Naudas kredīts.

Piepildītiem mirkļiem un kvalitatīvai kopā būšanai.

Ferratum Bank naudas kredīts. Kāpēc izvēlēties?

Tu vari aizpildīt aizdevuma pieteikumu internetā, izmantojot tikai savu tālruni – atvadies no ilgas gaidīšanas rindā!
Saņem finansējumu savu sapņu un ieceru realizēšanai.
Pavisam vienkārši piesakies aizdevumam tiešsaistē un ātri saņem naudu kontā.
Individuāls atmaksas plāns un procentu likme.

Viegli piesakies internetā!

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu, ievadot savu kontaktinformāciju.

03.

Saņem piedāvājumu dažu minūšu laikā bez maksas.

Kad nauda nepieciešama uzreiz

Ir cilvēki, kuriem naudas krāšana padodas itin viegli. Viņi katru mēnesi atliek nelielu summu un kārotais pirkums vai ceļojums jau ātri vien rokā, turklāt viņi arī viegli izveido „drošības spilvenu”, jeb uzkrājumos brīžiem, kad naudas līdzekļi ir vajadzīgi steidzami. Tomēr mēs visi esam tik dažādi. Un reizēm ir nepieciešams ilgāks laiks, lai tiktu pie iecerētajām lietām, turklāt dažreiz rodas negaidīti papildu izdevumi, piemēram, salūzt auto, dators vai veļas mašīna, steidzami jāveic kāda ārstnieciska procedūra, jāsedz mācību maksa, vai jāpalīdz kādam ģimenes loceklim vai draugam. Tās visas ir reālas situācijas, ar kurām var saskarties daudzi. Tādās reizēs noderēs naudas kredīts, kas ļauj uzreiz iegūt vēlamo summu. Taču arī šādos gadījumos ir jāaizņemas atbildīgi, jāapzinās savas iespējas un jāizvērtē, kā kredītu atmaksāsi.

Atceries, ka jebkurš kredīts ir parāds, tāpēc vienmēr izvērtē tā nepieciešamību un pārliecinies, ka spēsi maksājumus veikt laicīgi, lai nesabojātu savu kredītvēsturi! Šie ieteikumi Tev palīdzēs saprast, kā un kādos brīžos ir nepieciešams naudas kredīts. Izmanto mūsu kredītu kalkulatoru, lai ērtāk saprastu kredītu izmaksas.

Ņem kredītu, kad Tev patiešām to vajag

Apzinies, ka naudas kredīts nav bezizmēra maks, no kura pagrābt, kad vien rodas šāda vajadzība. Tā nav iedota naudas balva, bet gan summa, kas patiešām būs jāatdod, tāpēc ņem kredītu, nevis mirkļa iegribu vadīts, bet gan brīžos, kad tas patiešām vajadzīgs. Ja steidzami jāsalabo zobi, salūzis auto, sievasmātei nepieciešamas dārgas zāles vai mājai tek jumts, bet līdz algai vēl atlikušas desmit dienas, tad lieki nešaubies, tieši šādiem gadījumiem arī naudas kredīts ir paredzēts.

Tomēr padomā divreiz, ja ņemsi kredītu, lai iegādātos jaunāko viedtālruni, (bet iepriekšējais darbojas itin labi), dizaineru kurpes vai somu, (ja drēbju skapis tāpat ir pilns). Apdomā, vai ceļojumā ir jādodas tieši tagad, vai arī to iespējams darīt, kad būs saņemta alga.

Naudas kredīts - lai nauda nāk par labu

Ir arī gadījumi, kad cilvēki ņem naudas kredītus, lai atstātu iespaidu uz citiem. Piemēram, dāmas (un aizvien biežāk tagad arī kungi) nereti uz kredīta veic dārgas skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas procedūras, kas patiesībā nav vajadzīgas. Bieži vien lēmums par šādām procedūrām tiek pieņemts žurnālu, sociālo tīklu vai draudzeņu, draugu ietekmē. Tas pats attiecas uz dažādiem trendīgiem gadžetiem, kuri tiek iegādāti reklāmu iespaidā un reti izmantoti.

Izdod naudu tikai tad, kad tā nāk Tev par labu, bet neļaujies mirkļa impulsiem un neizmanto naudas kredītu tikai tāpēc, ka šāda iespēja ir un noteikti nesabojā savu kredītvēsturi ar kavētiem maksājumiem, jo pēc kāda laika var rasties situācija, kad Tev tiešām naudas kredīts būs nepieciešams, bet atbildīgi aizdevēji vairs nevēlēsies Tev to izsniegt.

Jā, īstiem un patiesiem sapņiem

Protams, mēs nevēlamies, lai Tu iedomātos par naudas kredītu tikai gadījumos, kad jālabo auto vai zobi. Jo papildu naudas līdzekļi sniedz arī brīvību un ļauj paplašināt Tavas iespējas. Naudas kredīts noteikti lieliski noderēs, ja uzreiz jāveic apmaksa par kādiem ilgi izsapņotiem kursiem, nedaudz pietrūkst, lai segtu semestra maksājumu augstskolā vai norēķinātos par kādu vērtīgu semināru. Šādās situācijās naudas kredītam būs liela jēga, jo Tu ieguldi savā attīstībā un izaugsmē.

Tāpat naudas kredīts noderēs arī situācijās, kad, piemēram, jānosvin sudrabkāzas, jāapmaksā meitai 16 gadu jubilejas ballīte, jo šādi mirkļi ir tikai vienreiz dzīvē un var sniegt ļoti daudz patīkamas sajūtas, emocijas un atmiņas. Atceries, ka kredītam ir jābūt ar pozitīvu pienesumu, vai nu, palīdzot Tev ko izārstēt, salabot vai uzlabot, vai arī, padarot kādu īpašu, pozitīvu notikumu vēl labāku un atmiņā paliekošāku! Neizmanto naudas kredītu, lai kaut ko pierādītu apkārtējiem, pirktu lietas vai pakalpojumus, kas Tev īstenībā nemaz nav vajadzīgi.

Naudas kredītā arī formalitātes ir svarīgas

Vienmēr, ņemot naudas kredītu, izvērtē, vai Tev jau nav citu naudas kredītu vai ikmēneša parādsaistību, jo vairāki nelieli kredīti beigās var izveidot summu, no kuras katru mēnesi nemaz nebūs liels prieks šķirties.

Droši konsultējies ar speciālistiem, lai noskaidrotu savas naudas kredīta ņemšanas iespējas, norādi visas esošās kredītsaistības un atceries, ka, lai saņemtu kredītu, Tev ir jāatbilst visiem tā saņemšanas kritērijiem attiecībā uz vecumu, stabiliem ienākumiem un pastāvīgu dzīvesvietu Latvijā. Tas viss Tev palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un ļaus saglabāt Tavu finansiālo līdzsvaru, tātad arī labu omu un možu garastāvokli!

Ņemt kredītu vai labāk mēģināt uzkrāt

Uz šo jautājumu vislabāk vari atbildēt pats, pārzinot savus naudas tērēšanas un pelnīšanas paradumus. Tomēr vienmēr izvērtē situāciju nākotnes perspektīvā, lai pārliecinātos, ka varēsi segt nepieciešamos maksājumus ne tikai šomēnes, bet visu kredīta nomaksas periodu.

Lai pārdomāti un noderīgi naudas kredīti ar pozitīvu pienesumu!

Sorry, there are errors on the page: