Saņem piedāvājumu ar fiksētu procentu likmi

Ar nekustamo īpašumu garantētā procentu likme 9% (bez ķīlas! Aizdevums līdz pat 15 000€ ar procentu likmi sākot no 7%!

Saņem aizdevumu ar fiksētu 9% likmi, ja Tev pieder nekustamais īpašums. Kā saņemt īpašo piedāvājumu?

Tu vari saņemt aizdevuma piedāvājumu, pierādot, ka Tev pieder neustamais īpašums,– izpildi zemāk esošos soļus, lai saņemtu piedāvājumu!
Sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem zvanot pa tālruni 29412110 vai rakstot uz e-pastu izdevigak@ferratum.com
Nosūti apliecinājumu par nekustamā īpašuma īpašumtiesībām un savu kontaktinformāciju mūsu speciālistiem.
Mūsu speciālisti izvērtēs Tavu pieteikumu un, ja tas būs iespējams, tad piedāvāsim Tev aizdevumu ar fiksēto 9% likmi!

Saņem BEZMAKSAS piedāvājumu

Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti nosūtīs Tev piedāvājumu.

01.

Izvēlies aizdevuma summu.

02.

Aizpildi pieteikumu, norādot savu kontaktinformāciju.

03.

Saņem piedāvājumu dažu minūšu laikā.

Tavs nekustamais īpašums var Tev palīdzēt dažādos veidos

Savs nekustamais īpašums – tā ir lieliska sajūta. Tas var būt liels vai neliels, ilgi iecerēts un plānots, vai pat spontāni iegādāts, atrasties lielpilsētas džungļos vai meža biezoknī. Galvenais, ka tas ir Tavējais! Visi, kas iegādājušies nekustamo īpašumu, zina šo nepārspējamo sajūtu, kad visas formalitātes nokārtotas un varam pirmo reizi ieiet SAVĀ mājā vai dzīvoklī. Bet vai zināji, ka Tavs ērtais un komfortablais nekustamais īpašums var Tev palīdzēt arī veidos, kas ne uzreiz ienāk prātā! Piemēram, nodrošinot aizdevumu ar fiksētu procentu likmi!

Ja Tev pieder nekustamais īpašums, tad Ferratum Bank piedāvā iespēju saņemt aizdevumu ar fiksētu 9% likmi. Turklāt pavisam vienkārši un bez ķīlas! Tas var būt kā nākamais pakāpiens turpmāku plānu un ieceru īstenošanā, piemēram, Tu vēlies uzbūvēt dārza terasi vai pirti, uzsākt jaunu biznesa projektu vai aprīkot virtuvi ar modernākajām iekārtām. Šiem un citiem mērķiem Tev noderēs Ferratum Bank nekustamā īpašuma piedāvājums, kas ļaus saņemt aizdevumu ar fiksētu procentu likmi.

Dažādi ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu saistītie aizdevumi

Pirms izvēlēties aizdevumu ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu vai garantiju nenāktu par ļaunu noskaidrot, kādi ir iespējamie ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu saistīto aizdevumu veidi.

Pirmais un izplatītākais ir aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kā tas izpaužas? Kredīts pret nekustamo īpašumu ļauj izdevīgā veidā iegūt līdzekļus mājokļa remontam, auto iegādei vai citiem projektiem. Šajā gadījumā aizdevuma summa ir atkarīga no ieķīlājamā īpašuma vērtības. Aizņēmējam ir jābūt īpašuma faktiskajam īpašniekam. Vienkārši runājot, aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu, nozīmē, ka nekustamais īpašums ir aizdevuma nodrošinājums. Tātad nekustamais īpašums ir ieķīlāts. Atceries, arī „Monopola” spēlē bija iespēja īpašumus ieķīlāt, ja sajuti, ka spiedīgi ar naudu! Princips apmērām tāds pats.

Savukārt Ferratum Bank piedāvā aizdevumu ar nekustamā īpašuma garantiju (bez ķīlas!). Kāda šeit ir galvenā atšķirība? Saņemot šo aizdevumu, tāpat īpašniekiem ir jāpierāda, ka viņam vai viņai pieder nekustamais īpašums. Tomēr īpašums netiek ieķīlāts, bet gan kalpo kā personīgā garantija un apliecinājums aizdevējam par aizņēmēja maksātspēju un tā saukto „net worth” jeb neto vērtību. Nu to pašu, kuru mums patīk meklēt un noteikt Google dažādām slavenībām, piemēram, noskaidrojot, kura aktrise vai dziedātāja ir bagātāka par citām!

Tehniski, bet svarīgi sīkumi

Reizēm aizņēmēji satraucas, ka, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu, nodrošinājumu vai garantiju aizņēmumam, tas automātiski nonāk aizdevēja rokās. Šis ir ārkārtīgi aplams, bet vēl aizvien diezgan izplatīts pieņēmums! Tev jāsaprot, ka visā aizņēmuma darbības laikā aizņēmējam joprojām saglabājas īpašumtiesības uz savu nekustamo īpašumu. Tā un ne citādi!

Ferratum Bank nekustamā īpašuma piedāvājums, kas ļaus saņemt aizdevumu ar fiksētu procentu likmi, nozīmē, ka mūsu gadījumā nekustamais īpašums vienkārši sniedz mums lielāku pārliecību, ka Tu varēsi veikt aizdevuma atmaksu. Atceries teicienu – „uzticies, bet pārbaudi!” Mēs darām tieši tā. Un īpašums 100% ir Tavējais – vari to izīrēt, iznomāt, krāsot sienas zaļā krāsā, uzaicināt pie sevis dzīvot sievasmāti, vai kas nu vien ienāk prātā (protams, labas gaumes robežās), turklāt tagad Tavā rīcībā vēl būs brīvi līdzekļi savām iecerēm un plāniem, kas bez tam pieejami par nemainīgu procentu likmi. Un vārdam „nemainīgs” taču piemīt tāda nomierinoša, atslābinoša noskaņa, vai ne? Īpaši jau šodien, kad viss mainās ne pa dienām, bet pa stundām!

Ar 100% pārliecību

Protams, jebkura aizdevuma ņemšana ir svarīgs lēmums, kam jāpieiet apzināti un pārdomāti, tomēr aizdevumus, kuros Tavs nekustamais īpašums kalpo kā ķīla, nodrošinājums vai pat garantija, izvērtē ar vēl lielāku rūpību! Ne visi aizdevēji ir vienādi. Vienmēr ņem aizdevumu pie legāliem, pārbaudītiem un respektabliem aizdevējiem. Tā un ne citādi!

Nekad neļauj nevienam sevi pierunāt, lai Tu izmantotu savu nekustamo īpašumu kā ķīlu, nodrošinājumu vai garantiju aizdevumam, ja nejūties 100% pārliecināts, ka vēlies to darīt un aizdevumu tiešām varēsi atmaksāt. Tāpat uzmanies no ikmēneša maksājumiem, kuru lielums Tev rada diskomfortu. Reizēm arī augstas procentu likmes un citi ar aizdevumu saistīti izdevumi var padarīt to ļoti dārgu, pat ja izmantosi nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu. Pirms aizdevuma ņemšanas ļoti rūpīgi izlasi visus noteikumus, nosacījumus, līgumu tekstus (arī maziem burtiem nodrukātos!), jo, ja pēc tam teiksi, ka neesi visu kārtīgi izlasījis un tāpēc nevari nokārtot saistības, tas izklausīsies (būsim atklāti) diezgan muļķīgi. Ja Tev nav laika kārtīgi iepazīties ar aizdevuma noteikumiem, visiem dokumentiem, tad labāk pagaidi brīdi un ņem aizdevumu tad, kad šāds laiks atrodas. „Lēnāk brauksi, tālāk tiksi! Septiņreiz nomēri, tad nogriez!” – nu Tu jau saprati kontekstu.

Pareizais aizdevums īstajā brīdī

Ja, izsverot visus par un pret, esi nolēmis ņemt aizdevumu, tad pievērs uzmanību dažādiem smalkumiem. Piemēram, izvērtē gada procentu likmi, ikmēneša maksājumu, citas ar aizdevumu saistītas izmaksas, noskaidro, vai procentu likme ir fiksēta, vai mainīga. Teiksim, Ferratum Bank nekustamā īpašuma piedāvājums aizdevuma saņemšanai ir pieejams ar fiksētu gada procentu likmi.

Runā ar speciālistiem, uzdod jautājumus, lieki „negudrējies”, bet noskaidro, visus sev neskaidros, nezināmos terminus. Gadījumā, ja aizdevums tiek ņemts ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu vai garantiju, paskaties arī mazliet uz priekšu, kādi ir Tavi nākotnes plāni, vai neplāno īpašumu tuvākajā laikā pārdot un uzsākt nomada gaitas nomaļā salā. Nu, Tu jau saprati – visu vērtē perspektīvā, nesteidzīgi un ar apdomu.

Sorry, there are errors on the page: