Ferratum Ekonomikas skola

Plāni mainās, bet Tavai dzīvei nav jāmainās tiem līdzi. Ferratum Ekonomikas skolā uzzini, kā iegūt kontroli pār savām finansēm un dzīvot kā vēlies.

Kas ir Ferratum Ekonomikas skola?

Vai kādreiz esi vēlējies, lai Tavu ikdienas finanšu plānošana būtu vienkāršāka, gudrāka un pamatotāka? Gribi uzzināt vairāk par starptautisko klientu uzvedību un tendencēm finanšu pasaulē?

Pēdējos 15 gadus Ferratum pieņem kreditēšanas lēmumus un apkopo vērtīgu informāciju par klientu uzvedību no 20 starptautiskajiem tirgiem. Tagad šīs zināšanas un ieteikumi par aizraujošo finanšu pasauli ir pieejami Tev.

Personīgās finanses

Padomi uzkrāšanai

Kā COVID ietekmēja cilvēku dzīvi visā pasaulē

Paziņoti Ferratum Group 2020. gada vasaras barometra – Covid-19 izdevuma – aptaujas rezultāti. Šī ir jau 12. reize pēc kārtas, kad uzņēmums veic šo īpaši veiksmīgo pētījumu. Gandrīz 15 000 mājsaimniecību piedalījās divreiz gadā notiekošajā aptaujā, kurā pētījām klientu tērēšanas uzvedību vasaras brīvdienās 11 dažādās valstīs. Dati ietvēra arī informāciju, kā koronavīrusa vispasaules pandēmija ir mainījusi klientu dzīvi un patēriņa paradumus, kam viņi visvairāk tērēja naudu izolācijas laikā, kādi ir viņu patēriņa plāni turpmākajiem mēnešiem un kā viņi pārvaldīja savas finanses. Mēs arī jautājām par iepirkšanos tiešsaistē un klientu iecienītāko maksājumu metodi, kā arī vēlējāmies noskaidrot, kas viņus baida visvairāk saistībā ar Covid-19.

Mans bizness

Gudra tērēšana

Sorry, there are errors on the page: