Kredītu apvienošana.

Ietaupi naudu un vienkāršo savu dzīvi, apvienojot savus esošos aizdevumus.

Ferratum Bank kredītu apvienošana. Kāpēc izvēlēties?

Tu vari aizpildīt aizdevuma pieteikumu internetā, izmantojot tikai savu tālruni – atvadies no ilgas gaidīšanas rindā!
Saņem finansējumu pārfinansēšanai vai esošo kredītu dzēšanai.
Pavisam vienkārši piesakies aizdevumam tiešsaistē un ātri saņem naudu kontā.
Individuāls atmaksas plāns un procentu likme.

Viegli piesakies internetā!

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu, ievadot savu kontaktinformāciju.

03.

Saņem piedāvājumu dažu minūšu laikā bez maksas.

Aizdevumu apvienošana ļauj apvienot aizdevumus un kliedēt bažas 

Iespējams, jau iepriekš esi dzirdējis par terminiem - aizdevumu apvienošana vai parādu apvienošana -, bet ko reāli tie nozīmē – un kāpēc Tev vajadzētu par tiem interesēties? Tas izklausās kā smalks banku termins: bet patiesībā tas ir diezgan vienkārši: aizdevumu apvienošana nozīmē apvienot visus Tavus kredītus un aizdevumus, lielus vai mazus, vienā aizdevumā. 

Kāda tam jēga?  

Būtībā, kad Tev ir viens aizdevums, nevis vairāki kredīta maksājumi vai aizdevuma atmaksas, Tev ir potenciāli iespējams taupīt naudu, laiku un pūles. Mazāk ikmēneša maksājumu, mazāk maksājuma termiņu, ko atcerēties, mazāk neērtību. Tev arī rodas labāka izpratne par Tavu finansiālo stāvokli – un varbūt pat atbrīvosies nauda tēriņiem vai iekrājumiem. 

Izklausās labi? Uzzini kā! 

Ko nozīmē aizdevumu apvienošana? 

Mūsdienās nauda tiek uzkrāta un tērēta visdažādākajos veidos un formās. Varbūt Tu līdzsvaro savas ikmēneša finanses, izmantojot kredītkartes vai īstermiņa aizdevumus, ko piedāvā daudzi un dažādi pakalpojumu sniedzēji. Lai gan Tev nekad nevajadzētu neapdomīgi rīkoties ar savām finansēm vai uzņemties parādsaistības, kuras nevari nokārtot, reizēm vari attapties situācijā, kad Tev ir vairāki nelieli aizdevumi no dažādiem avotiem. 

Apvienojot visus ikmēneša maksājumus, kontu pārvaldīšanas izmaksas, procentus un citus ar kredītiem saistītos atkārtotos maksājumus, Tavi ikmēneša aizdevumu pārvaldīšanas izdevumi var pieaugt līdz pietiekami lielam skaitlim. Papildu izdevumiem Tev jāseko arī vairākiem maksājumu termiņiem un pastāvīgi jāpārliecinās, vai kontā ir pietiekami daudz līdzekļu. 

Aizdevumu apvienošana ir veids, kādā šo visu padarīt vienkāršāku – un daudzos gadījumos arī lētāku. Aizdevumu apvienošanā Tu apvieno visus atsevišķos aizdevumus un kredītus vienā aizdevumā. Šādi Tev ir tikai viens maksājuma datums, viena apkalpošanas maksa un vieni procentu maksājumi, kas jāsedz. Tev ir arī daudz skaidrāks redzējums par Tavām finansēm kopumā un bieži izdodas ietaupīt gan laiku, gan naudu. 

Kāpēc Tev vajadzētu apvienot aizdevumus? 

Pieņemsim, ka Tev ir daži nenomaksāti aizdevumi vai kredīts, kurš jānomaksā ik mēnesi. Kad Tev vajadzētu apsvērt iespēju apvienot dažādus aizdevumus? Un vienlīdz svarīgs jautājums – kad to darīt? 

Aizdevumu apvienošana ir daudz vairāk nekā visu parādu apkopošana. Tas ir process, no kura var gūt labumu ikviens: 

  • Nepieciešams vairāk naudas? Neņem vienkārši kārtējo aizdevumu, ko pievienot visiem jau esošajiem. Ņem vienu aizdevumu, kas nosegtu visas Tavas pagātnes un nākotnes vajadzības, vienlaikus saņemot arī papildu naudu iepriekš. 

  • Vēlies ietaupīt uz esošajiem maksājumiem? Atvadies no dažādām izmaksām un iemaksām. 

  • Vēlies vairāk laika? Ņemot vienu aizdevumu, Tev būs jāatceras tikai viens maksājumu datums un jāsedz tikai viena maksājumu summa. 

  • Iegūsti kontroli! Viens aizdevums padarīs Tavu dzīvi daudz vieglāku: Tev būs labāka kopējā izpratne par ikmēneša finansēm – vairs nevajadzēs kalkulatoru, lai izprastu kopējo izdevumu apjomu. 

Kad samazināsi kopējos ikmēneša izdevumus (saistībā ar mazākām kopējām izmaksām vai zemāku ikmēneša minimālo maksājumu), Tev būs vairāk iespēju tērēt naudu vai ietaupīt to. Vai pienācis laiks sākt uzlabot savu finansiālo stāvokli, veicot ikmēneša investīcijas? Atlikt nedaudz līdzekļu sapņu atvaļinājumam vai nebaltai dienai? Izvēlies sev piemērotāko! 

Kā varu apvienot savus aizdevumus? 

Ja Tevi interesē aizdevumu apvienošana, sākumā iezīmē savu pašreizējo finansiālo situāciju. Kādi ir Tavi ikmēneša ienākumi? Kādi ir Tavi ikmēneša izdevumi dzīvošanai, piemēram, īrei, pārtikai un citām nepieciešamās lietām? Pēc tam apkopo datus par saviem nenomaksātajiem kredītiem un parādiem – kopējā summa, ko esi parādā, procentu likmes un ikmēneša izdevumi. 

Kad kopaina ir iezīmēta, lieto Ferratum tiešsaistes aizdevumu kalkulatoru un izvēlies aizdevuma apjomu, kas sedz Tavu kopējo nenomaksāto aizdevumu summu. Izmēģini dažādas aizdevumu iespējas, lai izvēlētos piemērotāko minimālo ikmēneša maksājumu un atmaksas grafiku, kurš Tev der. 

Pēc tam, kad saņemts aizdevums no Ferratum, izmanto to, lai nomaksātu visus pārējos aizdevumus un kredītus. Vairumā gadījumu aizdevuma atmaksa pirms termiņa nerada papildu izdevumus, bet vienmēr ir svarīgi pārbaudīt to aizdevuma noteikumos. 

Pirms piesakies aizdevumam, atceries, ka katrai finanšu iestādei ir konkrētas prasības aizdevuma saņēmējiem. Piemēram, Tev jābūt labai kredītvēsturei un jāatbilst noteiktiem kritērijiem, tostarp attiecībā uz Tavu vecumu un stabiliem ienākumiem. 

Dzīve kļūs vienkāršāka! 

Tātad, vai aizdevumu apvienošana ir laba iespēja tieši Tev? Kā jau minēts iepriekš, aizdevumu apvienošana nav galējais līdzeklis, bet ilgtspējīga iespēja ikvienam, kurš vēlas pārvaldīt vairākus aizdevumus vienlaikus. Noteikti ir vērts veikt aprēķinus un pieprasīt aizdevumu apvienošanas piedāvājumu – Tu, iespējams, ietaupīsi ievērojamu daudzumu naudas un laika, kā arī pasaudzēsi savus nervus! 

Sorry, there are errors on the page: