • Vai labiekārtošanu veiksi pats vai algosi profesionāli, kas to paveiks Tavā vietā?
  • Vai vēlies konsultēties ar interjera dizaineri, lai pilnveidotu plānus?
  • Vai šim darbam Tev vajadzēs arī santehniķi vai elektriķi?
  • Kur labiekārtošanas laikā dzīvosiet kopā ar ģimeni?
  • Kuri materiāli, mēbeles un jaunas iekārtas Tev ir obligāti nepieciešamas? Kurus pēc vajadzības vari aizvietot ar lētākām alternatīvām?

Kad viss nepieciešamais ir apzināts, Tu, iespējams, konstatēsi, ka izmaksas ir pieaugušas. Tomēr tagad Tev ir pietiekami daudz informācijas un vari noskaidrot savas finanšu iespējas. Ja ar ietaupījumiem nepietiek, vari turpināt krāt. Vai arī pabeigt mājokļa labiekārtošanu, izmantojot aizdevumu labiekārtošanai atbilstoši Tava projekta mērogam.

Vai labiekārtošana ir labs ieguldījums?

Labiekārtošana ir ieguldījums gan dzīves kvalitātē, gan īpašuma vērtībā. Ja Tu labiekārto savu mājokli, tad tūlītējais ieguvums ir iespēja piešķirt svaiguma un greznības devu savai ikdienas dzīvei. Ir grūti skaitliski novērtēt šo pārmaiņu vērtību, bet, ja tās Tev liek justies laimīgākam (un padara Tavu dzīvi ērtāku) vēl daudzus gadus uz priekšu, tad tas noteikti ir labs ieguldījums!

Ja Tu labiekārto mājokli, kuru vēlies pārdot vai izīrēt, rūpīgi izplānoti labiekārtošanas darbi var būt ļoti ienesīgs ieguldījums. Modernizējot dzīvokli un padarot to īpaši pievilcīgu, vari likt tam izcelties īres vai pārdošanas tirgū un pieprasīt augstāku cenu, tāpēc šajā gadījumā labiekārtošana kļūst par finansiāli gudru soli

Ņem vērā, ka ne visi labiekārtošanas darbi nozīmē tikai nedaudz uzskaistināt mājokli. Reizēm Tev vienkārši nepieciešams veikt regulārus uzturēšanas darbus. Jā, tie var ietver garlaicīgas lietas, piemēram, caurules un sildītājus, bet tās ir vajadzīgas lietas, kurām jābūt labā darba kārtībā!

Vai man krāt naudu vai ņemt aizdevumu labiekārtošanai?

Naudas krāšana vienmēr ir laba doma. Tomēr, atliekot nelielu naudas summu katru mēnesi, Tev vajadzēs ilgu laiku, kamēr sakrāsi nepieciešamo, – ne katram ir tāda pacietība vai laiks. Tāpēc renovācijas aizdevums, kas atbilst Tavām vajadzībām, var būt īsts glābiņš un īsākais ceļš pretim laimei!

Sorry, there are errors on the page: