Auto kredīts.

Iegādājies savu sapņu auto ar Ferratum Patēriņa kredītu. Aizdevums līdz 15 000€ ar procentu likmi sākot no 7%! Saņem savu BEZMAKSAS piedāvājumu pāris minūšu laikā!

Ferratum Bank auto kredīts. Kāpēc izvēlēties?

Tu vari aizpildīt aizdevuma pieteikumu internetā, izmantojot tikai savu tālruni – atvadies no ilgas gaidīšanas rindā!
Saņem finansējumu pārfinansēšanai vai esošo kredītu dzēšanai.
Pavisam vienkārši piesakies aizdevumam tiešsaistē un ātri saņem naudu kontā.
Individuāls atmaksas plāns un procentu likme.

Viegli piesakies internetā!

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu, ievadot savu kontaktinformāciju.

03.

Saņem piedāvājumu dažu minūšu laikā bez maksas.

Auto kredīts pērc savu sapņu auto jau tagad

Tu jau ilgāku laiku sapņo par kādu noteiktu auto modeli. Esi izlasījis visas specifikācijas, tehniskos datus, apskatījis krāsu paleti un aksesuārus. Tomēr Tev nedaudz pietrūkst līdzekļu. Protams, vari iekrāt nelielu summu katru mēnesi, bet šādā gadījumā var rasties situācija, ka paies vairāki gadi, pirms nepieciešamā summa būs sagādāta. Tu esi pelnījis dzīvot skaisti un ērti jau šodien. Taču Tu esi apzinīgs, tāpēc nolem savu sapņu auto iegādāties, ņemot aizdevumu pie atbildīga aizdevēja un pirms tam noskaidrot visu, kas jāzina.

Atceries, ka auto iegāde ir pietiekami liela investīcija. Tāpēc ir svarīgi to rūpīgi plānot un apsvērt savas finansiālās iespējas. Izlasi šos ieteikumus, kas ļaus labāk sagatavoties auto kredīta ņemšanai un lieliska auto iegādei!

Lai Tavs sapņu auto tiešām ir Tavs, nevis kaimiņa sapnis.

Daudzi auto kredītu ņem brīžos, kad iepriekšējais auto ir nolietojies, vairs nav braukšanas kārtībā vai tā remonta izmaksas jau kļuvušas pārlieku lielas. Tomēr reizēm var gadīties, ka Tavam iepriekšējam auto nav ne vainas, bet Tu autosalonā vai kaimiņa sētā jau esi noskatījis jaunu auto. Šādos gadījumos pavaicā sev, vai Tev tiešām ir nepieciešams jauns auto vai arī vēlies padižoties kaimiņa, draugu vai kolēģu priekšā. Ja tomēr atbilde ir „jā”, tad uzreiz neskrien pie aizdevēja vai uz autosalonu, bet pagaidi dažas nedēļas, ja arī pēc tam doma par jauno auto šķiet saprātīga un nevari izmest to no prāta, tad droši uz priekšu, Tavs lēmums būs pareizs, un auto sagādās daudz prieka.

Aprēķini kredīta izmaksas

Iztēlojies...saulriets, Tu vizini draugus straujā kabrioleta tipa auto, garāmgājēji skaudīgi noraugās, Tu jūties lepns un pašapzinīgs. Bet...stop! Pagaidi! Mēs negribam sagraut Tavas sapņu pilis, tomēr pirms tam aprēķini izmaksas un izvērtē, vai gadījumā ikmēneša maksājums par jauno auto neradīs lieku slodzi Tavā budžetā un izskaitļo, cik lielu maksājumu esi gatavs veikt, no tā arī būs atkarīgs, kādu auto nolemsi iegādāties.

Droši konsultējies ar speciālistiem, lai paspēlētos ar cipariem un noskaidrotu auto kredīta ietekmi uz Tavām finansēm.

Ja, piemēram, Tev vēl nav auto, bet vēlies izmantot auto kredītu, lai iegādātos savu pirmo braucamrīku, tad atceries, ka auto uzturēšana prasa arī papildu izdevumus – apdrošināšana, tehniskā apskate, ceļu nodoklis, degviela, riepu nomaiņa u.c. Visus šos potenciālos izdevumus pieskaiti ikmēneša auto kredītam un pieņem lēmumu atbildīgi, jo tikai labi apkopts un aprūpēts auto ir patiesi drošs uz ceļa gan Tev, gan apkārtējiem.

Divdurvju kabriolets vai ietilpīgs ģimenes auto

Pirms auto iegādes ņem vērā arī savu ģimenes stāvokli. Ja dzīvo viens, tad droši vari izvēlēties divdurvju kabrioletu, lai vizinātos uz pludmali. Tomēr, ja esi precējies, Tev ir trīs bērni un vēl divi suņi, tad apdomā, vai divdurvju kabrioleta iegāde nāks par labu Tavas ģimenes sirdsmieram. Labāk izvairies no situācijas, ka pusi no bērniem un suņus nākas atstāt mājās auto mazās ietilpības dēļ. Šādos gadījumos dod priekšroku ietilpīgam ģimenes auto vai minivenam, un, jā, tagad arī ģimenes auto un miniveni ir pieejami gan eleganti, gan stilīgi.

Nedzīvo stereotipu varā! Šis ir brīdis, kad droši doties uz autosalonu un izvērtēt visas savas iespējas, apskatīt potenciālos variantus un apdomāti pieņemt lēmumu. Tā teikt, lēnāk brauksi, tālāk tiksi.

Kāds auto ir labs ieguldījums?

Pērkot auto, noteikti neskati vīru (auto) no cepures. Noskaidro visu par nobraukumu, tehnisko stāvokli. Izvairies no nepatīkamiem pārsteigumiem un pērc auto pie drošiem un pārbaudītiem pārdevējiem. Izvērtē arī pa kādiem ceļiem vizināsies ar jauno auto. Ja plāno braukāt tikai pa pilsētu vai ātrgaitas šosejām, tad derēs gandrīz jebkurš auto modelis. Savukārt, ja Tava vasaras māja atrodas meža vidū, un uz māju ved ceļš, kas bieži laika apstākļu ietekmē kļūst par bezceļu, tad izvēlies auto ar izturīgu balstiekārtu vai kādu apvidus auto modeli. Par konkrētiem modeļiem prasi profesionāļiem!

Protams, izvēloties auto, drošība ir pati galvenā. Šeit Tev var palīdzēt Satiksmes drošības institūta lapa www.iihs.org/iihs, kur vari apskatīt drošības testu rezultātus dažādiem auto modeļiem.

Videi draudzīgs auto

Ferratum ir uzņēmums, kam rūp ilgtspējas jautājumi visos to aspektos, tostarp, arī vides ilgtspēja. Atceries, jo vairāk automašīnu, jo lielāks piesārņojums. Mēs apzināmies, ka auto ir ļoti noderīgs un bieži vien pat neaizstājams gan darba, gan privātajā dzīvē, tomēr, ja Tev rūp vide, tad izvēloties auto, noskaidro arī CO2 izmešu apjomu uz kilometru un iespēju robežās dod priekšroku videi draudzīgam auto. Turklāt videi draudzīgi ir ne tikai futūristiski elektroauto, bet arī daudzu auto ražotāju hibrīdauto versijas.

Un atceries – sharing is caring. Ja dzīvo ārpus pilsētas un ik rītu dodies ar auto uz darbu lepnā vientulībā, tad apjautājies, varbūt vari „paķert” līdzi kādu kaimiņu vai kaimiņieni, kurš tāpat dodas uz darbu vienatnē. Varat arī norunāt konkrētas dienas, kad Tu būsi šofera lomā, un citas, kad kaimiņš. Šādi ne tikai saudzēsiet vidi, bet arī praksē ieviesīsiet ārkārtīgi progresīvo, bet Latvijā vēl nepietiekami izmantoto kopā braukšanas jeb ride sharing konceptu.

Lai izdodas izvēlēties lielisku, drošu un tieši Tev vispiemērotāko auto!

Sorry, there are errors on the page: